Top 10 Kinder Smartwatch Mit Sim – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cloudpoem

#ad

Dla dzieci, zegarek z pulsometrem, tracker, fitness, krokomierz, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci, wodoszczelny, monitorem snu, gry Spo2, dla dziewcząt i chłopców, IP68

#ad
Cloudpoem #ad - Ledzenie aktywności przez cały dzień - automatycznie śledzi kroki, pokonaną odległość i zużycie kalorii przez dzieci i lepiej zapisuje wszystkie dane treningowe, bieganie wewnątrz i na zewnątrz, aby pomóc dzieciom w osiągnięciu ich celów. Może również odbierać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, WhatsApp i media społecznościowe.

Atwa obsługa i wygoda w noszeniuzaprojektowany z myślą o potrzebach dzieci. Zegarek dziecięcy nie posiada funkcji połączeń telefonicznych, aby działać. Przypomnienie o piciu wody, sms, przypomnienie o ruchu itd. Kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 1, nie musi być połączony ze smartfonem, 4 cala zapewnia doskonałą jakość obrazu HD. Automatyczne monitorowanie tętna i snu - monitorowanie tętna przez całą dobę i pomiar tlenu we krwi pozwala lepiej zrozumieć stan zdrowia Twoich dzieci.

Obsługuje 9 trybów aktywności: chodzenie w pomieszczeniach/na zewnątrz, koszykówka, taniec, jazda na rowerze, piłka nożna i badminton. Ten smartwatch dla dzieci został zaprojektowany z paskiem tpu do akcji w górę, w dół i dookoła. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, np. Pomaga to dzieciom rozwijać nawyki snu dzięki technologii. Pomysły na prezent urodzinowy - jeśli chcesz rozwinąć dobre nawyki pracy i odpoczynku oraz koncepcję zarządzania czasem swojego dziecka, nie przegap tego małego zegarka.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Szerokość1.69
Numer części3457446031

2. BIGGERFIVE

#ad

Ekran dotykowy, 22 zabawy Gmaes, odtwarzacz audiobook, śledzenie kroków, aparat fotograficzny, zabawka edukacyjna, prezent urodzinowy dla, BIGGERFIVE Inteligentny zegarek dla chłopców w wieku 4-10 lat

#ad
BIGGERFIVE #ad - Wytrzymała elegancja, wygodne noszenie: dzięki żywym 1, 5-calowemu ekranowi dotykowemu pełnemu ekranowi dotykowemu ten dziecięcy smartwatch jest wyposażony w wytrzymały ekran ze szkła hartowanego, który zapewnia, że wytrzyma trudy przygód dzieci. Zaprezentowany w uroczym i uroczym opakowaniu jest zabawkowym prezentem, który pokochają chłopcy w wieku 4-10 lat.

Zegarek dla chłopców służy jako przyjazne przypomnienie poprzez alarmy, które przyczyniają się do rozwoju dobrych nawyków. Ciesz się 3 dniami normalnego użytkowania na jednym ładowaniu i zapewnij sobie przyjemność i naukę bez przerw. Dzięki kamerze o rozdzielczości 300 000 pikseli zapisywanie wspomnień jest jeszcze przyjemniejsze. Wielofunkcyjny zegarek dla dzieci: wyposażony w takie funkcje, latarka, czego potrzebuje Twoje dziecko, magnetowid, kalkulator, kalendarz, krokomierz, jak aparat, śledzenie nawyków, odtwarzacz muzyki, karty edukacyjne i 22 ekscytujące gry.

Dodatkowo dostarczamy dwie folie ochronne na ekran dla dodatkowego bezpieczeństwa. Aby zapewnić ci bezpieczeństwo, oferujemy 60-dniowy bezstresowy zwrot i roczną bezpłatną gwarancję wymiany. Najnowsze funkcje: popraw doświadczenie uczenia się dziecka dzięki animowanym historiom i różnym kartkom do nauki. Co jest najlepsze? nie ma potrzeby połączenia ze smartfonem ani dodatkowych aplikacji do pobrania – wszystko, narzędzia czasowe, odtwarzacz wideo, jest dostępne bezpośrednio na nadgarstku!. Rodzice mogą łatwo zarządzać i ograniczać czas zabawy, aby zapewnić zrównoważone połączenie edukacji i rozrywki.
MarkaBIGGERFIVE #ad
ProducentBIGGERFIVE #ad
Wysokość0.39
Długość8.27
Szerokość0.79
Numer częściA21
ModelA21
Gwarancja30 dni bezproblemowego zwrotu; 12 miesięcy na wymianę

