Top 10 DEEBOT T20 OMNI Staubbeutel – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Alloytool

#ad

3 l duża pojemność worek na kurz części zamienne, 8 sztuk worków do odkurzacza zestaw akcesoriów do Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni stacja ssąca

#ad
Alloytool #ad - Produkcja - wszystkie części nie są oryginalnymi częściami, użyte materiały, wykonanie i jakość są porównywalne z oryginałami. Zakres dostawy: 8 x worek na kurz.

Kompatybilne z: worki zamienne nadają się tylko do stacji odsysającej Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni. Przed złożeniem zamówienia należy potwierdzić model urządzenia. Duża pojemność - worek o pojemności 20 cm x 15 cm x 10 cm, pojemność 3 l utrzymuje kurz do 8 tygodni. Zapewnij swoim odkurzaczom ochronę do 8-12 miesięcy. Materiały premium - worki filtrujące są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtra z włókna topliwego i włókniny, która skutecznie odfiltrowuje 99% cząstek kurzu i alergenów do 2, 5 µm.
MarkaAlloytool #ad
ProducentAlloytool #ad
Wysokość1.57
Długość11.81
Waga0.49
Szerokość8.66
Numer częściKWSX1
ModelECVSX1
Gwarancja180 dni.

2. Alloytool

#ad

10 sztuk worków na kurz zestaw akcesoriów do Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni stacja ssąca, 3 l duża pojemność worków do odkurzacza części zamienne

#ad
Alloytool #ad - Przed złożeniem zamówienia należy potwierdzić model urządzenia. Produkcja - wszystkie części nie są oryginalnymi częściami, użyte materiały, wykonanie i jakość są porównywalne z oryginałami.

Materiały premium - worki filtrujące są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtra z włókna topliwego i włókniny, która skutecznie odfiltrowuje 99% cząstek kurzu i alergenów do 2, 5 µm. Duża pojemność - worek o pojemności 20 cm x 15 cm x 10 cm, pojemność 3 l utrzymuje kurz do 8 tygodni. Kompatybilne z: worki zamienne nadają się tylko do stacji odsysającej Ecovacs Deebot X1 / X1 e / T20 Omni. Zapewnij swoim odkurzaczom ochronę do 16-20 miesięcy. Zakres dostawy: 10 x worek na kurz.
MarkaAlloytool #ad
Producentboao #ad
Numer częściecvacsx1
Modelecvacsx1

3. CHAIN PEAK

#ad

3 filtry HEPA, Zapasowe worki do odkurzacza Ecovacs DEEBOT OZMO 920 950 T8 AIVI Max T9 T5 N5 N7 N8+ N8 Pro Plus DX55 DX93 DJ65 zestaw akcesoriów do robota odkurzacza, 1 szczotka główna, 6 szczotek bocznych

#ad
CHAIN PEAK #ad - Specjalnie zaprojektowane - zapasowe worki próżniowe zostały zaprojektowane specjalnie do robota próżniowego ecovacs deebot ozMO 920 950 T8 AIVI Max T9 T5 N7 N8 + N8 Pro Plus DX55 DX93 DJ65. Filtr hepa ma zaokrąglone narożniki, aby uniknąć obrażeń dłoni i jest dostarczany z gąbką absorbującą dla lepszej wydajności.

Szczotka narożna może wnikać głęboko w narożniki i ściśle przylega do ścian i listew podłogowych, pyłków, kurz i osady oraz nadaje się do rodzajów podłóg z drewna, brud, 9% brudu, zapewniając doskonale czyste obszary. Są również doskonale wykonane. Doskonały zestaw do ceny ten zestaw jest dostarczany z 10 wysokiej jakości częściami zamiennymi do robotów do odkurzacza, 3 filtrami HEPA, 6 szczotek bocznych. Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, że Twój model jest prawidłowy. Jest to niedrogi wybór, w tym 1 główną szczotką walcową, aby uzupełnić zamienne akcesoria do robota ECOVACS.

