Top 10 Hörgeräte – Akumulatory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LUCKDANO

#ad

Pudełko na baterie guzikowe do wzmacniacza słuchu – przenośna pojemność 155 mAh z inteligentną redukcją szumów – idealna dla seniorów i dorosłych – trwała wydajność

#ad
LUCKDANO #ad - Przenośna konstrukcja – ten mały i lekki wzmacniacz słuchu można zabrać ze sobą wszędzie, idealny w podróży lub w podróży. Dwie baterie w zestawie – upewnij się, że wzmacniacz słuchu jest zawsze naładowany i gotowy do użycia, dzięki czemu możesz się uspokoić.

Trwała wydajność – zawiera dwie baterie guzikowe 312 o pojemności 155 mAh, aby zasilać wzmacniacz słuchu przez 7-10 godzin. Cykliczne ładowanie – można wygodnie naładować obudowę baterii guzikowej za pomocą dołączonego kabla USB do ładowania i wymieniać ją. Możliwość ponownego ładowania – kompatybilny z różnymi wzmacniaczami słuchu, wytrzymuje 7-10 godzin w przypadku aparatów niesłuchowych i 3-6 godzin w przypadku aparatów słuchowych.
MarkaLUCKDANO #ad
ProducentLUCKDANO #ad
Numer częściLUCKDANOwko2sbmfqz
ModelLUCKDANOwko2sbmfqz

2. Kadimendium

#ad

Aparatów słuchowych i wzmacniaczy z woskową pętlą do czyszczenia wzmacniacza słuchu dla kobiet, 20-częściowy zestaw do czyszczenia rur

#ad
Kadimendium #ad - Popraw wydajność pracy. Popraw wydajność pracy: skutecznie usuwaj wosk lub brud z powierzchni. Może być również używany do regulacji głośności aparatu słuchowego ITC lub ITE.

Zawiera 20 sztuk: zawiera 20 sztuk zapakowanych szczotek do czyszczenia do różnych wymagań. Dostosuj głośność: użyj pierścienia woskowego, aby ostrożnie usunąć wosk z aparatu słuchowego. Wielofunkcyjne urządzenie czyszczące: wielofunkcyjne urządzenie czyszczące, idealne do utrzymania w czystości aparatów słuchowych. Atwiejsze do usunięcia: magnesy na końcu szczotki ułatwiają wyjmowanie i wkładanie baterii.
MarkaKadimendium #ad
ProducentKadimendium #ad
Numer częściKadimendiumu3q0dnrifv2159

3. aubaho

#ad

Aubaho Rurka słuchowa stetoskop maszyna słuchowa dekoracja 36 cm mosiądz styl antyczny m

#ad
aubaho #ad - Materiał: mosiądz. Wymiary: 36 x 11 x 18 cm szer. Artykuł: rura słuchowa. Styl: styl antyczny. X głęb. X wys. Stan: nowy.
Markaaubaho #ad
ProducentAubaho #ad
Numer częściaubaho-HRT-13-M

4. Oticon

#ad

Otwartych łączników, Oticon RITE nauszniki / abażury do aparatów słuchowych, 6 mm

#ad
Oticon #ad - Nie nadaje się do Corda NHS Rite. Opakowanie 10 szt. Dome otwarte 10 mm. Pasuje do agil, dual, Delta, epoq, vigo, Acto i Ino Rite.
MarkaOticon #ad
ProducentOticon #ad
Wysokość4
Długość6.75
Waga0.02
Szerokość0.5
Numer częściOticon 6mm Open
Model6 mm dome

5. Changor

#ad

Wielofunkcyjne narzędzie do czyszczenia wzmacniaczy słuchu do czyszczenia aparatów słuchowych, Narzędzie do czyszczenia rur, aparatów słuchowych i wzmacniaczy

#ad
Changor #ad - Ustaw głośność: użyj pierścienia woskowego, aby ostrożnie usunąć wosk i może być również używany do regulacji głośności aparatu słuchowego ITC lub ITE.