3. RUIMEN

#ad

Wiele trybów treningowych, RUIMEN Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu, Smart Watch, zegarek fitness, wodoszczelny, do systemu, wiadomości, zegarek z pulsometrem SpO2, pomiar snu, krokomierz

#ad
RUIMEN #ad - Spersonalizuj swój smartwatch dla mężczyzn i kobiet za pomocą kilku niestandardowych cyferblatów i stwórz swój własny stylowy smartwatch. Twój sen może być również automatycznie śledzony za pomocą smartwatcha i naszej aplikacji, aby pomóc Ci w rozwoju zdrowszego stylu życia. Odbieranie połączeń/wybieranie i technologia głosu aiużyj smartwatcha bezpośrednio z funkcją połączeń telefonicznych, sprawdzaj pogodę, kontroluj odtwarzanie muzyki, timer i wiele więcej, aby nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą wbudowanego mikrofonu.

Poprawia ogólne wrażenia użytkowania i sprawia, 85" wyświetla więcej informacji na pierwszy rzut oka i sprawia, 85" i cyferblaty "zrób to sam" - super duży kwadratowy kolorowy ekran HD o przekątnej 1, że smartwatch jest łatwiejszy w użyciu i czytaniu.224-godzinne monitorowanie tętna, a także analizować jakość snu głęboki sen, rem i czas budzenia się, lekki sen, snu i SpO2 Smartwatch może automatycznie monitorować tętno co 5 minut w czasie rzeczywistym i ręcznie wykrywać nasycenie SpO2. Tracker fitness i ponad 110 trybów sportowych zegarek fitness posiada ponad 110 trybów sportowych, wspinaczka górska, spalone kalorie, chodzenie, joga itd.

Rejestruj czynności przez cały dzień, takich jak piłka nożna, jazda na rowerze, wędrówki, przejechane mile i aktywne minuty. Mocna i trwała i doskonała wydajność pełne ładowanie przez dwie godziny, takich jak monitor cyklu menstruacyjnego dla kobiet, przypomnienie o ruchu i wodzie pitnej, dostosowanie jasności, gry, prowadzenie oddychania, wyszukiwanie telefonu i latarki, tryb nie przeszkadzać, można go używać bez przerwy przez pięć dni. Nie zaleca się jednak stosowania w gorącej wodzie lub wodzie morskiej. Zegarek sportowy jest wodoszczelny zgodnie z ip68, takie jak kroki, odległość, bieganie, dzięki czemu można go bez problemu nosić na basenie i myć ręce.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.04
Długość1.46
Waga0.09
Szerokość9.84
ModelD1

4. PIULAXIU

#ad

Nauka słów, zegarek dziecięcy, audiobooki, przycisk SOS połączenia, Smartwatch dla dzieci z 26 grami, odtwarzacz muzyki, prezent dla chłopców, tryb szkolny, smartwatch dla dzieci, budzik z 13 nawykami

#ad
PIULAXIU #ad - Smartwatch piulaxiu dla dzieci zawiera karty audio o warzywach i zwierzętach, nauczyć je szanować innych, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci czytaniem, które mogą poszerzyć słownictwo dzieci. Możesz również pobrać ulubione zdjęcia swojego dziecka na smartwatch i ustawić je jako tapetę. Aby zapobiec uzależnieniu się od zabawy dzieci, a także wspierać zdolności obliczeniowe, smartwatch dla dzieci jest wyposażony w tryb szkolny.

Spersonalizowane ustawienia, praktyczny i piękny – smartwatch piulaxiu dla chłopców zawiera 2 wymienne wygodne bransoletki, jedną z silikonu i jedną z nylonowym zapięciem na rzepy. Karty słowne i książki z obrazkami, które dbają o edukację dzieci. Ponadto zegarki dziecięce posiadają również funkcje, kalkulator, kalendarz. Przypomnienie o przyzwyczajeniach, asystent życia dla dzieci - zegarek dziecięcy posiada 13 nawyków przypominających, takie jak krokomierz, spacery z psem itd.

