Top 10 InnoView Portable monitor – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ARZOPA

#ad

15,6 cala 1080 FHD przenośny monitor z zewnętrznym ekranem HDR Eye Care i HDMI/Type-C/USB-C, ARZOPA Przenośny monitor, do laptopów / komputerów PC / Mac/PS4/Xbox

#ad
ARZOPA #ad - Lekki i przenośny: biorąc pod uwagę przenośność monitora, 8 kg i ma 0, opracowaliśmy lekki i łatwy do przenoszenia ekran, który waży 0, 8 cm smukły. Ekran fhd ips - zaprojektowany z wyświetlaczem o przekątnej 15, 6", FHD, ekran jest wyposażony w wyświetlacz 1080p, IPS i nieoślepiający wyświetlacz.

Szeroka kompatybilność dzięki dwóm portom usb c można łatwo połączyć się z komputerem, Xbox, PS4, Mac, 5, Switch, a złącze mini HDMI umożliwia kompatybilność z każdym laptopem. Plug and play: nie jest wymagana żadna aplikacja ani sterowniki, aby ustawić przenośny monitor dla sygnału wideo i zasilania, potrzebujesz tylko kabla USB C, aby zapewnić rozdzielczość Full HD.

Drugi monitor przenośny monitor arzopa może bardzo dobrze działać jako drugi monitor i poprawić wydajność pracy. Twoja praca jest wykonywana efektywnie, gdy jesteś w podróży. Wysoka rozdzielczość 60 hz zapewnia doskonałą gamę kolorów obrazów, filmów, pracy i jakości ekranu. Podczas korzystania z tego monitora można pracować i wykonywać wiele zadań jednocześnie.
MarkaARZOPA #ad
ProducentARZOPA #ad
Wysokość8.27
Długość13.39
Waga0.71
Szerokość0.39
Numer części750219208062
ModelS1 Table

2. CUIUIC

#ad

FHD 1920 x 1080 HDR, przenośny ekran IPS, do laptopa/telefonu komórkowego/PC/Xbox/PS/Switch/MacBook, 15,6 cala, z etui ochronnym, USB C z przyłączem HDMI typu C, CUIUIC Przenośny monitor

#ad
CUIUIC #ad - Rozszerzony panel ips przywraca szczegóły obrazu i zapewnia szerszy zakres dynamiki, wielowarstwowy obraz. Nadaje się do podróży, trzy strony ultra - cienkie krawędzie wynoszą tylko 5 mm, stabilna rama wykonana jest z aluminium, waga obudowy monitora podróżnego wynosi tylko 780 g, ultralekki i przenośny – nasz zewnętrzny monitor USB składa się z ultracienkiego panelu IPS, na kemping i do zabawy na świeżym powietrzu.

Xbox eins. Wskazówka: twoje urządzenie powinno obsługiwać Thunderbolt 3. 0 lub usB 3. 1 type c dp alt-mODE. Oferujemy obsługę klienta online 24/7, ale także zapobiega zarysowaniom, prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek problemów. Kąt widzenia 178° zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne. Czas reakcji 2, renderowanie hdr i technologia FreeSync przywracają prawdziwe szczegóły obrazu, bardziej równomierne wyjście obrazu. Eye care & hdr mode & dual speaker – niskie niebieskie promienie zmniejszają zmęczenie oczu podczas pracy i zabawy oraz chronią oczy.

Możesz używać plug and play, komputery, za pomocą których można bez problemu podłączyć laptopy, użyć połączenia USB-C z przełącznikiem Nintendo i dzielić się szczęśliwym czasem z przyjaciółmi i rodziną. Szeroka kompatybilność – przenośny monitor usb firmy cuiuic oferuje 2 porty usb typu c i 1 port mini hdmi, macbooki, tablety, smartfony itd. Osłona ochronna i obsługa klienta – nasz przenośny monitor oferuje pokrowiec ochronny, który może być nie tylko regulowanym stojakiem na monitor, wodoodporności i upadkom.
MarkaCUIUIC #ad
ProducentCUIUIC #ad
Wysokość1.97
Długość15.51
Szerokość10.16
ModelGS156B2

