Top 10 Harman Kardon Citation – Głośniki przenośne Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

JBL Charge 5 głośnik Bluetooth w kolorze czarnym – wodoodporny, przenośny boombox ze zintegrowanym powerbankiem i dźwiękiem stereo – ładowanie akumulatora do 20 godzin bezprzewodowej muzyki

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x pozytywka charge 5 firmy jbl z kablem do ładowania usb-c/dla ostatecznego PartyBoost można połączyć ze sobą kilka głośników JBL/wodoszczelność zgodnie z IPX7 / długi czas pracy baterii / 30 W.

Przenośny głośnik bluetooth na każdą okazję – przenośny głośnik idealnie nadaje się na wycieczkę na basen lub na plażę: woda? Dla wytrzymałego Charge 5 to żaden problem! Partyboost: bezprzewodowy głośnik może być podłączony do dwóch urządzeń – na przemian słuchaj muzyki w najwyższej jakości dźwięku/wytrzymały materiał i wytrzymała gumowa obudowa. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe – dzięki zintegrowanemu powerbankowi telefon komórkowy lub tablet można ładować nawet podczas słuchania muzyki.

Czy podoba się wydajność? pojemność akumulatora 7500 mah do 20 godz. Bas w podróży: jbl box łączy w sobie dwa pompujące radiatory basowe JBL, oddzielny głośnik wysokotonowy i długi sterownik – doskonały dźwięk na imprezę, w domu lub na świeżym powietrzu.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość3.82
Długość8.78
Waga2.12
Szerokość3.7
Numer częściJBLCHARGE5BLK
ModelJBLCHARGE5BLK
GwarancjaHerstellergarantie

2. Harman Kardon

#ad

Harman Kardon Luna zestaw Bluetooth w kolorze szarym – przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth – do 12 godzin pracy baterii

#ad
Harman Kardon #ad - Zakres dostawy: 1 x przenośny głośnik bluetooth harman Kardon Luna w kolorze szarym / soundbox z kablem USB C, instrukcją bezpieczeństwa, instrukcją szybkiego uruchomienia, karta gwarancyjna.

Doskonały dźwięk: głośnik z 2-drożnym systemem głośników zapewnia zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk z mocnymi basami. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe bluetooth: połącz muzykę z maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie/W celu uzyskania szerszego dźwięku można bezprzewodowo sparować dwa głośniki Harman Kardon Luna. Eleganckie wzornictwo: konstrukcja otoczona tkaniną i anodowana aluminiowa górna część wyglądają świetnie wszędzie i są przyjemne w dotyku - stylowy towarzysz podróży i domu.

Gotowy na imprezę: dzięki wodoszczelnej i zabezpieczonej przed kurzem obudowie zgodnie z IP67 pudełko JBL można wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki mocnemu akumulatorowi zapewnia do 12 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki.
MarkaHarman Kardon #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość4.53
Długość9.45
Waga2.49
Szerokość3.94
Numer częściHKLUNAGRYEU
ModelHKLUNAGRYEU
Gwarancja24 Miesięcy

3. Harman Kardon

#ad

Wodoszczelny głośnik Bluetooth – do 12 godzin pracy baterii, Harman Kardon Luna Bluetooth Box w kolorze czarnym – przenośny

#ad
Harman Kardon #ad - Eleganckie wzornictwo: konstrukcja otoczona tkaniną i anodowana aluminiowa górna część wyglądają świetnie wszędzie i są przyjemne w dotyku - stylowy towarzysz podróży i domu. Doskonały dźwięk: głośnik z 2-drożnym systemem głośników zapewnia zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk z mocnymi basami.

Zakres dostawy: 1 x przenośny głośnik bluetooth Harman Kardon Luna w Swcharz / Soundbox z kablem USB C, instrukcja szybkiego uruchomienia, instrukcje bezpieczeństwa, karta gwarancyjna. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe bluetooth: połącz muzykę z maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie/W celu uzyskania szerszego dźwięku można bezprzewodowo sparować dwa głośniki Harman Kardon Luna.