Takich jak wstawanie, odtwarzacz muzyki, chodzenie do szkoły, co umożliwia sensowny podział czasu na naukę i rozrywkę oraz wspiera koncepcję czasu dzieci. Jeśli twoje dziecko odczuwa kontuzję lub źle się czuje podczas zabawy, wystarczy dwukrotne długie naciśnięcie przycisku smartwatcha, aby aktywować SOS, aby dziecko mogło jak najszybciej poprosić o pomoc i zmniejszyć ryzyko obrażeń. Jest to idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub inne wydarzenia. Po ustawieniu czasu gra nie może zostać otwarta w tym czasie. Spełnij swoje preferencje i spersonalizuj wyjątkowy zegarek dla dzieci.
MarkaPIULAXIU #ad
ProducentPIULAXIU #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Szerokość0.79

5. PIULAXIU

#ad

Prezent dla chłopców, tryb szkolny, odtwarzacz muzyki, Smartwatch dla dzieci z 26 grami, audiobooki, nauka słów, zegarek dziecięcy, smartwatch dla dzieci, budzik z 13 nawykami, przycisk SOS połączenia

#ad
PIULAXIU #ad - Smartwatch dla dzieci zawiera ponadto 8 klasycznych angielskich książek do słuchania historii z pięknymi ilustracjami, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci czytaniem, które dbają o edukację dzieci. Ten duży zegarek z ekranem dotykowym jest wyposażony w wiele przełączanych obrazów tła i motywów. Jeśli twoje dziecko odczuwa kontuzję lub źle się czuje podczas zabawy, aby dziecko mogło jak najszybciej poprosić o pomoc i zmniejszyć ryzyko obrażeń.

Telefon sos, aby aktywować sos, wystarczy dwukrotne długie naciśnięcie przycisku smartwatcha, chroń dzieci - po włożeniu karty SIM smartwatch może bez przeszkód wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne i w każdej chwili nawiązywać emocjonalne połączenie z dzieckiem. Spersonalizowane ustawienia, praktyczny i piękny – smartwatch piulaxiu dla dziewcząt zawiera 2 wymienne wygodne bransoletki, jedną z silikonu i jedną z nylonowym zapięciem na rzepy. Ponadto zegarki dziecięce posiadają również funkcje, asystent życia dla dzieci - zegarek dziecięcy posiada 13 nawyków przypominających, kalkulator, chodzenie do szkoły, Boże Narodzenie lub inne wydarzenia.

Spełnij swoje preferencje i spersonalizuj wyjątkowy zegarek dla dzieci. 26 gier wspierających rozwój intelektualny - smartwatch dla dziewcząt z 26 starannie dobranymi grami edukacyjnymi, które mogą jednocześnie trenować ręce, a także wspierać zdolności obliczeniowe, reakcję i zdolność do logicznej analizy. Aby zapobiec uzależnieniu się od zabawy dzieci, oczy i mózg, smartwatch dla dzieci jest wyposażony w tryb szkolny. Możesz również pobrać ulubione zdjęcia swojego dziecka na smartwatch i ustawić je jako tapetę.
MarkaPIULAXIU #ad
ProducentPIULAXIU #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Szerokość0.79

6. Nerunsa

#ad

110 + trybów sportowych, wodoszczelność IP68, Smartwatch z funkcją telefonu, ekran dotykowy 1,85", zegarek fitness z pulsometrem, monitorem snu, przypomnienie o wiadomościach,, krokomierzem

#ad
Nerunsa #ad - Monitor zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek fitness jest wyposażony w wbudowany wydajny czujnik optyczny, ani za ciasno, które rejestruje czas snu i rozpoznaje stan snu. Dzięki temu możesz intuicyjnie zrozumieć swoją sytuację fitness. Jednocześnie zegarek na rękę dla mężczyzn i kobiet może również odbierać wiadomości SMS i SNS WhatsApp, YouTube itd.

