Top 10 LEVOIT Air Purifier – Oczyszczacze powietrza

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Levoit

#ad

LEVOIT Oczyszczacz powietrza dla alergików z filtrem HEPA przeciwko pleśni i pyłkom sierści zwierzęcej, Air Purifier 22 dB tryb, jakość powietrza i tryb automatyczny, CADR 240 m³/h do palarni 50㎡

#ad
Levoit #ad - Wskazówki: o filtrze: oficjalne filtry zamienne są bardziej odpowiednie i mają lepsze działanie czyszczenia; O czujniku: Zmieniliśmy poziom jakości powietrza zgodnie z PM2, 5; po zmianie wprowadzamy bardziej rygorystyczne standardy, aby zapewnić Państwu usługi czyszczenia lepszej jakości. Kompaktowy rozmiar: oczyszczacz powietrza jest kompaktowy i może być używany do oczyszczania powietrza każdego dnia, a Ty możesz go łatwo przenieść z sypialni do salonu w dowolnym momencie.

Niezawodna obsŁuga klienta: skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed lub po zakupie; zaleca się wymianę filtra co najmniej co 6 do 8 miesięcy. Niskie zużycie energii: oczyszczacz powietrza do pomieszczeń zużywa tylko 0, 015 kWh na najwyższym poziomie; przy codziennym użytkowaniu przez 12 godzin koszty energii elektrycznej pozostają bardzo niskie. Przetestowany oczyszczacz powietrza: "levoit core 300s to model, którego filtr true hepa okazał się bardzo skuteczny" "Podsumowując, emisja dźwięku jest o wiele bardziej wymierna, niż przypuszczał "Clean Air Delivery Rate" modelu "Clean Air Delivery Rate" cytowany przez ETM-MAGAZIN.

Wysoce wydajny filtr powietrza hepa: dodatkowa warstwa filtra z węglem aktywnym może lepiej wchłaniać zapachy; oprócz standardowego filtra do wyboru jest filtr przeciwspalinowy/pleśń/alergiczny na zwierzęta domowe; Wskazówka: W zestawie znajduje się tylko standardowy filtr, inne filtry muszą kupić więcej. Ultralekki tryb uśpienia: idealny do sypialni, w trybie uśpienia oczyszczacz powietrza pracuje prawie bezgłośnie 22 dB, ekran pozostaje całkowicie wyłączony i zapewnia spokojniejszy sen. Informacje zwrotne o jakości powietrza: dzięki precyzyjnemu czujnikowi laserowemu LEVOT Core 300S Air Purifier wyświetla jakość powietrza w czasie rzeczywistym na ekranie/telefonie komórkowym i automatycznie wybiera optymalne ustawienie.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość14.17
Długość8.66
Waga6
Szerokość8.66
Numer częściCore 300S
ModelCore 300S/ Core 300S-P
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. Levoit

#ad

CADR 170 m³/h do 35 m³/h, do pokoju dla palących, LEVOIT Oczyszczacz powietrza, timer,, tryb uśpienia, lampka nocna, filtr HEPA dla alergików, filtr powietrza przeciw pleśni i pyłkom, Air Purifier

#ad
Levoit #ad - Głośność na najwyższym poziomie wynosi 45 dB. Za pomocą alexa i google assistant można zmienić poziom wentylatora oraz włączyć i wyłączyć urządzenie. Bezpieczeństwo i zaufanie: zalecamy wymianę filtra co najmniej co 6-8 miesięcy 1 opakowanie ASIN B08H214WGW, 2 sztuki ASIN B09ZQNKK78. Dziecinnie łatwy wyświetlacz dotykowy: za pomocą wyświetlacza dotykowego można wybrać 4 poziomy prędkości tryb uśpienia i 1-3 poziomy wentylatora, ustawić timer na 2-4-8 godzin, włączanie/wyłączanie lampki nocnej i wyświetlacza.