Gotowy na imprezę: dzięki wodoszczelnej i zabezpieczonej przed kurzem obudowie zgodnie z IP67 pudełko JBL można wszędzie ze sobą zabrać, a dzięki mocnemu akumulatorowi zapewnia do 12 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki.
MarkaHarman Kardon #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość4.53
Długość9.45
Waga2.47
Szerokość3.94
Numer częściHKLUNABLKEU
ModelHKLUNABLKEU
Gwarancja24 Miesięcy

4. Bose

#ad

Przenośny głośnik outdoorowy – czarny, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy, wodoszczelny

#ad
Bose #ad - Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji. Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, kurzem, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić. Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C.

Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu. Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.3
Szerokość7.93
Numer części865983-0100
Model865983-0100
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bose

#ad

Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy, przenośny głośnik outdoorowy – Teal, wodoszczelny

#ad
Bose #ad - Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu.

Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, kurzem, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie. Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji. Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny.

Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C. Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.75
Szerokość7.93
Numer części865983-0200
Model865983-0200
Gwarancja24 Miesięcy

6. Bose

#ad

Wodoszczelny, przenośny głośnik outdoorowy – biały, Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker – bezprzewodowy

#ad
Bose #ad - Jedyny w swoim rodzaju czysty dźwięk: zastrzeżona technologia PositionIQ automatycznie rozpoznaje orientację przenośnego głośnika Bluetooth i zapewnia optymalną jakość dźwięku w każdej pozycji. Przenośny głośnik bluetooth jest chroniony przed wodą, brudem i światłem UV i wytrzymuje upadki i rdzę, kurzem, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Głośnik soundlink flex jest pełen ekskluzywnych technologii i posiada specjalnie opracowany przetwornik akustyczny, który zapewnia mocne, krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku w domu lub w podróży. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo trzymać i przenosić. Bezprzewodowy soundlink flex został przetestowany i zgodnie z klasą ochrony IP67 jest wodoszczelny.

Jest on wykonany z wodoodpornych materiałów i uszczelniony i unosi się w wodzie nawet na górze – idealny do przygód na świeżym powietrzu. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. Akumulator do bezprzewodowej słuchania muzyki: przenośny głośnik można ładować za pomocą dołączonego kabla USB C.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość3.56
Długość2.06
Waga1.3
Szerokość7.93
Numer części865983-0500
Model865983-0500
Gwarancja24 Miesięcy

7. Marshall

#ad

EU, Marshall Stanmore II głośnik Bluetooth, bezprzewodowy – czarny

#ad
Marshall #ad - Zoptymalizuj swój dźwięk – dostosuj swoją muzykę do swoich preferencji za pomocą aplikacji Bluetooth Marshall lub analogowych regulatorów na górze głośnika.

Bezprzewodowe połączenie dzięki technologii bluetooth 5. 0 i aptx – Bluetooth 5. 0 i technologii aptx zapewniają bezstratny bezprzewodowy dźwięk o zasięgu do 10 metrów. Podłączenie za pomocą kabla – aby uzyskać analogowe wrażenia słuchowe, podłącz wtyczkę RCA lub 3, 5 mm. Legendarny design marshalla – ten głośnik łączy w sobie nowoczesną technologię z legendarnym wzornictwem Marshalla: mocny dźwięk w klasycznym stylu. Sound, der dich bergeistert – stanmore ii to najbardziej wszechstronny głośnik z serii Marshall i idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia, zarówno dużych, jak i małych.
MarkaMarshall #ad
ProducentZound Industries #ad
Wysokość11.1
Długość16.7
Waga9.04
Szerokość10.5
Numer części1001902
Model1001902
Gwarancja12 Miesięcy

8. JBL

#ad

Do 15 godzin słuchania muzyki w czerni za jednym ładowaniem akumulatora, Wodoodporny Pozytywka , przenośny stereofoniczny głośnik Bluetooth ze zintegrowanym power bankiem, JBL Xtreme 2

#ad
JBL #ad - Muzyka na wynos: ciesz się 15 godzinami ulubionej muzyki z baterią o pojemności 10 000 mAh - ładuj i zacznij: w zależności od preferencji tablet lub smartfon można ładować jednocześnie przez port USB. Zakres dostawy: 1 x boombox xtreme 2 od jbl wraz z zasilaczem, kablem i paskiem na ramię / długa żywotność baterii / Wodoodporność zgodnie z IPX7 / Podłącz do 100 głośników za pomocą Boom Box z JBL Connect + / 40 W.