Ponadto zegarek zapewnia monitorowanie snu, aby czuła się dobrze i czujniki działały prawidłowo. 110+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: zegarek sportowy oferuje ponad 110 trybów sportowych, badminton itp. Które mogą zaspokoić codzienne potrzeby treningowe. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można przeglądać dzienniki połączeń, Instagram, Twitter, Facebook, używać klawiatury do wybierania i odbierania lub kończenia połączeń w dowolnym miejscu i czasie. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch jest wyposażony w ekran dotykowy hd o przekątnej 1, dzięki czemu wszystkie informacje są łatwo widoczne w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Dzięki wodoodporności ip68 zegarek fitness może spełnić codzienne wymagania dotyczące wodoszczelności. Wielofunkcyjny i długi czas pracy baterii: ten zegarek fitness dla kobiet i mężczyzn posiada wiele praktycznych funkcji do codziennego użytku, w tym budzik, prognozę pogody, timer, znajdowanie telefonu, sterowanie muzyką, sterowanie aparatem i inne funkcje. Nie przegapisz żadnych informacji. Noś swój smartwatch p66d prawidłowo, i daj skórze wystarczająco dużo miejsca do oddychania, ani za luźno, który może monitorować tętno i SpO2 w czasie rzeczywistym przez całą dobę.
MarkaNerunsa #ad
ProducentNerunsa #ad
Wysokość6.5
Długość0.75
Waga0.22
Szerokość3.78
Numer częściEQ1011-431
ModelP66D
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Butele

#ad

Chłopców, Butele Inteligentny zegarek dla dziewczynek, krokomierz, z trybem uśpienia, prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek czarny, prezent dla dzieci w wieku 4-16 lat, 20 trybów sportowych

#ad
Butele #ad - Ledzenie aktywności przez cały dzień automatycznie śledź kroki, dystans i spalone kalorie dziecka. Budzik wibracyjny może obudzić dzieci bez przeszkadzania innym i pomóc dzieciom rozwijać dobre nawyki snu. Obsługuje 20 trybów aktywności: bieganie, koszykówka, skakanka. Do gier należą: chciwy wąż, strzelanie, skakanie itd.

Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników. Twoje dziecko może wybrać tapetę, która zostanie dostarczona z aplikacją lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę. Tracker snu i budzik wibracyjnyten smartwatch może automatycznie monitorować codzienną aktywność dziecka w czasie rzeczywistym.

Interfejs użytkownika diy + regulowana bransoletka zegarek można indywidualnie zaprojektować za pomocą tapety. Szczegółowe dane można zobaczyć w aplikacji. 5 puzzli - twoje dziecko może bawić się wybierając swoją ulubioną grę, która może wspierać inteligencję, pchanie skrzynek, zdolność reagowania i myślenie dzieci. Kolorowy ekran dotykowy z regulacją jasności, wyświetlacz zapala się automatycznie po podniesieniu nadgarstka, odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Oznacza to, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę.
MarkaButele #ad
ProducentButele #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części2LE0915-WH-893
ModelH69
Gwarancja6 Mouth

8. Butele

#ad

Krokomierz, Butele Inteligentny zegarek dziecięcy, z trybem uśpienia, dla dziewcząt, chłopców, prezent urodzinowy Bfioletowy, 20 trybów sportowych, prezent dla dzieci w wieku 4-16 lat

#ad
Butele #ad - Ledzenie aktywności przez cały dzień automatycznie śledź kroki, dystans i spalone kalorie dziecka. Ten zegarek ma stylowy i uroczy design. Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników.

Budzik wibracyjny może obudzić dzieci bez przeszkadzania innym i pomóc dzieciom rozwijać dobre nawyki snu. Pozwól dzieciom dorosnąć podczas zabawy. Obsługuje 20 trybów aktywności: bieganie, koszykówka, skakanka. Interfejs użytkownika diy + regulowana bransoletka zegarek można indywidualnie zaprojektować za pomocą tapety. 5 puzzli - twoje dziecko może bawić się wybierając swoją ulubioną grę, strzelanie, pchanie skrzynek, zdolność reagowania i myślenie dzieci.

Tracker snu i budzik wibracyjnyten smartwatch może automatycznie monitorować codzienną aktywność dziecka w czasie rzeczywistym. Do gier należą: chciwy wąż, która może wspierać inteligencję, skakanie itd. Kolorowy ekran dotykowy z regulacją jasności, odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Twoje dziecko może wybrać tapetę, wyświetlacz zapala się automatycznie po podniesieniu nadgarstka, która zostanie dostarczona z aplikacją lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę.
MarkaButele #ad
ProducentButele #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części2LE0915-WH-894
ModelH69
Gwarancja6 Mouth

9. Kesasohe

#ad

Stoper, rozmowy rodzinne, kamera do gier, rozmowy wideo, Kesasohe Smartwatch 4G dla dzieci z GPS i telefonem, budzik, smartwatch dla dzieci z połączeniami wideo HD, klasa wodoszczelności IP68, tryb

#ad
Kesasohe #ad - Może pomóc dziecku uchwycić piękne chwile w jego życiu i monitorować jego dobre nawyki. Rodzice mogą zapisać 3 numery telefonów SOS i aktywować funkcję SOS poprzez długie naciśnięcie przycisku włączania. Smartwatch dziecięcy wykorzystuje sieć 4G, co sprawia, że rozmowy wideo są łatwiejsze i płynniejsze.

