Top 10 Inverter Schweißgerät MIG MAG – Sprzęt do spawania MIG

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STAHLWERK

#ad

Nadaje się do drutu wypełniającego Flux, STAHLWERK MIG MAG 135 ST IGBT – MIG MAG spawarka gazowa ochronna o mocy 135 A, z MMA E-Hand

#ad
STAHLWERK #ad - 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.

Spawarka gazowa mig/mag z funkcją mma e-hand nowoczesna technologia IGBT – wydajne 135 A przy długim czasie włączania. Wiele dodatków: chłodzenie o wysokiej wydajności i zabezpieczenie przed przegrzaniem, Hotstart, Anti-Stick i wiele innych. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości i wyjątkowej obsłudze klienta. Nadaje się do drutu wypełniającego/flux, automatyczny posuw drutu, indukcyjność i regulacja napięcia.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość14.57
Długość18.9
Waga19.84
Szerokość8.66
Numer części1
ModelMIG 135 ST IGBT

2. WELDINGER

#ad

Go, plus, WELDINGER Rolka prowadząca drut stalowy 0,6 + 0,8 mm typ W do inwertera spawalniczego MIG/MAG ME 200 eco

#ad
WELDINGER #ad - Wymiary: średnica zewnętrzna 30 mm, wysokość 10, średnica wewnętrzna 10 mm, 3 mm. Nie nadaje się do urządzeń weldinger pro z napędem 4-rolkowym typ V i transformatorami spawalniczymi M 182 eco/euro typ E. Pasuje również do urządzeń weldinger pro z napędem 2-rolkowym: me 225 pro, mew 225 pro SYN i MEW 210 eco, MEW 160 eco i MEW 200 eco. Weldinger rolka prowadząca drut typ w do inwertorów spawalniczych ME 200 eco, ME 200 go, ME200 plus i M 160 eco. Rolka druciana do drutu stalowego o grubości 0, 8 i 1 mm.
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad

3. WELDINGER

#ad

WELDINGER Synergiczny inwerter spawalniczy MEW 250 SYN aluminium MIG spawanie aluminium 250 A MIG/MAG WIG elektroda MMA

#ad
WELDINGER #ad - Mobilna spawarka ze zintegrowanymi zgrzewarkami lift-TIG i elektrodami. Programy synergii do spawania stali budowlanej, z funkcją drutu napełniającego i interfejsem szpuli.

Funkcja 2-i 4-suwowa tylko mig/mag, regulowany Hot Start i Arc Force oraz Antistick do MMA. Technologia vrd zapewnia większe bezpieczeństwo pracy i centralne przyłącze euro do pakietów węży MIG/MAG i TIG. Cyfrowy przetwornik spawalniczy kombi weldinger mew 250syn aluminiowy z 250 a do spawania aluminium miG, dalsze informacje: kliknąć na nazwę sprzedawcy, WELDINGER 5-letnia gwarancja zgodnie z § 5+6 warunków gwarancji, a następnie kliknąć na ogólne warunki handlowe i pomoc!.
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad
Wysokość16.54
Długość19.29
Szerokość8.07
Numer części4251314276346

4. WELDINGER

#ad

WELDINGER MEW 200 SYN dig Pro cyfrowy synergiczny inwerter spawalniczy MIG/MAG również DC Lift-WIG MMA 5 lat gwarancji

#ad
WELDINGER #ad - Wytrzymałe urządzenie kombi do drutów spawalniczych 0, 6-1, 2 mm i rolek drutu D100/200, nadaje się również do lutowania spawalniczego.