Włosie naszych szczotek jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwalsze i czystsze niż szczotki innych marek. Doskonała wydajność szczotka walcowa skutecznie wchłania sierść zwierząt, dywanów lub płytek. Filtry hepa w najnowszej wersji mają większą zdolność filtrowania do 99, małych cząstek kurzu i substancji. Atwa instalacja - wszystkie części zamienne są idealnie do siebie dopasowane, a metoda instalacji jest taka sama jak w przypadku oryginalnych części, które są łatwe w montażu i obsłudze.
MarkaCHAIN PEAK #ad
ProducentCHAIN PEAK #ad
Wysokość5.71
Długość6.1
Waga0.35
Szerokość5.71
Numer częściT8
ModelT8

4. ANBOO

#ad

8 sztuk worków do odkurzacza o dużej pojemności 3,2 l i 4 ściereczki do wycierania, worki próżniowe,, ANBOO Zestaw 12 akcesoriów do ECOVAS Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni, części zamienne

#ad
ANBOO #ad - Worek do odkurzacza o dużej pojemności - worki do odkurzacza są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtracyjnej meltblown i włókniny, są wytrzymałe i trwałe, wewnętrzna strona nie jest przebijana ostrymi przedmiotami i może skutecznie filtrować 99% cząstek brudu i kurzu.

Wystarczy pociągnąć do góry, a następnie włożyć nowy worek do uchwytu. Zawartość opakowania: 8 worków do odkurzacza o dużej pojemności 3, 2 l i 4 ściereczki do wycierania. Ciereczka do wycierania - ściereczki z mikrofibry do wymienionych modeli, idealnie dopasowane i łatwe w montażu. Wskazówki dotyczące konserwacji co 2-4 tygodnie, zaleca się wymianę co 2-4 miesiące. Kompatybilny z różnymi modelami - przed zakupem należy sprawdzić model robota. Akcesoria/części zamienne są kompatybilne z Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni.

Nadają się do prania w ciepłej wodzie i wielokrotnego użytku, są bardziej przyjazne dla środowiska niż ręczniki jednorazowe; nadaje się do wszystkich rodzajów wykładzin podłogowych, takich jak podłogi drewniane, płytki, laminat i marmur. Atwa wymianate worki do zbierania kurzu mają dobre uszczelnienie, aby usunąć cały worek do zbierania kurzu, a po podniesieniu zamykają się automatycznie, dzięki czemu kurz i brud pozostają w środku.
MarkaANBOO #ad
ProducentANBOO #ad
Wysokość3.15
Długość6.69
Szerokość6.69
Numer częściPODONG 0042
ModelPODONG 0043
Gwarancja1 rok.

5. Alloytool

#ad

8 sztuk worków do odkurzacza zestaw akcesoriów do Ecovacs Deebot T10 Plus/Ecovacs Deebot X1 Plus robot stacja ssąca, pojemność 3,2 l, jednorazowe części zamienne

#ad
Alloytool #ad - Materiały premium - worki filtrujące są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtra z włókna topliwego i włókniny, która skutecznie odfiltrowuje 99% cząstek kurzu i alergenów do 2, 5 µm.

Produkcja - wszystkie części nie są oryginalnymi częściami, użyte materiały, wykonanie i jakość są porównywalne z oryginałami. Duża pojemność - worek na kurz o pojemności 19 cm x 16 cm / 6, 3" x 11 cm / 3, 2 l duża pojemność utrzymuje kurz do 8 tygodni. Zapewnij swoim odkurzaczom ochronę do 12-16 miesięcy. Zakres dostawy: 8 x worek na kurz. Kompatybilny z: worek na kurz nadaje się tylko do odkurzaczy Ecovacs Deebot T10 Plus / X1 Plus / X1 Plus, jest idealnie dopasowany do odkurzacza.
MarkaAlloytool #ad
ProducentAlloytool #ad
Wysokość4.33
Długość7.48
Waga0.53
Szerokość6.3
Numer częściKWSX1
ModelECVSX1
Gwarancja180 dni.

6. Ginesker

#ad

10 sztuk worków do odkurzacza kompatybilnych z ECOVACS DEEBOT OZMO T8 T8+ T8 AIVI T8 AIVI+ T8 MAX N8+ N8 Pro+ T9+ DX93 DDX96 Yeedi Vac Station Worki do odkurzacza Akcesoria do części zamiennych Worki do odkurzacza

#ad
Ginesker #ad - Wysokowydajny worek do odkurzacza t8: wyprodukowany z bardzo intensywnego, ponad 99% wszystkich drobnych cząstek kurzu. Wskazówki dotyczące konserwacji: aby uzyskać najlepszą wydajność twojego urządzenia ecovac, należy wyczyścić i wymienić worek do odkurzacza T8 kompatybilny z deebot ozmo.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymiany. Ten worek do odkurzacza t8 kompatybilny z DEEBOT można łatwo włożyć do odkurzacza. Wydajne czyszczenie: dobra moc ssania dzięki workom t8, nawet jeśli worek do odkurzacza T8 jest kompatybilny z deebot. Zakres dostawy: 10 sztuk worków do odkurzacza T9 kompatybilnych z DEEBOT. Atwy w obsłudze i łatwy do utylizacji. Szeroka kompatybilność: worki do odkurzacza kompatybilne z odkurzaczami ecovacs deebot ozmo t8, T9+, T8+, T8MAX, n8+, DX93, T8 AIVI+, DDX96, n8 pro+, yeedi vac Station Przed zakupem należy potwierdzić model swojego robota!.