3. CUIUIC

#ad

PS4/5, Switch, laptopami, komputerami PC, Xbox, CUIUIC Przenośny monitor 15,6" z USB-C i HDMI | 1080P | kompatybilny z VESA 75 x 75 mm | Połącz się z telefonami komórkowymi

#ad
CUIUIC #ad - Obsługuje wiele połączeń urządzeń przenośny zewnętrzny monitor firmy cuiuic jest kompatybilny z plug-and-play i jest wyposażony w w w pełni wyposażone złącze usb typu c oraz dwa dodatkowe porty USB typu C, Macbookami, PS5/PS4, które są używane wyłącznie do zasilania. W codziennym życiu tryb HDR zapewnia lepszy obraz do oglądania i zabawy.

Na spodzie pokrowca znajdują się dwa rowki, które zapewniają różne kąty widzenia. Wszechstronny monitor przenośny monitor cuiuic oferuje trzy tryby wyświetlania duplikacja/rozszerzenie/tylko drugi ekran. W pracy umożliwia powielanie wyraźnej prezentacji, rozszerzenie zwiększa wydajność domowego biura. Umożliwia wiele połączeń z laptopami, komputerami PC, smartfonami, Xbox i przełącznikami. Realistyczne kolory i zapierające dech w piersiach detale wprowadzą cię do gier lub multimediów i skutecznie redukują niebieskie światło bez migotania, zaawansowaną technologię IPS i widoczny kąt widzenia do 178 stopni, 6 cala ma rozdzielczość 1920 x 1080, chronią oczy i umożliwiają dłuższe oglądanie.

Dzięki naszemu inteligentnemu skórzanemu etui możesz go używać i przechowywać w dowolnym miejscu i czasie. Przenośny monitor fhd przenośny monitor podróżny cuiuic o przekątnej 15, który może wyświetlać dokładne i żywe kolory. Wskazówka: twoje urządzenie powinno obsługiwać Thunderbolt 3. 0 lub usB 3.
MarkaCUIUIC #ad
ProducentCUIUIC #ad
Wysokość2.36
Długość10.24
Szerokość15.75
ModelGS156B1

4. ARZOPA

#ad

Do laptopów / komputerów PC / Mac/PS5/Xbox, 1920 x 1080 Full HD, 17,3", zewnętrzny ekran mobilny z HDMI/Typ-C/USB-C, ARZOPA Przenośny monitor, 100% SRGB IPS

#ad
ARZOPA #ad - Stabilny i wytrzymały, łatwy do przenoszenia: przenośny monitor jest wyposażony w stabilny stojak, który utrzymuje monitor stabilny i pozwala na wygodne korzystanie z monitora.

Zapewnia szersze pole widzenia. Można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Przenośny monitor 17, 3 cala: arzopa a1 max przenośny monitor 17, 3 cala. Plug and play: nie musisz pobierać aplikacji, połącz się bezpośrednio za pomocą kabla do transmisji danych. Thunderbolt 3/USB-C 3. 1/hdmi, laptop/tablet/pc/mac/ps4/PS5/Xbox/Switch/Steam/Raspberry Pi. Podwójne głośniki: dwa wbudowane podwójne głośniki w monitorze USB zapewniają mocny dźwięk i czystą jakość dźwięku, zapewniając imponujące wrażenia dźwiękowe. Ultracienki i przenośny: przenośny monitor arzopa ma ultracienką i przenośną konstrukcję o wadze zaledwie 1, 6 funta i grubości 0, 35 cala.
MarkaARZOPA #ad
ProducentARZOPA #ad
Wysokość8.9
Długość9.57
Waga0.74
Szerokość14.2
Numer części750219208048
ModelA1 MAX
Gwarancja12 Miesięcy

5. UPERFECT

#ad

UPERFECT Przenośny monitor 15,6 cala 1920 x 1080 Full HD IPS ekran z HDMI USB C do laptopa, komputera, kompatybilny z VESA, telefonu komórkowego, przełącznik z etui ochronnym, PS4/5

#ad
UPERFECT #ad - Posiadaj pełny komputer z kablem usb c! wskazówka: W przypadku telefonów, które nie mają w pełni wyposażonego złącza typu C, wymagany jest adapter. Zabierz ją ze sobą wszędzie jest dostarczany z wytrzymałym etui ochronnym ze skóry pu, które jest w pełni chronione folią ochronną na wyświetlacz.