Idealne rozwiązanie dla alergików, właścicieli zwierząt domowych. Wyjątkowo cicha praca: dzięki technologii quietkeap oczyszczacz powietrza pracuje prawie bezgłośnie 24 dB. Przyjazny dla alergików: oczyszczacz powietrza core 200S zapewnia zdrowe oddychanie powietrzem podczas sezonu pyłków i silnego zanieczyszczenia powietrza. Nadaje się do sypialni, pokoju dla palących, salonu, pokoju dziecięcego, biura i kuchni. Ulepszony system filtracji 3 w 1: filtr hepa, sierścią zwierząt, filtr z węglem aktywnym i filtr wstępny usuwają z powietrza zanieczyszczenia o wielkości 0, dzięki czemu jesteś chroniony przed pyłkami, zarodnikami pleśni, 3 um, kurzem, spalinami przemysłowymi i samochodowymi oraz zapachami.

Inteligentny pilot zdalnego sterowania: za pomocą aplikacji vesync można zmieniać poziom i tryb wentylatora w dowolnym miejscu, ustawić harmonogramy, sprawdzić żywotność filtra, ustawić timer. Wysoce wydajna filtracja: dzięki konstrukcji 360° i technologii vortexair oczyszczacz powietrza Core 200S oczyszcza powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 40 m² w mniej niż 30 minut.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość12.6
Długość8.07
Waga6.59
Szerokość8.07
Numer częściCore 200S
ModelCore 200S
Gwarancja24 Miesięcy

3. Levoit

#ad

LEVOIT HEPA oczyszczacz powietrza dla alergików do mieszkania 52㎡, sierści, przeciw 99,97% pleśni i pyłków, tryb zwierzęcy i filtr wstępny do prania, 23 dB Air Purifier z czujnikiem kurzu i światła

#ad
Levoit #ad - Przetestowany oczyszczacz powietrza – ocena 1. 4 – bardzo dobry; "cytowany przez stern; "podsumowując, posiada wspaniały zakres funkcji i oferuje prawdziwy potencjał okazyjny; nadaje się zarówno do kuchni, który nie ma znaczących błędów, jak i do sypialni, Levoit Vital 100S jest bardzo przyjemnym oczyszczaczem powietrza, "*Cytowany przez WszystkoBest. Zawsze wszystko pod kontrolą: sterowanie za pomocą poleceń głosowych Alexa i Google Assistant lub użyj aplikacji VeSync, aby sprawdzić wskaźnik jakości powietrza w pomieszczeniu i żywotność filtra.

Oficjalne filtry levoit – poszukaj b0bpkvnyb9, aby znaleźć filtr zamienny Levoit do Vital 100S; filtry Levoit zapewniają najlepsze dopasowanie i filtrację, podczas gdy filtry innych producentów są zawodne i mogą uszkodzić instalację oczyszczania powietrza. Inteligentne monitorowanie, całodniowa ochrona: możesz monitorować jakość powietrza na wyświetlaczu oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu lub za pomocą aplikacji Vesync. 2 lata gwarancji: levoit oferuje bezpłatną 2-letnią gwarancję i dożywotnią obsługę posprzedażną; prosimy o kontakt z naszym profesjonalnym zespołem obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed lub po zakupie. Tworzenie harmonogramu i timer: chcesz, aby oczyszczacz powietrza oczyszczał powietrze o określonym czasie? Stwórz szczegółowy harmonogram z preferowanymi prędkościami i trybami dla indywidualnych potrzeb; timer może ustawić czas pracy urządzenia na 1/2/4/8 h za pomocą aplikacji Vesync 1-24 h.