Mechanizm zamykający Dirtlock zapewnia, przyjaznego dla środowiska materiału i 3 warstw filtra. W zależności od częstotliwości użytkowania najlepiej jest wymieniać materiały eksploatacyjne worki do odkurzacza T8 kompatybilne z DEEBOT co 2 do 3 tygodni. Worki do odkurzacza są kompatybilne z ecovacs deebot ozmo t8, że podczas utylizacji worka kurz pozostaje kompatybilny z ECOVACS.
MarkaGinesker #ad
ProducentGinesker #ad
Wysokość3.15
Długość5.91
Waga0.66
Szerokość5.91
Numer częściG-T8-10P
ModelG-T8-10P
GwarancjaN/a.

7. KGC

#ad

Duża pojemność, 10 sztuk worków do odkurzacza kompatybilnych z Ecovacs Deebot X1 Omni stacja odsysająca, worki zapasowe, worki do odkurzacza, akcesoria

#ad
KGC #ad - Wskazówki dotyczące zastosowania-- aby uzyskać najlepszą wydajność robota, należy oczyścić i wymienić części we właściwym czasie. Zakres dostawy-- 10 sztuk worków do odkurzacza kompatybilnych z ecovacs Deebot X1 Omni, X1 Turbo, X1 PLUS.

Filtr o wysokiej wydajności - filtruje ponad 99% wszystkich cząstek kurzu, mechanizm zamykający Dirtlock sprawia, że kurz pozostaje w worku podczas utylizacji worka do odkurzacza. W zależności od częstotliwości użytkowania najlepiej jest wymienić zestaw wymienny materiałów eksploatacyjnych co 2 do 3 tygodni. Super alternatywa-- zapasowe akcesoria do odkurzacza Ecovacs Deebot X1 Omni, X1, X1 Turbo, X1 Plus.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, X1, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymiany. Przed zakupem należy potwierdzić model swojego robota! . Atwy w obsłudze i łatwy do utylizacji. Worek na kurz można łatwo włożyć do odkurzacza. Wydajne czyszczenie-- dobra moc ssania dzięki workom kgc x1 omni nawet wtedy, gdy worek się napełnia.
MarkaKGC #ad
ProducentKGC #ad
Wysokość1.57
Długość6.89
Szerokość5.91
Numer częścix1
Modelx1
GwarancjaNo.

8. KTNAid

#ad

3 l duża pojemność worków do odkurzacza części zamienne, 10 sztuk antybakteryjnych worków do odkurzacza Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni / T20e Omni robot odkurzający stacja ssąca

#ad
KTNAid #ad - Wydajna wydajność: zapasowy worek ma antybakteryjną konstrukcję, która jest odporna na 99% bakterii. Kompatybilne modele: zestaw akcesoriów nadaje się do robotów odkurzających Ecovacs Deebot X1 Omni / X1 e Omni / T20 Omni.

Warstwa węgla aktywnego dodana do warstwy wewnętrznej tkaniny z dmuchanego topionego węgla może skutecznie wchłaniać zapachy. Wysokiej jakości materiały: worek na kurz jest wyposażony w 4 warstwy filtracyjne i składa się z wysokiej jakości włókien i włóknin, które mogą blokować 99% cząstek kurzu i alergenów o wielkości zaledwie 0, 25 μm.

