Top 10 Funk Maus Kabellos – Myszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Kompatybilny z Mac lub iPad; biały, do ponownego ładowania, powierzchnia Multi-Touch, Apple Magic Trackpad: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Dzięki temu można sterować większą ilością funkcji palcami i jeszcze lepiej połączyć się z treścią. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Wydajne malowanie i przewijanie – duża, ciągła powierzchnia ze szkła sprawia, że przewijanie i malowanie jest przyjemniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

Bezprzewodowy, wielokrotnego ładowania, praktyczny – Magic Trackpad łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i automatycznie łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13.

4 lub nowszym. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Pełne naładowanie zasila twój magic Trackpad przez około miesiąc, ale również dłużej. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Magiczne doznania – czujniki pod powierzchnią gładzika dokładnie rozpoznają, jak mocno naciskasz.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga0.75
Szerokość23.62
Numer częściMK2D3Z/A
ModelMK2D3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. Apple

#ad

Apple Magic Trackpad: Bluetooth, do ponownego ładowania, powierzchnia Multi-Touch, kompatybilny z Mac lub iPad; czarny

#ad
Apple #ad - Dzięki temu można sterować większą ilością funkcji palcami i jeszcze lepiej połączyć się z treścią. Bezprzewodowy, wielokrotnego ładowania, praktyczny – Magic Trackpad łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Wydajne malowanie i przewijanie – duża, ciągła powierzchnia ze szkła sprawia, że przewijanie i malowanie jest przyjemniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

Magiczne doznania – czujniki pod powierzchnią gładzika dokładnie rozpoznają, jak mocno naciskasz. Pełne naładowanie zasila twój magic Trackpad przez około miesiąc, ale również dłużej. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i automatycznie łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga2
Szerokość27.17
Numer częściMMMP3Z/A
ModelMMMP3Z/A
Gwarancja12 Miesięcy

3. co2CREA

#ad

Co2CREA case twarde etui ochronne na telefon Logitech G 303 Shroud Edition bezprzewodowa mysz gamingowa

#ad
co2CREA #ad - Ponadto proces cięcia jest doskonały, co sprawia, że etui na mysz gamingową G303 jest bardzo trwałe i piękne. Jednocześnie etui g303 logitech jest wyposażone w bardzo wygodny pasek na rękę, który można bez problemu nosić w podróży. Rozwiążemy problem tak szybko, jak to możliwe.

Duża ochrona: torba na mysz logitech g303 jest odporna na uderzenia, pyłoszczelność i wodoszczelność. Materiał: twarde tworzywo eVA, kolor: czarny, opakowanie zawiera: tylko etui Logitech G303. WskazÓwki: tylko do sprzedaży etui godne uwagi: brak logitech g303 i akcesoriów wewnątrz. Praktyczna i trwała: gładki i wytrzymały zamek błyskawiczny ułatwia otwieranie i zamykanie torby Logi G303 oraz mocowanie i przechowywanie myszy G303 Logitech.

Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego etui G303, skontaktuj się z nami. Zapewnij sobie lepsze wrażenia. Twarda osłona logitech g303 może skutecznie amortyzować uderzenia i zmniejszyć uszkodzenia spowodowane przypadkowymi kolizjami oraz lepiej chronić mysz G303 i akcesoria. Perfekcyjne wzornictwo: twarda torba podróżna co2crea zaprojektowana specjalnie do myszy gamingowej Logitech G 303 i idealnie pasuje do Twojego urządzenia i akcesoriów.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość2.91
Długość5.2
Waga0.2
Szerokość3.82
Numer częściCA-1208-1269

4. 3Dconnexion

#ad

Przewodowa, 3Dconnexion SpaceMouse Compact mysz 3D

#ad
3Dconnexion #ad - Obsługiwane systemy operacyjne windows 10, windows 8. 1, apple macos 1014, apple macos 1013, windows 7 sp1, apple macOS 1012, apple os X 1011, apple os X 1010 Kompaktowa podstawa wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Opatentowana technologia czujników z 6 stopniami swobody 6DoF. 2 programowalne przyciski. Zakres temperatur podczas pracy: od 0 do 40 ° C.
Marka3Dconnexion #ad
Producent3Dconnexion #ad
Wysokość2.13
Długość3.03
Waga1.06
Szerokość3.03
Numer części3DX-700059
Model3DX-700059
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. co2CREA