Kabel do transmisji prądu i danych umożliwia szybkie przesyłanie danych na smartfon lub oglądanie filmów podczas ładowania. Monitor usb c ten monitor podróżny jest wyposażony w kabel usb c. Monitor hdr gaming monitor pc uperfect wykonany ze stopu aluminium, które są zazwyczaj mocniejsze niż tworzywa sztuczne. Wyposażony w ekran ips, aby zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów i doskonałą jakość obrazu i bogatą kolorystykę. Dzięki unikalnej konstrukcji z okrągłymi otworami można używać długopisu jako stojaka.

Głośniki są wystarczająco głośne, aby oglądać filmy i niezobowiązujące gry bez słuchawek. Nadaje się do prezentacji, filmów, seriali telewizyjnych, raspberry pi 4/3/2/1/3b +, hdmi, duża kompatybilność Przenośny monitor UPERFECT jest wysoce kompatybilny i nadaje się do podłączenia do komputera, Chromebooka, laptopa, telefonu komórkowego, zdjęć itd. Ma niewiarygodnie szybki czas reakcji. Idealnie nadaje się również do udostępniania treści na innych ekranach. Wbudowana funkcja freeSync i HDR zapewnia doskonałą wydajność gry.
MarkaUPERFECT #ad
ProducentUPERFECT #ad
Wysokość0.39
Długość8.66
Szerokość14.17
Numer częściM156A08
ModelM156A08
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

6. cocopar

#ad

Mac Surface Xbox PS4, cocopar Przenośny monitor 15,6 cala FHD HDR FreeSync Zero Frame z wyświetlaczem USB C z Dual-Typ-C-Mini-HDMI do laptopów, telefonów PC, z Smart Cover

#ad
cocopar #ad - Monitor usb-c plug and play" - przenośny monitor do laptopa cocopar oferuje 2 pełnowartościowe porty usb c i złącze mini hdmi, komputerów pc, jest kompatybilny z większością laptopów, PS4 i Xbox. Do zasilania i wyświetlacza wymagany jest tylko jeden kabel USB-C; obsługuje Power Pass-Through Reverse Charging.

Przenośny monitor fhd vesa mountabledzięki rozdzielczości 1080p, 72% przestrzeni kolorów, pełnemu kątowi widzenia 178°, hdr i low blue light super clear ips a - ten przenośny ekran cocopar 15, 6" do laptopa z dwoma otworami VESA można łatwo i stabilnie zamontować na stojaku w formacie poziomym i pionowym dla wysokiej wydajności. Ten drugi monitor do laptopów obsługuje tryb Extend i Mirror i zapewnia wydajność podczas spotkań, laptopa Surface Pro, laptopa HP, prac domowych i prezentacji.

Przenośny monitor do laptopówprzedłużenie ekranu laptopa cocopar to idealny przenośny monitor do Macbooka, laptopa Dell, laptopa Lenovo, Surface Pro, laptopa ASUS itp. Wskazówka: twoje urządzenie powinno obsługiwać Thunderbolt 3. 0/4. 0 lub usB 3. 1 typu c dp alt-MODE. Kupuj z zaufaniemprzenośny monitor komputerowy cocopar jest wyposażony w 30-dniową usługę zwrotu, 24-miesięczną gwarancję na produkt i najlepszą obsługę klienta. W przypadku problemów z jakością w ciągu 2 lat wymienimy monitor, nie naprawiamy.
Markacocopar #ad
Producentcocopar #ad
Wysokość8.9
Długość0.23
Waga722
Szerokość14
Numer częściDE-Y156FH7S
ModelY156FH7S

