Top 10 Eckspüle Küche – Jednokomorowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BLANCO

#ad

Antracyt, szafka pod umywalkę 40 cm, BLANCO 524880 Lexa 40 S zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Wysokiej jakości wyposażenie z systemem odpływowym InFino, elegancki przelew, obsługa odpływu, zestaw do mocowania drewnianych blatów roboczych o grubości 28 mm i większej. Zwróć uwagę na film z poradnikiem "Dodatkowe wiercenie otworów" na stronie internetowej producenta.

Zlewozmywak do zabudowy premium ze silgranit puradur, odporny na wysokie temperatury i kwasy, tzn. Powierzchnia ociekacza może być skierowana w prawo lub w lewo. Wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wysokiej jakości materiału kompozytowego na bazie granitu, światłotrwały i higieniczny. Delikatne kształty, praktyczny dodatkowy dzióbek i elegancki ociekacz, mocne akcenty: atrakcyjny zlewozmywak kuchenny z przestronnym zlewozmywakiem, który może być również używany jako dodatkowa powierzchnia robocza.

Teraz z systemem odpływowym InFino. Do szafek dolnych o szerokości 40 cm – głębokość umywalki 190/25 mm – wymiary zewnętrzne 680 x 500 mm / wycięcie 660 x 480 mm – odwracalne, tzn.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość12.52
Długość26.77
Waga19.68
Szerokość19.69
Numer części524880
Model524880
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. BLANCO

#ad

Odwracalny, kolor antracytowy, Blanco Sona 6 S Silgranit Puradur zlewozmywak kuchenny, czarny

#ad
BLANCO #ad - Należy zapoznać się z filmem z poradnikiem "Dodatkowe wiercenie otworów" na stronie internetowej producenta. Powierzchnia ociekacza może być skierowana w prawo lub w lewo. Odwracalny zlew granitowy, tzn.

Zlewozmywak do zabudowy premium z wysokiej jakości materiału kompozytowego Silgranit PuraDur, wysokie temperatury i kwasy, tzn. Wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, światłotrwały i higieniczny. Zakres dostawy: zlewozmywak, zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce, 3 12 zaworów koszowych, zestaw do mocowania drewnianych blatów roboczych o grubości 28 mm i więcej.

Do szafek dolnych o szerokości 50 cm, głębokość umywalki 190 mm, wymiary zewnętrzne 860 x 500 mm, wycięcie 840 x 480 mm. Nowoczesny, niezależny design dostosowany do współczesnych kuchni: komfortowy zlewozmywak z przestronnym zlewozmywakiem, dużą powierzchnią ociekającą i charakterystyczną baterią.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość12.95
Długość33.86
Waga30.86
Szerokość19.69
Numer części519671
Model519671
Gwarancja2 lata gwarancji.

3. BLANCO

#ad

Blanco Dalago 45 – zlewozmywak kuchenny, czarny, wykonany z kompozytu Silgranit PuraDur, kolor: aluminium metalik

#ad
BLANCO #ad - Ze srebra: opatentowany materiał kompozytowy do 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania i wytrzymały. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym włącznikiem obrotowym – funkcjonalne akcesoria dostępne opcjonalnie.

Wyraźne linie i szlachetny wygląd kamienia w kolorze antracytowym: nowoczesny design zlewozmywaka jest zgodny z celem idealnego wykorzystania przestrzeni. Duża umywalka na małej przestrzeni: do szafek dolnych o szerokości 45 cm – dla optymalnego wykorzystania istniejącej pojemności – idealna w przypadku nieporęcznych naczyń. Swobodna praca bez ograniczeń i równoczesne wykonywanie wielu czynności – dopasowane akcesoria do dodatkowych funkcji dostępne opcjonalnie.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość12.6
Długość18.31
Waga22.05
Szerokość20.08
Numer części517156
Model517156
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. BLANCO

#ad

Zia zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Optymalne wykorzystanie narożników: granitowy zlewozmywak narożny rozwiązuje problemy z pomieszczeniem, a mimo to oferuje wszystkie zalety tradycyjnego zlewu – duży zbiornik, ociekacz i dodatkowy dzióbek.

