Top 10 Eichhörnchen Abwehr – Odstraszanie zwierząt

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kieferle

#ad

Dźwięk wystrzału z armaty Przy zakupie konieczne jest potwierdzenie ukończenia 18 roku życia. PTB 942., Kieferle samostrzał M1 kal. 9 mm R

#ad
Kieferle #ad - Konieczny dowód potwierdzający wiek: zeskanowany / sfotografowany dowód osobisty; nie ma możliwości wysyłki bez przesłania dowodu potwierdzającego wiek. Do ochrony przed ptakami w sadach owocowych i winnicach. Mały kompaktowy zestaw do zabezpieczenia budynków i posesji. Do obrony przed dzikami w lesie i w terenie. Zwężony wylot powoduje, że ślepy nabój wytwarza bardzo głośny huk, przypominający wystrzał z armaty. Ptb 942.
MarkaKieferle #ad
ProducentKieferle #ad
Waga0.22
Numer części012.060

2. Glovios

#ad

Do użytku na zewnątrz i wewnątrz, przyjazna dla zwierząt, 4 sztuki, wielokrotnego użytku, Glovios Pułapka na myszy żywa, łatwa do czyszczenia

#ad
Glovios #ad - Zamknąć drzwi przynęty. Wielokrotnego użytku i łatwe do czyszczenia. Przyjazny dla zwierząt i dzieci. Bezpieczna i skuteczna: ludzka pułapka na myszy posiada kilka otworów wentylacyjnych do cyrkulacji powietrza.

4 proste kroki: 1. Otwórz drzwi przynęty i umieść przynętę. Gdy tylko mysz wejdzie do deski na przynęty, wejście zostanie automatycznie zamknięte. Pułapka na myszy żywa, nie dotyka, bez trucizny, bez chemikaliów. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Pasujące: ogród, kuchnia, dom, biuro, piwnica, magazyn. Jako przynętę można wykorzystać ciastka, chleb, orzechy, mięso i ser, które lubią myszy.4

4. Wielokrotnego użytku: pułapka na myszy glovios jest wykonana z dobrego materiału, jest trwała. Wytrzymały i trwały. 4 sztuki: możesz ustawić pułapki na myszy w wielu miejscach w domu lub na zewnątrz, ciastka, aby szybko rozwiązać problem, masło orzechowe, który przeszkadza w życiu myszy. Prać w wodzie w temperaturze 100 stopni Celsjusza. Otwórz wejście. 3.
MarkaGlovios #ad
ProducentGlovios #ad
Wysokość7.76
Długość6.3
Szerokość5.51
Numer częściBSQ
ModelBSQ

3. K&K

#ad

K&K M2500 ultradźwiękowe urządzenie do odstraszania kun, 23 kHz, 105 dB A

#ad
K&K #ad - Dzięki zastosowaniu bocznych otworów wlotowych fale ultradźwiękowe są emitowane nie tylko do przodu, ale również na prawo i na lewo. Ultradźwiękowy odstraszacz kun z funkcjonalnością pod katem 180 stopni. Kąt emisji fal ultradźwiękowych: 180 stopni. Zintegrowane diody świetlne do wskazywania funkcjonalności urządzenia. Emituje intensywne i zbliżone do naturalnych sygnały ultradźwiękowe.
MarkaK&K #ad
ProducentK&K #ad
Wysokość0.98
Długość3.54
Waga0.26
Szerokość2.36
Numer częściM2500
ModelM2500

4. HelpAccess

#ad

Ochrona przed ptakami 5 metrów x ochrona przed gołębiami ze stali nierdzewnej, HelpAccess Odstraszacz gołębi i i odstraszacz gołębi z tworzywa sztucznego

#ad
HelpAccess #ad - Ponadto helpaccess oferuje dwuletnią gwarancję, która zapewnia najlepszą jakość produktów i najlepszą obsługę klienta, co jest naszym zleceniem na rynku. Podstawa rożna dla ptaków ma dobrą elastyczność i można ją wygiąć do każdego kształtu. Gwarancja jakości i doskonała gwarancja posprzedażnej ※ dzięki starannemu doborowi materiału i 100% kontroli jakości w zakładzie gwarantowana jest jakość produktu dla gołębi.