Prosimy o potwierdzenie modelu urządzenia przed zakupem. Zakres dostawy: 10 zapasowych woreczków, nie są to oryginalne akcesoria. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami. Zaleca się wymianę worka co dwa miesiące, aby utrzymać najlepszą wydajność robota odkurzającego. Zalecenia: worek do odkurzacza jest łatwy w instalacji.
MarkaKTNAid #ad
ProducentKTNAid #ad
Waga0.64
Numer częścix1-10p

9. CHAIN PEAK

#ad

Worki do filtra próżniowego kompatybilne z DEEBOT X1 OMNI Auto-Empty Station, CHAIN PEAK 10 sztuk zapasowych worków próżniowych do ECOVACS DEEBOT X1 OMNI X1 PRO OMNI X1 OMNI T10 OMNI

#ad
CHAIN PEAK #ad - Doskonały zestaw do ceny ten zestaw jest dostarczany z 10 sztukami wysokiej jakości worków próżniowych. W międzyczasie do środowiska i ludzkiego ciała nie dodawane są latający kurz i wtórne zanieczyszczenia. Specjalnie zaprojektowane - zapasowe worki próżniowe zostały zaprojektowane specjalnie do ecovacs deebot x1 omni, x1 pro omni, x1 omni i t10 OMNI.

Wydajne worki na kurz - dzięki naszemu workowi na kurz śmieci i kurz można łatwo zbierać i usuwać. Włóknina może zostać rozkładana w ciągu 90 dni w warunkach naturalnych i nie będzie miała żadnego wpływu na środowisko. Worek na kurz o pojemności 3 l może pomieścić odpady domowe przez kilka tygodni. Wszystkie części worka są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Idealnie kompatybilny z samochodową stacją opróżniania ECOVACS DEEBOT X1 OMNI. Jest to niedrogi wybór, aby uzupełnić zapasowe worki filtrujące do Twojego odkurzacza Ecovacs. Ulepszone worki do odkurzacza - worki do odkurzacza w najnowszej wersji są uszczelniane przez profesjonalne maszyny, osadów, małych cząstek kurzu i substancji w powietrzu, aby filtrować do 99, o silnych zdolnościach, pyłków, 9% brudu, co pozwala Twojej rodzinie cieszyć się czystym otoczeniem i powietrzem w domu.

Metoda instalacji worka na kurz jest taka sama jak w przypadku oryginalnego worka, który jest łatwy w montażu i obsłudze. Materiały premium worki filtrujące są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtra z włókna szklanego i włókniny, pyłki, które mogą skutecznie blokować brud, małe cząsteczki kurzu itp.
MarkaCHAIN PEAK #ad
ProducentCHAIN PEAK #ad
Wysokość5.71
Długość6.1
Szerokość5.71
Numer częściX1 OMNI X1 PRO OMNI X1 OMNI T10 OMNI
ModelX1 OMNI X1 PRO OMNI X1 OMNI T10 OMNI
Gwarancja1 rok

10. Aicharynic

#ad

10 sztuk worków na kurz: worki do odkurzacza kompatybilne z ECOVACS DEEBOT N8+ N8 Pro+ T8 T8 AIVI T8 AIVI+ T8 MAX T9+ DX93 DDX96 yeedi vac Station akcesoria do odkurzaczy akcesoria części zamienne

#ad
Aicharynic #ad - Duża pojemność: worek na kurz ma wymiary 15, 5 x 15, 5 cm, duży rozmiar, może być używany do 8 tygodni. Zakup zestawu worków do odkurzacza może być używany przez 1 rok, co jest bardzo ekonomiczne. Zalecamy wymianę worków do odkurzacza co 2 do 3 tygodni, aby utrzymać wydajność odkurzacza.

Doskonała wydajność filtracji – worki filtrujące są wykonane z wysokiej jakości warstwy filtra z włókna meltblowskiego i włókniny, 99% cząstek brudu i kurzu pyłków i roztoczy, która skutecznie filtruje 99, nie zwiększa odprowadzania kurzu i uszkadza odkurzacz, a następnie wpływa na moc ssania energia. Atwa instalacja – wystarczy usunąć zużyty worek filtra do odkurzacza i wymienić go na nowy. Szeroka kompatybilność: worki do odkurzacza kompatybilne z odkurzaczem ecovacs deebot ozmo t8, T8MAX, N8+, T8 AIVI+, dx93, t9+, n8 pro+, T8+, DDX96, T8 AIVI, Yeedi vac Station.

Mechanizm zamykania Dirtlock sprawia, że kurz pozostaje w worku podczas utylizacji worka. Dzięki temu wnętrze urządzenia, w szczególności silnik Twojego urządzenia pozostaje chronione przed zabrudzeniem. Wymiana – dzięki regularnej wymianie worków filtrujących można utrzymać wydajność i wydłużyć żywotność odkurzacza. Przed zakupem należy potwierdzić model robota! .
MarkaAicharynic #ad
ProducentAicharynic #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga0.57
Szerokość5.91
Numer częściSN406-Cleaner Bags
Model/
Gwarancja/.