Spawanie wig i mig/mag w trybie 2/4-suwowym, dc lift-WIG przez złącze centralne, Hot Start, arc force, MMA z VRD, Antistick. Weldinger 5-letnia gwarancja zgodnie z § 5 + 6 warunków gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy, a następnie kliknij ogólne warunki handlowe i pomoc! Funkcja synchronizacji stali, stali nierdzewnej i aluminium, przyłącze centralne, interfejs Spoolgun i funkcja drutu napełniającego. Synergiczny inwerter spawalniczy mig/mAG Weldinger MEW 200 SYN dig pro z cyfrowym sterowaniem i 200 A.
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad
Numer części4251314283245

5. WELDINGER

#ad

WELDINGER ME 130 mini Flux spawarka do drutu wypełniającego + 1 kg drutu wypełniającego + dysza gazowa z drutu wypełniającego + dysze prądowe MMA Lift-WIG zdejmowany pakiet węży

#ad
WELDINGER #ad - 230 x 270 x 390 mm, weldinger 5-letnia gwarancja zgodnie z § 5+6 warunków gwarancji, dalsze informacje: kliknąć na nazwę sprzedawcy, ogrodzie i na placu budowy, mobilne zastosowanie w warsztacie, a następnie kliknąć na ogólne warunki handlowe i pomoc!.

X wys. Atwy w obsłudze, mma i lift-tig stali konstrukcyjnej i stali nierdzewnej, nadaje się do spawania NoGas-MAG, wysoki czas pracy dzięki chłodzeniu wentylatora. Szybka wymiana rolek za pomocą dużej kieszeni bocznej, nadaje się do rolek drutu o wadze 1 kg D100, waga całkowita tylko 7, 5 kg.

Palnik mag mb 150 i kabel masowy są zdejmowane, w zestawie kabel do mocowania elektrod. X gł. Poręczny uchwyt do noszenia, wymiary szer. Weldinger me 130 mini flux, 4 dysze prądowe 0, 8 mm, drut wypełniający / inwerter spawalniczy mma w zestawie z rolką drutu wypełniającego 0, 6-1, 0 mm i dyszą gazową z drutem napełniającym.
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad
Wysokość1
Długość1
Waga16.53
Szerokość1
Numer części6677
Model6677

6. ARCCAPTAIN

#ad

2 kg, ARCCAPTAIN Drut wypełniający 0,8 mm, opakowanie 2 szt, drut spawalniczy do spawarki bez gazu, z certyfikatem TÜV, rolka drutu D100 z trzpieniem 20 mm, MIG/MAG FLUX, E71T-GS MIG

#ad
ARCCAPTAIN #ad - Spawanie łatwo i szybko: aws e71t-gs 0, nie wymaga gazu ochronnego, 9 mm drut wypełniający 2 kg, można go zainstalować i spawać we wszystkich pozycjach, spawać jedno- i wielokrotne. Samoochronny drut napełniający bez gazu działa dobrze na zardzewiałym, jest również bardzo odporny na zanieczyszczenie olejem materiału podstawowego, idealny do stosowania na zewnątrz, brudnym i lakierowanym materiale, na dużych wysokościach i w różnych środowiskach.

Doskonała wydajność spawania: delikatne zachowanie łuku świetlnego i wysoka podatność, aby stworzyć piękne i czyste spoiny. Idealny dla profesjonalnych spawaczy, pokochasz mniej rozprysków podczas wykonywania projektu spawania. Zaufana jakość i serwis: drut spawalniczy mig/mag został sprawdzony przez TÜV i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii z dwudziestoletniej fabryki, która oferuje akcesoria spawalnicze MIG zgodnie z wysokimi standardami.

Wypełnienie strumieniem działa jako środek ochronny, hobbystów obróbki metali lub majsterkowiczów. Profesjonalne opakowanie: drut wypełniający jest pakowany próżniowo, odporny na wilgoć i pyłoszczelny, aby był wodoodporny, zapewniając optymalną wydajność spawania i działanie. Idealny do połączeń t, spoin doczołowych i nakładających się.
MarkaARCCAPTAIN #ad
ProducentARCCAPTAIN #ad
Wysokość1.9
Długość4
Szerokość4
Numer częściFD008-2KG
ModelE71T-GS

7. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK MIG MAG 200 ST IGBT – MIG MAG spawarka gazowa ochronna o mocy 200 A, nadaje się do drutu wypełniającego Flux, z MMA E-Hand

#ad
STAHLWERK #ad - Wiele dodatków: chłodzenie o wysokiej wydajności i zabezpieczenie przed przegrzaniem, Hotstart, Anti-Stick i wiele innych. Nadaje się do drutu wypełniającego/flux, automatyczny posuw drutu, indukcyjność i regulacja napięcia.

Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości i wyjątkowej obsłudze klienta. Spawarka gazowa mig/mag z funkcją mma e-hand nowoczesna technologia IGBT – wydajne 200 A przy długim czasie włączania. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość14.57
Długość18.9
Waga24.25
Szerokość9.45
Numer części1780-001
Model1780

8. STAHLWERK

#ad

Nadaje się do MMA E-Hand, drut wypełniający Flux, STAHLWERK MIG 175 ST IGBT – MIG MAG spawarka gazowa ochronna o mocy 175 A

#ad
STAHLWERK #ad - Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości i wyjątkowej obsłudze klienta.

Wiele dodatków: chłodzenie o wysokiej wydajności i zabezpieczenie przed przegrzaniem, Hotstart, Anti-Stick i wiele innych. Nadaje się do drutu wypełniającego/flux, automatyczny posuw drutu, indukcyjność i regulacja napięcia. Spawarka gazowa mig/mag z funkcją mma e-hand nowoczesna technologia IGBT – wydajne 175 A przy długim czasie włączania. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość14.57
Długość18.9
Waga24.25
Szerokość9.45
Numer części1785-001
ModelMIG 175 ST IGBT

9. WELDINGER

#ad

Elektroda, 5 lat gwarancji, WELDINGER MEW 180 miniSYN zgrzewarka MAG WIG, drut wypełniający

#ad
WELDINGER #ad - Z synergicznymi programami, funkcją drutu napełniającego i opcją spawania gazowego, nadaje się do rolek drutu D100 Idealnie nadaje się do spawania stali konstrukcyjnej, wygodne przewracanie palnika z przodu.

Zintegrowana spawarka elektrodowa z hot start, arc force, antistick i kabel spawalniczy elektrodowy o długości 3 m. Bardzo kompaktowy inwerter spawalniczy wELDINGER MEW 180 miniSYN do spawania MAG, TIG i elektrod. Cznie z rolką prowadzącą drut 0, 8/0, waga tylko 5, 9 mm, 8 mm i 3 m kabla masowego, 6/0, dysze prądowe 0, 6 kg. Weldinger 5-letnia gwarancja zgodnie z § 5+6 warunków gwarancji, dalsze informacje: kliknąć na nazwę sprzedawcy, a następnie kliknąć na ogólne warunki handlowe i pomoc! .
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad
Wysokość9.61
Długość12.28
Szerokość5.24
Numer części4745

10. NTG

#ad

Spawarka inwerterowa | urządzenie wielofunkcyjne | spawarka MIG-200 | MIG | MAG | gaz ochronny | drut wypełniający NoGas | elektrody | E-Hand| MMA

#ad
NTG #ad - Możliwość wyposażenia w drut 0, 8/1, 6 mm. Idealna regulacja: bezstopniowa regulacja posuwu drutu, 0 mm. Wielofunkcyjność: spawarka gazowa ochronna mig-200 firmy NTG umożliwia spawanie MIG – MAG i spawanie drutem napełniającym bez gazu oraz spawanie elektrodami MMA E.

Nowoczesna technologia IGBT. Możliwość rozbudowy do drutu 0, nadaje się do 1 kg i 5 kg szpul drutu. Jego kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwy transport urządzenia. Wyświetlacz cyfrowy: spawarka inwerterowa jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz, który gwarantuje lepszą kontrolę i połączenia spawalnicze.

Nowoczesna technologia: hot start, Arc Force i Antistick do spawania elektrodą. Optymalny zakres dostawy: dostawa z wymiennym pakietem węży o długości 3 m z przyłączem centralnym euro i 2-metrowym kablem masowym i uchwytem na elektrody o długości 2 m oraz przyłączem gazu z szybkozłączką.
MarkaNTG #ad
ProducentNTG #ad