Krzyżowy design ma doskonałe działanie odstraszające ptaki. Każda listwa podstawowa może być wyposażona w 20 końcówek. Dzięki dużemu zakresowi wykrywania i wysokiej gęstości szpikulca dla ptaków można efektywniej rozwiązać problemy z lądowaniem lub śpieniem dla ptaków lub zwierząt wspinaczkowych, dzięki szerokiej gamie bardzo niedrogich funkcji. Haczyki dla ptaków ze stali nierdzewnej mogą być stosowane w każdym środowisku zewnętrznym, bez rdzewienia lub uszkodzenia i nie pozostawiają nieestetycznego rdzy na powierzchni urządzenia. Kolce dla ptaków mogą skutecznie uniemożliwić wszystkie rodzaje ptaków i wspinanie się zwierząt na lądzie i wspinanie się bez ranienia ptaków i zwierząt.

Atwa instalacja i konserwacja ※ w oparciu o kolce dla ptaków, dachach, które można przymocować za pomocą śrub lub wodoodpornego kleju. Więcej pasków na czubki ptaków ※ wymiary: 33 x 3 cm opakowanie zawiera 15 pasków, każdy pasek zawiera 20 wytrychów o całkowitej powierzchni 5 metrów. Groty ptaków helpaccess opracowały wzór krzyżowy. Solidny i trwały materiał ze stali nierdzewnej 304 ※ podstawa i szpilki są wykonane ze stali nierdzewnej SUS304 o doskonałej odporności na korozję.
MarkaHelpAccess #ad
ProducentHelpAccess-Germany #ad

5. joymico

#ad

5 m, skuteczna stal nierdzewna, Odstraszacz gołębi, oknie, kolce odstraszające ptaki do łatwego montażu na balkonie, dachu, z wytrzymałą i regulowaną osłoną kolców

#ad
joymico #ad - Zakup bez ryzyka wszystkie kolce joymico zapewniają klientom 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Te metalowe kolce odstraszające ptaki nie rdzewieją, gdy stoją na zewnątrz, te kolce dla gołębi są wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i nie wymaga częstej wymiany. Atwy montażpaski kolców dla ptaków mają nawiercone otwory na podstawie, śrub lub gwoździ, opasek kablowych, aby zamocować kolce dla trwałego umieszczenia, można użyć kleju, aby trzymać ptaki.

Elastyczne podstawy mają dużą plastyczność i dobrze pasują do każdej zakrzywionej powierzchni. Materiał odporny na warunki atmosferycznekolce dla małych ptaków wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, niezależnie od pogody i nie pozostawiają plam rdzy na powierzchni. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Joymi kolce ze stali nierdzewnej to bezpieczne, wrony, kosy i inne duże lub małe ptaki, jaskółki, takich jak szopy, mewy, takich jak gołębie, węże, wiewiórki, koty, skuteczne i trwałe rozwiązanie.

Umieść kolce na płocie lub oknie i zapobiegaj włamaniu się złodziei do domu. Kolce gołębie działają również do odstraszania zwierząt, szpaki, myszy. Dzięki tym kolcom odstraszającym ptaki, ogrodzeniach, aby uniknąć odchodów. Każdy kolec ma 33 cm długości x 2, gdzie lądują lub osiedlają się, pasuje do każdej powierzchnikażdy zestaw kolców przeciw ptakom zawiera 15 pasków, skrzynkach pocztowych, które skutecznie zapobiegają lądowaniu różnych zwierząt na krokwiach, tarasie lub wszędzie tam, 8 cm szerokości x 10 cm głębokości. Obiecujemy, że w ciągu 24 godzin udzielimy satysfakcjonującego rozwiązania.
Markajoymico #ad
Producentjoymi-de #ad

6. HONGXIAN

#ad

Odstraszacz zwierząt wewnątrz i na zewnątrz, Ultradźwiękowy odstraszacz myszy, 3 tryby pracy, myszy, ultradźwiękowy odstraszacz myszy 360°, dla gryzoni, szczurów, z migającym światłem

#ad
HONGXIAN #ad - Po 3 do 4 tygodniach pracy systemu w Twoim domu nie będzie już myszy. Bezpieczny i skuteczny: nasz środek odstraszający gryzonie wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które są niesłyszalne dla ludzkich uszu i są słyszane tylko przez zwierzęta. Można go łatwo umieścić na wysokości 20-50 cm od podłoża. Urządzenie jest ustawione pionowo do podłoża, przedszkolu, sypialni, magazynie, ogrodzie, a klakson ultradźwiękowy jest równoległy do podłoża.