Wydajny, świeższe powietrze: z cadr 243 m³/h oczyszczacz powietrza vital 100s smart oczyszcza pomieszczenie o wielkości 52 m² dwa razy na godzinę; trzystopniowy filtr HEPA usuwa 99, 97% pleśni, kurzu, pyłków i sierści zwierząt. Ekonomiczny i wydajny: nadający się do prania filtr wstępny zapewnia dłuższą żywotność filtra hepa i węgla aktywnego; wysoce wydajny filtr powietrza HEPA usuwa co najmniej 99, 3 μm; filtr HEPA oczyszcza pyłki i łupież skóry, 97% cząstek do 0, filtr z węglem aktywnym neutralizuje dym papierosowy i zapachy.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość16.02
Długość12.64
Waga7.5
Szerokość6.3
Numer częściLAP-V102S-WEU
ModelLAP-V102S-WEU
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. Levoit

#ad

Pyłków, pyłków, filtr powietrza H13 HEPA przeciwko 99,97% pleśni, tryb automatyczny tryb nocny, LEVOIT Oczyszczacz powietrza dla alergików z czujnikiem jakości powietrza PM2,5, sterowanie za pomocą aplikacji, Air Purifier do pokoju dla palaczy 83㎡

#ad
Levoit #ad - Po zmianie wprowadzamy surowsze standardy, aby zapewnić Państwu usługi sprzątania lepszej jakości. Oświetlenie oczyszczacza powietrza można wyłączyć w zależności od potrzeb. Uchwyty: dzięki bocznym uchwytom i niewielkiej wadze 5 kg Core 400S można łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego.

Sterowanie głosem: steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą poleceń głosowych. Wskaźnik jakości powietrza pm2, a następnie wybiera odpowiedni poziom wentylatora do twojego domu w trybie samochodowym. Pm2, 5 drobny pył może pozostawać w powietrzu przez długi czas i dostać się do ciała podczas oddychania i wpływać na zdrowie. Dziecinnie prosty panel dotykowy: za pomocą panelu dotykowego można wybrać 4 poziomy prędkości i 2 tryby tryb uśpienia i tryb automatyczny, timer na 1-12 godz. Bezpieczeństwo i zaufanie: zalecamy wymianę filtra co najmniej raz na 12 miesięcy ASIN B08SQQK6K7.

100% bez ozonu. Cichy, cadr 100 m³/h core 400s jest bezgłośny, ale bardziej efektywny: poziom hałasu 24 – 48 db. Za pomocą aplikacji vesync możesz sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami Levoit, COSORI i ETEKCITY i zarządzać nimi. Wskazówka: przy połączeniu przez sieć wlan 2, wybrać poziomy wentylatora i tryby, sprawdzić żywotność filtra i kupić filtry zapasowe, tworzyć harmonogramy, 4 GHz. Ustawianie, monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu z wartościami PM2.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość20.47
Długość10.79
Waga11.02
Szerokość10.79
Numer częściCore 400S
ModelCore400S
Gwarancja24 Miesięcy

5. Levoit

#ad

Cicha praca, 50 dB, pyłu i pyłków, bez ozonu, LEVOIT H132 HEPA oczyszczacz powietrza dla alergików, filtr powietrza przeciwko 99,97% pleśni, do wędzarni, kuchni, z lampką nocną, 3 stopnie wentylatora

#ad
Levoit #ad - Lampka nocna: istnieją dwa ustawienia jasności niebieskiego światła nocnego, dzięki czemu wieczorem lepiej widzisz. Przy dużej prędkości przy stosunkowo umiarkowanej głośności, powietrze w pomieszczeniu jest jednak skuteczniej oczyszczane. 3 stopnie wentylatora niski, takich jak sypialnia, średni lub wysoki nadają się do różnych miejsc, kuchnia.

Zostaniesz poinformowany o konieczności wymiany filtra. Wyłącz światło całkowicie, aby stworzyć idealne przyjemne środowisko do spania. Filtr z węglem aktywnym neutralizuje dym papierosowy, takich jak pleśń PM 2, łupież i kłaczki. W 100% wolne od ozonu: w przeciwieństwie do oczyszczacza powietrza z jonizatorem, który podczas pracy prowadzi do powstawania ozonu, oczyszczacze powietrza Levoit nie używają niezdrowego promieniowania UV ani jonów.