Popraw wydajność pracy: skutecznie czyści wosk lub brud z powierzchni. Zawiera 20 sztuk: zawiera 20 sztuk zapakowanych szczotek do czyszczenia, aby spełnić różne wymagania. Wielofunkcyjne narzędzie do czyszczenia: wielofunkcyjne narzędzie do czyszczenia, idealne do utrzymania w czystości aparatów słuchowych. Atwe do usunięcia: magnesy na końcu szczotki ułatwiają wyjmowanie i wkładanie baterii. Popraw wydajność pracy.
MarkaChangor #ad
ProducentChangor #ad
Numer częściChangorq3yagohnxt5478

6. Mokernali

#ad

Wzmacniacz dźwięku Explorer Bionic Ear, cyfrowe urządzenie do obserwacji natury słuchawki wchodzą w zakres dostawy, Mokernali Aparat słuchowy dla ptaków, elektroniczny aparat słuchowy

#ad
Mokernali #ad - Dla lepszego słuchania można ustawić głośność od niskiego do wysokiego. Dzięki 8-krotnemu monokularowi można obserwować obiekty osiem razy bliżej i wyraźniej i można go wykorzystać do rozrywki takich jak gry, wycieczki kempingowe i rodzinne wycieczki.

Redukcja szumówurządzenie jest wyposażone w paraboliczną miskę zbierającą dźwięki, która pomaga zmniejszyć hałas tła i poprawić słuch, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w cichym otoczeniu. Atwa obsługa dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi urządzenie można łatwo obsługiwać jedną ręką, pociągając za niego włącznik/wyłącznik. Wyraźniejsza obserwacja wzornictwo jest atrakcyjne. Słuchanie natury bioniczne urządzenie do obserwacji uszu ze słuchawkami idealnie nadaje się do obserwacji, szpiegowania i rejestrowania ptaków.

Można nagrywać tylko przez około 12 sekund i nacisnąć przycisk odtwarzania, aby usłyszeć dźwięk. Wzmacnia hałas w odległości do 200 m, dzięki czemu nawet najmniejsze dźwięki są bez problemu słyszalne. Idealny prezent dla dzieci to urządzenie do obserwacji ptaków to doskonały prezent lub zabawka dla dzieci, pobudza wyobraźnię i ciekawość dzieci, pomaga dzieciom odkrywać naturę i poznawać kolorową naturę i świat.
MarkaMokernali #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.52
Szerokość0
Numer częściMokernaliumvkigfo0n

7. Cerlingwee

#ad

Starkey zestaw do ochrony aparatów słuchowych, szczotka do czyszczenia aparatów słuchowych, filtr smalcowy, zestaw do czyszczenia aparatów słuchowych, z pudełkiem do przechowywania

#ad
Cerlingwee #ad - Zawiera zestaw filtrów ochronnych i szczotkę do czyszczenia wzmacniacza słuchu. Zdrowy słuch: nasz przenośny zestaw szczotek do wzmacniacza słuchu jest praktyczny. Szczotka do czyszczenia jest wyposażona w długi uchwyt, dzięki któremu można bez problemu dotrzeć do narożników i kątów wzmacniacza słuchu. Kompaktowe i przenośne: szczotka do czyszczenia wzmacniacza słuchu jest dostarczana z praktycznym pudełkiem do przechowywania, dzięki czemu jest kompaktowa i przenośna.

Również filtry ochronne z cerumu można łatwo wymienić, dzięki czemu aparat słuchowy pozostaje w optymalnym stanie pracy. Regularne czyszczenie aparatów słuchowych zapewnia długą żywotność urządzenia, a ponadto przyczynia się do utrzymania dobrego zdrowia słuchu. Trwałość: zestaw do czyszczenia aparatów słuchowych jest wykonany z wytrzymałych materiałów abs, aby zapewnić dłuższą łatwość użytkowania. Lekkie pudełko zapewnia bezpieczne miejsce na wszystkie akcesoria do czyszczenia i dlatego idealnie nadaje się do użytku w podróży lub w podróży.