W razie pytań prosimy o zaufanie naszej obsługi klienta BLANCO Jest on dostępny z Niemiec bezpłatnie telefonicznie lub w każdej chwili za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: pasuje do szafek narożnych 90 cm lub 60 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO.

Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym pokrętłem. Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość16.73
Długość47.01
Waga11.02
Szerokość24.25
Numer części514756
Model514756
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. KOBALZ KITCHEN

#ad

Axigran Zlewozmywak granitowy Waterfall 40 zlewozmywak kuchenny zlewozmywak do zabudowy 860 x 435 mm zlewozmywak czarny

#ad
KOBALZ KITCHEN #ad - Otwory są już wykonane z domu, co ułatwia montaż. Zlewozmywak do kuchni jest dostarczany z syfonem, mimośrodowym pilotem zdalnego sterowania do kosza sitowego, zestawem odpływowym i szablonem do wycięcia do łatwego montażu w blacie roboczym.

Wymiary zewnętrzne zlewozmywaka wynoszą 86 x 43, 5 cm. Nowoczesny zlewozmywak kuchenny do zabudowy z dużą półką. Czarny zlewozmywak kuchenny jest stabilny i umieszczony w silikonowym łóżku. Bez uciążliwego wytrzepywania otworów. Zlewozmywak jednokomorowy ma ociekacz, który można zamontować po lewej lub prawej stronie. Materiał axigran to kompozyt granitowy, twardy i wytrzymały. Montaż działa od szafki dolnej o szerokości 50 cm.
MarkaKOBALZ KITCHEN #ad
ProducentKobalz GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość33.86
Szerokość17.13
ModelAX-700700

6. CECIPA

#ad

Mały zlew do zabudowy, prostokątny, zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej, CECIPA Zlewozmywak czarny, 40 x 44 cm, czarny antracytowy, umywalka kuchnia, nowoczesny zlewozmywak ze stali nierdzewnej

#ad
CECIPA #ad - Dzięki wąskim promieniom narożników zlewozmywak do zabudowy CECIPA w kolorze czarnym oznacza maksymalną powierzchnię użytkową i dużą pojemność basenu. Bez obaw, materiały + wykonanie: ten zlewozmywak kuchenny jest spawany z blachy nirodowej o grubości 3 mm, polerowany maszynowo i ręcznie.

Elastyczny wąż odpływowy idealnie nadaje się do odpływów podłogowych i ściennych. Powierzchnia umywalki kuchennej w kolorze czarnym jest pokryta nanotechnologią, aby była odporna na olej i brud. Zewnętrzne podkładki basenu do redukcji hałasu i redukcji kondensacji. Dostępne 2 instalacje: zlewozmywak ze stali nierdzewnej można zainstalować w razie potrzeby, grubość stołu > 2 cm i górny wielkość otworu: 37 x 41 cm. Mały zlewozmywak ze stali nierdzewnej 201 jest wytrzymały i solidny. Nowoczesny zlewozmywak: dzięki prostokątnemu kształtowi zlewozmywak kuchenny wygląda bardzo nowocześnie.

Elementy niezbędne do obu rodzajów instalacji wchodzą w zakres dostawy. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej nie ma otworu na kran, montaż podtynkowy wielkość otworu: 35 x 39 cm, dzięki czemu instalacja kranu jest elastyczna. Dzięki dodatkowemu kątowi X na dnie zlewozmywak kuchenny jest bardzo łatwy do czyszczenia i odprowadzania wody. Praktyczny zestaw odpływowy: syfon z 2 przyłączami urządzenia, że przestrzeń pod zlewozmywakiem do zabudowy jest bardziej kompaktowa.
MarkaCECIPA #ad
ProducentCECIPA #ad
Waga12.19
ModelG0604