Spowodować uszkodzenia. Zaleca się włączenie systemu 24 godziny na dobę. Szerokie obszaryumieść środek ochronny na strychu, myszy, w przyczepie kempingowej lub w każdym innym pomieszczeniu o powierzchni 100-240 m². Atwa obsługaprosta konstrukcja tego ultradźwiękowego odstraszacza szkodników ułatwia instalację w kuchni, ogrodach owocowych itd. Najdłuższy obszar wykrywania wynosi 600 metrów kwadratowych, najlepsza odległość wynosi 360 metrów kwadratowych. Zakres wykrywania 360°nowa ulepszona konstrukcja 3d, która skutecznie wykrywa i odstrasza inwazyjne szkodniki z otoczenia, osiągając w ten sposób bardzo szeroki zakres promieniowania 360 stopni.

Oszczędzaj pieniądze na zwalczanie gryzoni i zapobiegaj uszkodzeniu ich własności przez myszy, trzymając wiewiórki, szczury, w piwnicy, w pomieszczeniu gospodarczym, w garażu, w piwnicy, nietoperze i inne zwierzęta z dala od domu.12 diod led miga na przemian na biało, krety, silny błysk i dźwięk działają jednocześnie, norniki, myszy, mrówki itd. Wysoka czułość i migające światło - nasz ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest wyposażony w automatyczną różną częstotliwość i delikatną cyrkulację powietrza, skutecznie rozpoznając różne zwierzęta, takie jak szczury, aby odstraszyć niepożądane szkodniki.
MarkaHONGXIAN #ad
ProducentZHLEINZ #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość1.18
Numer częściAB122
ModelAB122

7. RatzFatz

#ad

Do ogrodu i domu, ze stali szlachetnej, rozmiar XXL, duża, RatzFatz MTBSL20 profesjonalna pułapka na myszy, szczury, wielokrotnego użytku, zające, króliki

#ad
RatzFatz #ad - Bezproblemowe stosowanie i najwyższa skuteczność – pułapkę wystarczy rozpakować i jest natychmiast gotowa do użytku, łapie zwierzęta z najwyższą skutecznością; niewielki rozmiar oczek; łatwa do czyszczenia.

Higieniczna, myszy, skonstruowana w Niemczech; wymiary: 31, 5 x 13 x 13 cm. Zwalczanie gryzoni 2 w 1 – nadaje się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Przyjazna dla zwierząt & uniwersalna – najbardziej efektywna pułapka marki RatzFatz do chwytania najróżniejszych zwierząt, m. In. Norników, królików, świnek morskich, chomików, bez użycia środków chemicznych, szczury itp.

Trwała – wyjątkowo wytrzymała, doskonale nadaje się do wielokrotnego użytku i zwalczania szkodników, można ją stosować bez potrzeby ciągłego monitorowania, wykonana ze stali szlachetnej, odporna na warunki atmosferyczne, bardzo mocna siatka druciana. W pułapce można umieścić przynętę działającą długi czas, przynętę porcjowaną, naturalną, warzywa i inne środki wabiące. Zajęcy,.
MarkaRatzFatz #ad
ProducentRatzFatz #ad
Wysokość5.12
Długość12.6
Waga1.41
Szerokość5.12
Numer częściDE-MTBSL20
ModelDE-MTBSL20

8. Moyofree

#ad

Okno, z wytrzymałymi i regulowanymi kolcami 3 m, Skuteczne kolce odstraszające ptaki ze stali nierdzewnej, dach, 12 x 25 cm, na balkon

#ad
Moyofree #ad - Każdy kolec ma 25 cm długości x 2, tarasie lub wszędzie tam, pasuje do każdej powierzchniKażdy zestaw kolców przeciw ptakom zawiera 12 pasków, gdzie lądują lub osiedlają się, aby uniknąć odchodów. Te metalowe kolce odstraszające ptaki nie rdzewieją, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i nie wymaga częstej wymiany.