Zestawy szczotek do czyszczenia wzmacniaczy słuchu czyszczą szczegółowo większość wzmacniaczy słuchu i aparatów słuchowych i chronią wzmacniacz słuchu. Atwa obsługa: narzędzie do czyszczenia aparatów słuchowych jest łatwe w użyciu. Po oczyszczeniu wzmacniaczy słuchu za pomocą naszego zestawu do czyszczenia wzmacniacza słuchu szczotka do czyszczenia wzmacniacza słuchu może przedłużyć żywotność wzmacniacza słuchu. Obszerny zestaw: ten zestaw do ochrony wosku do wzmacniaczy słuchu zapewnia wszystko, cic, ric, czego potrzebujesz do optymalnej konserwacji aparatu słuchowego.
MarkaCerlingwee #ad
ProducentCerlingwee #ad
Numer częściCerlingweemkfnbg0r56
ModelCerlingweemkfnbg0r56

8. Onewer

#ad

2 pierścienie, Onewer Uchwyt na klips do aparatu słuchowego, łatwy montaż, pas mocujący do aparatu słuchowego zapobiega spadaniu podczas codziennych czynności

#ad
Onewer #ad - Przezroczysty design: uchwyt na aparat słuchowy z klipsem, 2 pierścienie i linka, z przezroczystym kolorem, który jest piękny i stylowy. Zapobieganie utracie: aparaty słuchowe można przymocować do liny, aby skutecznie chronić aparat słuchowy przed zgubieniem.

Atwe mocowanie: klipsy mocujące można łatwo przymocować do ubrania lub włosów, dzięki czemu aparat słuchowy nie zostanie zgubiony, gdy spadnie. 2 pierścienie: pasek mocujący do aparatu słuchowego z 2 pierścieniami na końcach, które skutecznie zapobiegają upadkowi urządzenia. Szerokie zastosowanie: dzięki klipsom do mocowania aparatu słuchowego możesz w pełni cieszyć się codziennymi aktywnościami, ogrodnictwa, mogą być używane do pracy, uprawiania sportu i podróży.
MarkaOnewer #ad
ProducentOnewer #ad
Numer częściOnewer3c1ntp5vbg3627
ModelOnewer3c1ntp5vbg3627

9. KAKAKE

#ad

Przezroczysty, wstępnie uformowany wąż dźwiękowy z PCW na akcesoria dla osób starszych, KAKAKE Aparat słuchowy – wąż termoplastyczny

#ad
KAKAKE #ad - Atwa wymiana: nie musisz iść do specjalisty w celu wymiany węża, można go łatwo wymienić w domu, oszczędzając czas i pieniądze dla wygody. Szczegółowe informacje na temat rozmiarów ułatwiają zakupy.

Rozmiar: przezroczysta rura ma średnicę zewnętrzną 3 mm, średnicę wewnętrzną 2 mm i długość całkowitą 10 m. Materiał pcw: wąż jest wykonany z wysokiej jakości materiału PCW, który nie jest łatwy do utwardzenia i jest bardzo trwały dla miękkich elementów nausznych. Poprawiony komfort: aparaty słuchowe hdo mogą stać się niewygodne, gdy wąż do uszu stopniowo twardy, dzięki czemu należy je wymienić, aby zwiększyć komfort noszenia. Skuteczne przenoszenie dźwięku: nasza rurka z tworzywa termoplastycznego może skutecznie przenosić dźwięk, nadaje się do większości aparatów słuchowych, można ją kupić bez obaw.
MarkaKAKAKE #ad
ProducentKAKAKE #ad
Numer częściKAKAKEacpgzfuqw821583

10. NEO TOOLS

#ad

Opóźniony czas rozruchu 30 sekund, NEO TOOLS Lampa do dezynfekcji UVC, wirusobójcza, 3,8 W, do powierzchni 3 m2, 5 V, terapia ozonem, czas pracy 30 min, bakteriobójcza

#ad
NEO TOOLS #ad - Sterylizacja małych pomieszczeń, dezynfekcja przedmiotów, szafy, np. System opóźnionego startu, czas pracy 30 min, pilot zdalnego sterowania. Obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego, urządzenie bezprzewodowe ładowane za pomocą kabla USB,. 3, 8 w, emituje promieniowanie UV-C i ozonuje pomieszczenie, do powierzchni do 3 m2, . Zawartość pakietu: lampa z akumulatorem litowo-jonowym do wielokrotnego ładowania, pilot zdalnego sterowania za pomocą baterii AAA. Smartfona, takich jak wnętrza samochodu, laptopa.
MarkaNEO TOOLS #ad
Numer części1
Model1