Ekstremalna przyjemność z basów: potężny głośnik bluetooth wytwarza imponujący dźwięk z potężnym basem basowym w najwyższej jakości - w domu, w salonie, na zewnątrz i na każdej imprezie. Gotowy na wszystkie przestępstwa: marzenie o leżeniu na plaży lub basenie z pudłem rezonansowym w końcu się spełnia - JBL jest wodoodporny i nawet bez problemu wytrzymuje zanurzenie w wodzie.

Aby uzyskać imponujący dźwięk stereo, wystarczy podłączyć do dwóch urządzeń za pomocą modułu Bluetooth - strumieniowe przesyłanie muzyki na każdą okazję / krystalicznie czyste rozmowy dzięki funkcji głośnomówiącej.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman Kardon Deutschland #ad
Wysokość5.35
Długość11.34
Waga5.28
Szerokość5.2
Numer częściK951620
ModelK951620
Gwarancja24 Miesięcy

9. Sonos

#ad

Głośnik Multiroom do nieograniczonego strumieniowania muzyki biały, bez sterowania głosowego, Sonos One SL All-In-One Inteligentny głośnik potężny głośnik WiFi z kontrolą aplikacji i AirPlay 2

#ad
Sonos #ad - Doskonały dźwięk do każdego pomieszczenia: kompaktowy i mocny Sonos One SL wypełnia dom oszałamiającym dźwiękiem, a dzięki swojej kompaktowej konstrukcji idealnie komponuje się z każdym pomieszczeniem.

Odtwarzaj różne utwory w różnych pokojach lub słuchaj synchronicznie tego samego utworu: muzyka Skrzynkę można podłączyć do dowolnego głośnika Sonos, aby stworzyć system nagłośnienia dla wielu pomieszczeń. Potężny dźwięk stereo: połącz sonos one sl z innym one sl lub Sonos One do pary stereo i ciesz się jeszcze bardziej szczegółowym dźwiękiem - lub zintegruj go z kinem domowym.

Głośnikiem domowym można łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, sterowania dotykowego lub AirPlay 2. Zbierz całą muzykę i zarządzaj nią w jednym miejscu - dzięki aplikacji Sonos. Zakres dostawy: 1 x sonos one sl, 1 x kabel zasilający, 1 x skrócona instrukcja obsługi. Odporny na wilgoć w łazienkach i patio.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad
Wysokość6.36
Długość4.71
Waga3.88
Szerokość4.71
Numer częściONESLEU1
ModelSonos One SL

10. Marshall

#ad

Rozmiar uniwersalny, bezprzewodowy – czarny i mosiądz, Marshall Stockwell II przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth

#ad
Marshall #ad - Stockwell ii wykorzystuje konstrukcję Blumlein stereo Sound dla wielokierunkowego doświadczenia, które pozwala zanurzyć się w muzyce.

Szybkie ładowanie: po 20 minutach ładowania otrzymujesz sześć godzin czasu pracy. Ponad 20 godzin czasu odtwarzania: Stockwell II zapewnia ponad 20 godzin czasu odtwarzania przy jednym naładowaniu. Ekskluzywny kolor dla Amazon. Bluetooth 5. 0: stockwell ii jest wyposażony w technologię Bluetooth 5. 0 do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Wodoszczelna konstrukcja zgodnie z ipx4: stockwell II jest wodoszczelny zgodnie z IPX4; dzięki temu można wytrzymać lekkie rozpryski wody w razie przypadkowego niepowodzenia.
MarkaMarshall #ad
ProducentZound Industries #ad
Wysokość2.8
Długość7.1
Waga0.09
Szerokość6.3
Numer części1005544
Model1005544
Gwarancja12 Miesięcy