#ad

Co2CREA Case twarde etui ochronne na telefon Logitech Pebble Mouse 2 M350s /M350 /Logitech M187 Ultramobilna mysz bezprzewodowa, tylko torba

#ad
co2CREA #ad - Materiał: eva, opakowanie: tylko torba na mysz Logitech Pebble M350 Stylowy i trwały: gładki i stabilny zamek błyskawiczny umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie etui podróżnego do myszy Logitech M350S. Wskazówki: tylko na sprzedaż etui mysz bezprzewodowa Logitech Pebble M350 i akcesoria Bluetooth Mouse nie wchodzą w zakres dostawy.

Doskonała ochrona: klawiatura bluetooth logitech pebble mouse 2 jest odporna na uderzenia, pyłoszczelność i wodoszczelność. Zewnętrzna część wykonana jest z twardego materiału EVA, a wyściółka wewnętrzna z miękkiego aksamitu. Konstrukcja torby siatkowej pozwala lepiej przechowywać bezprzewodową mysz Logitech Pebble i akcesoria Bluetooth.

Unikalna torba: twarda torba podróżna zaprojektowana specjalnie do logitech pebble Mouse 2 M350s /M350 Pebble bezprzewodowa mysz / Logitech M187 Ultramobilna mysz bezprzewodowa Logitech M350S jest wyposażona w wygodny karabińczyk, który można wygodnie nosić w podróży. Twarda osłona logitech m350 pebble może skutecznie amortyzować uderzenia i zmniejszyć uszkodzenia spowodowane przypadkowymi kolizjami oraz lepiej chronić mysz M350 i akcesoria.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość1.77
Długość5.12
Waga0.15
Szerokość3.54
Numer częściUK-M350 Black-1221

6. Logitech

#ad

ERGO K860 i MX Vertical Mouse, kompatybilny z laptopami / komputerami PC / Windows/Mac, odbiornik Bluetooth lub USB, możliwość ładowania, Logitech Ergonomic Wireless Keyboard and Mouse Combo

#ad
Logitech #ad - Zaawansowane śledzenie optyczne: mx vertical features 4000 dpI, high-Precision Sensor, który zapewnia ultra-precyzyjne śledzenie i wymaga 4x bezobsługowego ruchu niż tradycyjna mysz z czujnikiem 1000 DPI. Ostateczny komfort nadgarstka: ergo k860 posiada poduszkę na nadgarstek, co zapewnia 54 percent większe wsparcie nadgarstka, redukcja wygięcia nadgarstka o 25 percent w porównaniu ze standardową klawiaturą bez reszty dłoni.

Regulowany podnośnik dłoni: seated or standing, this chargeable cordless keyboard keeps your wrists in a comfortable, natural position with adjustable tilt lelt of 0, 4 and -7 degrees. Pionowa ergonomiczna mysz: logitech mx Vertical places your hand in a natural handshake position with its unique 57-degree angle, reducing wrist pressure and improving forarm posture for more comfort.

Effortless precision: ergo k860 perfectstroke keys match the Shape of your Fingertips so you can type with confidence on a full-size Wireless keyboard crafted for comfort, precision and fluidity. Zaawansowana ergonomiczna kombinacja: klawiatura logitech ergO K860 i mysz pionowa MX są zbudowane dla komfortu przez cały dzień, dzięki czemu możesz wykonywać swój najwyższy poziom w bardziej zrelaksowanej, naturalnej postaci.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad

7. JLab

#ad

ładowalna mysz bezprzewodowa do laptopa, JLab JBuds ergonomiczna mysz bezprzewodowa, mysz pionowa, komputera, tabletu, systemu, cicha myszka, połączenie przez Bluetooth lub USB do wielu urządzeń

#ad
JLab #ad - Niezależnie od tego, czy wolisz szybko klikać, czy spokojnie poruszać się po jednej stronie, ta pionowa mysz PC dopasowuje się do odpowiedniego tempa dla Ciebie. Za pomocą jednego przycisku. Podłącz tę mysz komputerową za pomocą Bluetooth 5. 2 lub bezprzewodowego portu uSB 2, takimi jak komputer, 4 GHz z prawie każdym typem urządzenia.