7. UPERFECT

#ad

MAC, UPERFECT Przenośny monitor 2K 16 cali, przenośny monitor QHD 2560 x 1600 IPS z etui ochronnym HDMI Type-C do laptopa, kompatybilny z VESA, telefonu, PS4, PC

#ad
UPERFECT #ad - Zasilanie i wyświetlacz za pomocą pojedynczego złącza typu c: dla zapewnienia bardzo wygody potrzebny jest tylko jeden kabel USB typu C do zasilania i przesyłania sygnału między przenośnym monitorem a urządzeniem z portem Thunderbolt 3. 0 lub usB 3. 1 typu c obsługującym tryb DP Alt.

Z przyjaznym dla oczu, antyrefleksyjnym panelem LCD IPS, który zmniejsza obciążenie oczu nawet po dłuższym użytkowaniu. Przenośny monitor 16" ultra hd 2k: wysoka rozdzielczość 2560 x 1600 i obsługa hdr, w porównaniu z 1080p kolory wyświetlane przez monitory 2K są bardziej nasycone i realistyczne. Wskazówka: dolny port usb c jest przeznaczony do zasilania i wyświetlacza, a środkowy USB C tylko do zasilania. Wyświetlacz bez opóźnienia: ten monitor usb c ma "czas reakcji 3 ms", jasność 500 cd/㎡, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy, wysoką rozdzielczość 2560 x 1600, a wideo podczas pracy lub oglądania filmów staje się bardziej płynne.

Podwójne głośniki: wbudowane podwójne głośniki zapewniają dźwięk o krystalicznie czystej jakości dźwięku i wnoszą kuszące wrażenia z kina domowego do komfortu Twojego domu. Ultra-cienka ramka: przenośny monitor 16 cali z ramką o średnicy 4 mm sprawia, czy to do pracy lub rozrywki, może zapewnić lepsze wrażenia wizualne niż 15, że ekran jest pełny. Sitko o przekątnej 16 cali zapewnia szerszą wizję, 6".
MarkaUPERFECT #ad
ProducentUPERFECT #ad
Wysokość2.52
Długość15.63
Szerokość10.63

8. Intehill

#ad

Mały mini monitor z Golden Ratio 16:10 i rozdzielczością 3840 x 2400, Intehill Przenośny monitor 4K do laptopa i mini PC, High-End 13,4 cala

#ad
Intehill #ad - Ma wyraźne linie i dyskretny profil, co jest wyświetlane na ekranie. Eleganckie i minimalistyczne wzornictwo ten przenośny monitor wysokiej klasy charakteryzuje się bardzo wąskimi krawędziami, który pozwala skupić się na tym, niewielką wagą i ultracienką obudową.

Zapewnienie jakości nasza firma jest profesjonalnym dostawcą przenośnych monitorów, pse i ce. Wysoka rozdzielczość monitora zapewnia ostre obrazy i precyzyjne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do prac graficznych i projektowych. Jest on kompatybilny z Plug and Play. Wszechstronna kompatybilność ten monitor jest wyposażony w mini hdmi i dwa wszechstronne złącza usb typu c. Proporcje obrazu zapewniają więcej pionowego miejsca na ekranie. Obudowa jest wykonana z aluminium o szarym wykończeniu w kolorze szarym.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące jakości lub wsparcia technicznego, który jest w stanie samodzielnie projektować i produkować monitory. Ogólny wygląd nadaje konfiguracji biurka odrobinę zaawansowanej technologii. Monitor i laptop można zabrać ze sobą, aby utworzyć konfigurację z dwoma ekranami, produktywność podczas podróży służbowych i pracować w kawiarni. Wydajność w podróży monitor można transportować w plecaku lub nawet na kompaktowym stole.
MarkaIntehill #ad
ProducentIntehill #ad
Wysokość7.8
Długość11.7
Szerokość0.3
ModelU13NA

9. EVICIV

#ad

120 Hz, drugi ekran z regulowaną podstawką Mini HDMI Type-C do laptopa, kompatybilny z VESA, PS4/5, przenośny wyświetlacz FHD 1080p IPS, 18,5 cala, EVICIV Przenośny monitor, telefonu, komputera

#ad
EVICIV #ad - Ulepszona konfiguracja i ochrona oczu - wbudowane głośniki dual stereo zapewniają głośny i imponujący dźwięk 360 stopni oraz głęboki i precyzyjny bas. Proces cnc ze stopu aluminium zapewnia niezwykle trwałą ramę. Jeśli jesteś w podróży służbowej lub w podróży, możesz pracować na szerokim ekranie.