7. VBChome

#ad

Zlewozmywak granitowy 50 x 90 cm 1,5 umywalka 1,5 ociekacz kuchenny zlewozmywak do zabudowy zlewozmywak kuchenny cętkowany zlewozmywak narożny zlewozmywak resztkowy + syfon + excenter umywalka

#ad
VBChome #ad - Granitowy zlewozmywak kuchenny jest przeznaczony do montażu na równej powierzchni. Nadaje się do szafek dolnych od 60 cm. Przestronny zlewozmywak, wygodna strefa ociekania – ten atrakcyjnie zaprojektowany granitowy zlew nie pozostawia nic do życzenia. Ten bardzo atrakcyjny wizualnie i modny zlewozmywak narożny posiada bardzo wszechstronną funkcjonalność.

Dzięki temu zlew zachowuje swój kolor również pod wpływem promieni słonecznych. Z przyłączem do pralki lub zmywarki do naczyń. Ułatwia codzienne mycie naczyń, sztućców i garnków. Bardzo twardy, odporny na zarysowania i barwiony materiał – powierzchnia jest łatwa do czyszczenia dzięki gładkiej, zalakowanej powierzchni. Zlewozmywak narożny z ociekaczem i zbiornikiem na resztki jest łatwy w pielęgnacji i posiada właściwości antybakteryjne. Otwieranie i zamykanie odpływu.

Niagara zaleca się nie tylko jako zlewozmywak narożny; również w szafce pod umywalkę 60 cm / w rogu 90 cm - robi doskonałe wrażenie. Niagara 60 jest całkowicie barwiona i w 100% odporna na działanie światła. Powierzchnia zlewozmywaka narożnego nie jest podatna na plamy z wody lub odciski palców. Niagara 60 jest nie tylko odporna na kwasy i nadaje się do kontaktu z żywnością, ale również odporna na pęknięcia i zarysowania. Plamy i ślady użytkowania można łatwo usunąć ściereczką z mikrofibry, gąbką do szorowania i odrobiną płynu do mycia naczyń.
MarkaVBChome #ad
ProducentAlveus #ad
Wysokość6.3
Długość35.43
Waga39.68
Szerokość19.69

8. Bokaiya

#ad

Zlewozmywak przygotowawczy, zlewozmywak narożny, R10, 25,4 cm, mały drążek na mokro, Bokaiya Drążek do zabudowy, 16 rozmiarów, umywalka pojedyncza z kratką, stal nierdzewna

#ad
Bokaiya #ad - Antykondensacyjna, pogrubiona redukcja szumów, pochłania dźwięki ze źródła i izoluje kondensat. X szer. X głęb. 24, 4 cm; standardowy otwór odpływowy, 6 x 25, 7 x 45, 4 cm; wymiary wewnętrzne dł. Co jest w pudełku: mokry zlewozmywak barowy, wielofunkcyjna kratka ze stali nierdzewnej, aby chronić twoje kruche naczynia i powierzchnia zlewozmywaka, 3-częściowy zestaw sitek zapobiega zatkaniu się żywności i brudu oraz zapobiega przepływowi wody, wycięty szablon.

Cicha praca: zlewozmywak do zabudowy jest wyjątkowo cichy z grubszymi i miękkimi gumowymi podkładkami redukującymi hałas. X szer. 22, 9 cm bardzo głęboka, r10 łatwe do czyszczenia narożniki zapewniają nowoczesną estetykę i łatwiejsze czyszczenie. Praktyczne wzornictwo: mały zlewozmywak kuchenny z 5 wydajnymi warstwami odkażającymi, aby chronić zdrowie, linia przepływu w kształcie litery X, pojedyncza miska umożliwia namoczenie i czyszczenie dużych naczyń do gotowania i naczyń do pieczenia.