Ergonomiczny komfort: ergonomiczna mysz jbuds została zaprojektowana tak, aby naśladować najbardziej naturalną pozycję uścisku dłoni i leżeć pod przyjemnym kątem 52 stopni. Dzięki temu można zmniejszyć ryzyko obrażeń spowodowanych powtarzającym się obciążeniem oraz bólem dłoni lub nadgarstków za pomocą tej myszy Bluetooth. Wstaw najczęściej używane formuły lub wklej ten sam tekst za pomocą jednego przycisku bezprzewodowo na myszy komputerowej. Indywidualne profile użytkownika: za pomocą aplikacji jlab work można zaprogramować określone przyciski, aby pasowały do ulubionych aplikacji.

Elastyczne połączenie: mysz ergonomiczna jlab jbuds jest kompatybilna z trzema równoczesnymi połączeniami urządzeń. Ergonomiczna mysz jbuds bluetooth jest wyposażona w praktyczny akumulator wielokrotnego ładowania – bez przerw, mniej odpadów i 4 miesiące czasu pracy baterii. Przewijanie na nowo: dzięki regulowanemu skanowaniu można bezprzewodowo zmieniać czułość swojej myszy bezprzewodowej. Akumulator: kto chce ciągle szukać baterii? na pewno nie. Atwe przełączanie między zapisanymi urządzeniami, tablet, telefon itd.
MarkaJLab #ad
ProducentJlab #ad
Wysokość5.71
Długość3.46
Waga0.51
Szerokość3.19
Numer częściMJBERGORBLK82
ModelMJBERGORBLK82
Gwarancja24 Miesięcy

8. Logitech

#ad

Szary, 12-miesięczna żywotność baterii, dla użytkowników lewo- i praworęcznych, połączenie 2,4 GHz przez odbiornik nano USB, Logitech Mysz bezprzewodowa M185, opakowanie w języku angielskim, czujnik optyczny 1000 DPI, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Sprawdzona niezawodność firmy logitech: Mysz M185 PC charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Roczna żywotność baterii: włącznik / wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia również pomagają oszczędzać energię. Bezprzewodowe połączenie typu plug and play: swoboda ruchu połączenia bezprzewodowego z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, z podkładką pod mysz lub bez, podczas gier, na komputerach z systemem Windows i Mac. Atwa konfiguracja - wystarczy podłączyć i gotowe. Mały nanoodbiornik usb: może pozostać podłączony do notebooka.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.4
Długość1.5
Waga0.17
Szerokość3.9
Numer częściM185
Model910-002235
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

9. Apple

#ad

Powierzchnia Multi-Touch, do ponownego ładowania. Kompatybilny z Mac lub iPad; biały, Apple Magic Mouse: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas.

W pełni naładowana mysz magic mouse zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic mouse łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Malowanie i przewijanie powierzchni multi-touch – dzięki powierzchni Multi-Touch możesz wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie i przewijanie. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i szybko łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę.

Ulepszony spód sprawia, że Magic Mouse łatwo przesuwa się po biurku. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.18
Długość8.66
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer częściMK2E3Z/A
ModelMK2E3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

10. Apple

#ad

USB, Magic Mouse – czarna powierzchnia Multi-Touch ​, Apple

#ad
Apple #ad - Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13.

4 lub nowszym. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i szybko łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic mouse łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania.

W pełni naładowana mysz magic mouse zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Ulepszony spód sprawia, że Magic Mouse łatwo przesuwa się po biurku. Malowanie i przewijanie powierzchni multi-touch – dzięki powierzchni Multi-Touch możesz wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie i przewijanie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość27.17
Numer częściMMMQ3Z/A
ModelMMMQ3Z/A
Gwarancja12 Miesięcy