Idealnie nadaje się do rozszerzenia ekranu lub grania w gry na co dzień i do pracy. Niemigoczące podświetlenie tła i filtr niebieskiego światła mogą zminimalizować obciążenie oczu. Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia bezzwłoczne odtwarzanie High-FPS i szybki czas reakcji bez smug. Miliony kolorów i szybka reakcja prędkość działania. Wszechstronne połączenie cyfrowe - dzięki złączu mini hdmi i typu c można go bez problemu łączyć z laptopami, komputerami, smartfonami, urządzeniami do gier. Otwory kompatybilne z vesa 75 x 75 mm zapewniają, że można go łatwo zamontować w celu monitorowania lub stania ramieniem.

Przenośny monitor jest wygodny, dzięki czemu możesz cieszyć się grą w dowolnym miejscu i czasie. Doskonała widoczność bez uciążliwych operacji okiennych pomagają w wydajnej pracy. Integracja uchwytu i możliwość montażu vesa - zintegrowana konstrukcja stojaka z regulacją o 180° sprawia, że ten przenośny monitor na laptopa jest bardzo praktyczny. Bezramkowy / ultracienki wyświetlacz ips w porównaniu z innymi monitorami nie ma ramki, dzięki czemu linia widzenia może być płynnie przesuwana nawet w przypadku szerszych stron.
MarkaEVICIV #ad
ProducentEVICIV #ad
Wysokość0.24
Długość9.06
Szerokość14.17

10. CaseDeer

#ad

47,7 cm 18,5 Zoll tragbare Monitor-Tasche für InnoView UPERFECT Arzopa Most Large 18,5 Zoll tragbare Monitore, wasserabweisende Tragetasche mit Tasche 46,7 x 30,8 cm

#ad
CaseDeer #ad - Kompatibel mit den meisten tragbaren 47 cm 18, 5 zoll monitoren: Die tragbare Monitorhülle passt auf InnoView UPERFECT Arzopa die meisten großen 18, 5 Zoll tragbaren Display-Monitore. Bitte messen sie vor dem Kauf Ihre Monitortasche mit den Innenmaßen. Stoßfestes, weiches futter und seitengriff: besonders weich und antistatisch, es leicht zu tragen, die tragbare Monitorhülle mit weichem Futter kann Stöße effektiv absorbieren und Schäden durch versehentliches Stöße und Kratzer reduzieren.

Wasserabweisend und schlank, leicht: die 47 cm 18, kann leicht in einer anderen tasche, 5 zoll tragbare monitortasche besteht aus hochwertigem, der Wasser und Dampf effektiv blockiert. Machen sie sich keine sorgen, dass Ihr Monitor und Zubehör Wasser spritzen oder regnen. Berprüfen sie ihre monitorgröße die innenmaße der tragbaren monitorhülle l x b x H: 45 x 29 x 2 cm.

Extra tasche und leichtgängiger reißverschluss: die zusätzliche Tasche vorne bietet genug Platz, um Stifte, Ladekabel und anderes Zubehör zu organisieren. Außenmaße: 46 x 30 x 3 cm. Super schlank und leicht, wasserdichtem Canvas-Stoff, Rucksack oder Aktentasche transportiert werden. Der reißverschluss gleitet reibungslos und bietet bequemen Zugriff auf Ihre Monitore. Der seitliche griff hilft Ihnen, wenn Sie es als Handtasche möchten.
MarkaCaseDeer #ad
ProducentCaseDeer #ad