Tekstura materiału: ten zlew barowy ze stali szlachetnej jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej T-304 16G i szczotkowany niklowany w celu korozji, plam, zadrapań i wgnieceń. Wymiary zlewozmywaka: wymiary zewnętrzne dł. Montaż podszafkowy zapewnia dużo miejsca na ladze, aby uniknąć zapchania. X głęb. 19, 7 x 25, 1 x 40, pasuje do większości śmieci.
MarkaBokaiya #ad
ProducentBokaiya #ad
Wysokość10
Długość9.5
Waga0.04
Szerokość18

9. BLANCO

#ad

BLANCO SUBLINE 500-F | SILGRANIT czarny | Rodzaj montażu: równo z powierzchnią | bez obsługi odpływu | szafka pod umywalkę 60 | duża pojemność zbiornika zapewnia optymalne wykorzystanie | Powierzchnia

#ad
BLANCO #ad - Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – 3 ½" InFino️-zawór koszykowy i zestaw do mocowania – wymagany profesjonalny i dokładny montaż – nadaje się tylko do szczelnych blatów roboczych.

Wykorzystaj cały potencjał zlewozmywaka kuchennego: dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak szyny TOP, można połączyć wiele etapów pracy przy zlewie – od przygotowywania żywności po zmywanie naczyń. Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy do 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.

Płynne przejścia: zlewozmywak kuchenny w kolorze czarnym do szafek o szerokości 60 cm zamyka się bezstopniowo z blatem roboczym – idealny do nowoczesnych, minimalistycznych kuchni. Wysokiej jakości wyposażenie: zlewozmywak do zabudowy z C-overflow️ przelew i równomierny system odpływu BLANCO InFino – bez krawędzi, krawędzi lub fug, dla łatwego czyszczenia.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość7.48
Długość20.75
Waga18.44
Szerokość16.81
Numer części525994
Model525994
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. CECIPA

#ad

Mały od 40 cm bez, zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej, czarny antracyt z syfonem, umywalka kuchenna z 2 otworami na krany, prostokątny, zlewozmywak do zabudowy, CECIPA Zlewozmywak 40 x 45 cm

#ad
CECIPA #ad - Zawartość opakowania: dostarczamy 1 umywalkę kuchenną, 1 zestaw syfonu, 1 zestaw urządzenia przelewowego i 1 instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wysoka jakoŚĆ: materiał ze stali nierdzewnej sus 201 jest odporny na wysokie temperatury, co nie tylko lepiej chroni zlewozmywak, uderzenia i wyjątkowo odporny na korozję chemikaliów.

Zapewniamy również filmy instalacyjne, że nie trzeba dzwonić do hydraulika, abyś mógł odnieść sukces w domu. Ponadto konstrukcja rur odpływowych może również zapobiegać nieprzyjemnym zapachom w kuchni. Atwe użytkowanie: zlewozmywak do zabudowy jest wyposażony w wysokiej jakości syfon, zestaw odpływowy z rurą U oszczędzającą miejsce i przelew. Prosty, opływowy kształt dna w kształcie litery X przyspiesza odprowadzanie wody. Instalacja jest tak prosta, 1 zestaw odpływu, aby samodzielnie ją zainstalować.

Do montażu kranów i dozowników mydła oferujemy również dwa wstępnie zainstalowane otwory 35 mm i 28 mm. Zmniejsz gromadzenie się plam w zlewozmywaku. Wymiary zewnętrzne wynoszą 40 x 45 cm, głębokość 18 cm, wymiary wewnętrzne zlewozmywaka wynoszą 35 x 35 cm, a grubość płyty wynosi 3 mm. Odpowiedni rozmiar: nasz mały zlewozmywak kuchenny nadaje się do wszystkich blatów kuchennych. Zlewozmywaki są przeznaczone do montażu na płynie lub od góry i nadają się do szafek dolnych od 40 cm.
MarkaCECIPA #ad
ProducentGG #ad
Wysokość8.66
Długość15.75
Waga13.45
Szerokość17.72
ModelF0601B