Dzięki tym kolcom odstraszającym ptaki, skrzynkach pocztowych, łącznie 3 metry. Zakup bez ryzyka wszystkie kolce odstraszające ptaki joymi oferują klientom 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Elastyczny, parapetach, ogrodzeniach, które skutecznie zapobiegają lądowaniu różnych zwierząt na krokwiach, 8 cm szerokości x 10 cm głębokości. Zestaw odstraszający ptasie gniazdo jest również dostarczany z łatwą w obsłudze instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Elastyczne podstawy mają dużą plastyczność i dobrze pasują do każdej zakrzywionej powierzchni. Joymi kolce ze stali nierdzewnej to bezpieczne, wiewiórki, ale nie szkodzą im. Atwy montażpaski kolców dla ptaków mają nawiercone otwory na podstawie, aby zamocować kolce dla trwałego umieszczenia, można użyć kleju, opasek kablowych, śrub lub gwoździ, aby trzymać ptaki. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Wszystkie kolce dla ptaków są objęte roczną gwarancją.
MarkaMoyofree #ad
ProducentJoymi-UK #ad
Numer częściANICEMOON

9. KADAX

#ad

Ochrona przed gołębiami, kolce dla kotów, wytrzymała 6, czarna, 51 x 4 x 3,5 cm, ptakami, parapet, gołębi, KADAX 3-rzędowa ochrona przed ptakami z tworzywa sztucznego, dach, ogrodzenie, kun

#ad
KADAX #ad - Kolce można zamontować nawet na powierzchniach betonowych metalowych lub drewnianych. Listwa zapobiega wypadaniu ptaków odchodów i zagnieżdżaniu się na parapetach lub dachach. Dzięki bogatej palecie kolorów możemy wybrać najbardziej pasujący kolor do zabezpieczonej powierzchni. Przedmiot jest wykonany z poliwęglanu, dlatego kolce można używać przez cały rok.

Dodatkowo artykuł charakteryzuje się niewielką wagą, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, dużą sztywnością i odpornością na uderzenia. Kolce z tworzywa sztucznego są sprzedawane w modułach o długości 510 mm. Z klejem, schody lub balustrady, chroniąc powierzchnie przed ptasimi odchodami lub brudem. Indywidualny moduł wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie uv. Są one dostępne w sześciu kolorach: białym, brązowym, antracytowym, zielonym lub srebrnym.108 kolców w jednym module gwarantuje skuteczną ochronę ptaków i zwierząt, które wyrządzają szkody w pobliżu naszego domu.

Ponadto dostępny jest również trzeci rzęd, który zapobiega lądowaniu między kolcami. Kolce z tworzywa sztucznego skutecznie zapobiegają lądowaniu i siedzeniu gołębi lub dzięciół w miejscach takich jak parapety, klimatyzacje lub małe dachy. Kolce z tworzywa sztucznego wyróżniają się bardzo wysoką wysokością – do 35 mm, czarnym, co gwarantuje skuteczną ochronę. Produkt chroni zarówno przed ptakami gołębie, balustrady, elementy blaszane, szkle jak i przed innymi zwierzętami koty, krawędzie dachu, kuny, gzymsy, sufity kasetowe, wiewiórki.
MarkaKADAX #ad
ProducentKADAX #ad
Wysokość1.38
Długość20.08
Waga1.23
Szerokość1.57
Numer częściK576
ModelK576

10. DIYexpert

#ad

DIYexpert 5-pak ochrony przed kunami do rur spustowych o średnicy do 100 mm ze stali nierdzewnej – indywidualnie dopasowywana ochrona przed kunami

#ad
DIYexpert #ad - Pas odstraszający kuny zapobiega wchodzeniu kunom i zapewnia większe bezpieczeństwo instalacji solarnej. Atwy montaż: łączenie poszczególnych ogniw paska na odpowiedni obwód obiektu jest dziecinnie proste.

Nierdzewny i z mocną sprężyną dla długiego, mocnego trzymania na rurze spustowej. Następnie wystarczy zamocować na rurze spustowej lub drzewie za pomocą dołączonej sprężyny. Wytrzymałość: zaprojektowany w niemczech, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej V2A i dzięki bieżącym kontrolom jakości zapewniony jest otrzymywanie wysokiej jakości towarów.

Zakres dostawy: 10 x ogniwa paska, 1 x sprężyna, 1 x ilustrowana instrukcja montażu. Niezawodna ochrona: po zamontowaniu na rurze spustowej pas odstraszający kuny chroni przed wspinającymi się kunami, kotami i szopami praczami. Polecane: kuny należą do najczęstszych przyczyn uszkodzeń instalacji fotowoltaicznych.
MarkaDIYexpert #ad
Producentdiy25240-5 #ad