Rodzice mogą ustawić zakazane przedziały czasowe na swoich telefonach, Brave Monkey, ninja running, samolot, aby dzieci mogły spokojnie uczyć się w szkole. Dzięki temu bezpieczeństwo dziecka jest zawsze gwarantowane. Rozmowy wideo hd i sossmartwatch 4g dla dzieci z gps i telefonem sim obsługuje połączenia głosowe w obu kierunkach również rozmowy wideo hd. 7 trybów gry i klasypozytywka posiada 7 wbudowanych gier puzzli: math game, god of wealth, samochód, blok. Najnowszy smartwatch dla dzieci 4gmoże być używany jako przenośny inteligentny telefon dla twojego dziecka.

Zegarki dziecięce są wyposażone w kamerę HD, funkcję budzika i kalkulator. Pomożemy ci rozwiązać problem w ciągu 24 godzin. Może również wyświetlać ślady aktywności, SOS, budzik, jeśli jest połączony z telefonem komórkowym. Najlepsza obsługa klientaprzed włożeniem karty sim należy wyłączyć zegarek dla dzieci. Zegarek dziecięcy obsługuje rodzinny czat, dzięki czemu członkowie rodziny mogą w każdej chwili i wszędzie wysyłać wiadomości SMS i wiadomości głosowe do swoich dzieci.
MarkaKesasohe #ad
ProducentKesasohe #ad
Wysokość0.59
Długość6.5
Waga0.15
Szerokość0.79

10. Kesasohe

#ad

Tryb, rozmowy rodzinne, rozmowy wideo, smartwatch dla dzieci z połączeniami wideo HD, klasa wodoszczelności IP68, kamera do gier, Kesasohe Smartwatch 4G dla dzieci z GPS i telefonem, budzik, stoper

#ad
Kesasohe #ad - Może również wyświetlać ślady aktywności, czat rodzinny, gry, budzik, dwukierunkowe połączenia, tryb szkolny, odbierać wiadomości tekstowe i odrzucać połączenia z obcymi, SOS, kamerę, lokalizację GPS, jeśli jest połączony z telefonem komórkowym. Rodzice zostaną powiadomieni, gdy pozycja znajduje się poza strefą bezpieczeństwa.

Rodzice mogą również sprawdzić dane aktywności zegarka. Nie zaleca się jednak zanurzania zegarka na dłuższy czas w wodzie. Kod rejestru w programie kodów qr zegarkanowo zmodernizowany smartwatch dla dzieci 4g umożliwia szybsze połączenie z telefonami komórkowymi. Najnowszy smartwatch dla dzieci 4gmoże być używany jako przenośny inteligentny telefon dla twojego dziecka. Dzięki temu bezpieczeństwo dziecka jest zawsze gwarantowane. Rodzice mogą zapisać 3 numery telefonów SOS i aktywować funkcję SOS poprzez długie naciśnięcie przycisku włączania. Zegarki dziecięce są wyposażone w kamerę HD, funkcję budzika i kalkulator.

Wielofunkcyjny zegarek dziecięcy o klasie wodoszczelności ip68zegarek dziecięcy dla chłopców i dziewczynek jest wodoszczelny zgodnie z IP68, dzięki czemu Twoje dziecko może go używać również podczas mycia rąk lub w deszczu. Może pomóc dziecku uchwycić piękne chwile w jego życiu i monitorować jego dobre nawyki. Smartwatch dziecięcy wykorzystuje sieć 4G, co sprawia, że rozmowy wideo są łatwiejsze i płynniejsze. 7 trybów gry i klasypozytywka posiada 7 wbudowanych gier puzzli: math game, samochód, brave monkey, blok.
MarkaKesasohe #ad
ProducentKesasohe #ad
Wysokość0.59
Długość6.5
Waga0.15
Szerokość0.79