Cicha praca: niski poziom zaledwie 25 db zapewnia niezakłócony sen. 1 lub 2 sztuki filtrów zamiennych: dostępne są 2 filtry zamienne, 1 sztuka b06xD7X81D/2 sztuki B07V23KX9K w każdym opakowaniu. Użyj oryginalnych filtrów zamiennych firmy Levoit, aby uzyskać najlepszą wydajność czyszczenia. Wysoka wydajność i 3 prędkości: oczyszczacz powietrza lv-h132 czyści pomieszczenia do 24 ㎡ raz lub 12 m² dwa razy na godzinę. Ulepszony system filtracji 3 w 1: filtr hepa usuwa 99, 5, zapachy zwierząt domowych i gotowania.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość14.68
Długość9.76
Szerokość9.65
Numer częściLV-H132 Weiß
ModelLV-H132 Weiß
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. Levoit

#ad

LV-PUR131, tryb automatyczny, perfekcyjnie nadają się dla osób uczulonych na kurz, zwierzęta domowe, palaczy, 3-stopniowe filtrowanie, czujnik jakości powietrza, Levoit oczyszczacz do powietrza z filtrem kombinacyjnym HEPA i filtrem z węglem aktywnym, timer, tryb uśpienia

#ad
Levoit #ad - Tryb snu i czasomierz:wyjątkowo cichy tryb spania do pracy w nocy, jednym przyciskiem można wyłączyć wszystkie światła. Czasomierza umożliwia Tobie ustawienie oczyszczacza powietrza na 1 – 12 godzin. Komfortowy i wydajny: efektywnie czyści powietrze w pomieszczeniach do 30 m², które cierpią z powodu alergii lub katarów; wyłapuje i neutralizuje różne zapachy jak zapachy gotowania, CADR: 230 m3/ godz.

Możliwość zakupu filtra wyszukiwana fraza:LV-PUR131-RF filtr wymienny. Proszę usunąć worek plastikowy z filtru powietrza przed uruchomieniem. Certyfikaty:CE, RoHS. Filtr oczyszczacza powietrza należy wymieniać co 6 miesięcy. Możliwość regulacji:3 tryby prędkości niska, automatyczne proponuje prędkość dmuchaw, średnia i wysoka pozwalają dostosować pracę urządzenia do różnych warunków.

Inteligentny tryb automatyczny do wyświetlania jakość powietrza otaczającego, aby szybciej oczyścić powietrze. Zaufane zakupy:w 100% bez ozonu, nie wykorzystuje promieniowania ultrafioletowego ani jonizacji mogącej generować śladowe wykrywalne ilości ozonu. 3 poziomy filtracji:filtrowanie wstępne, niemowląt, 3 mikrona i większe, filtruje zanieczyszczenia powietrza od pm 2.5 skala zabrudzeń, dymu, aby poprawić ogólny stan zdrowia. Idealny dla właścicieli zwierząt, którzy chcą sobie poprawić jakość powietrza.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość9.65
Długość20.47
Waga11.49
Szerokość16.54
Numer części817915021132
Model817915021132
GwarancjaInformacje o gwarancji: wysokiej jakości urządzenie z 2-letnią gwarancją firmy levoit. W przypadku problemu prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z naszym działem obsługi klienta.

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Filtr HEPA usuwa 99,97% szkodliwych substancji, energooszczędny z czujnikiem Smart, pokrywa do 44 m², biały AC0651/10, sterowanie aplikacją, Philips Oczyszczacz powietrza serii 600, dla alergików

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Moc 12 w została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować zużycie energii bez wpływu na oczyszczanie powietrza. Sprawdź cyfrowy wyświetlacz urządzenia lub aplikację Air+, aby monitorować zanieczyszczenie powietrza w domu.

Inteligentny czujnik jakości powietrza: czujniki aerasense oczyszczacza powietrza skanują powietrze i informują o jakości powietrza. Wydajność energetyczna: najbardziej wydajny oczyszczacz powietrza na rynku 4. Moc maks. Czyści pomieszczenia do 44 m2: dzięki cadr 170 m³/h wydajny strumień powietrza oczyszcza powietrze w mniej niż 17 minut 3 i usuwa cząsteczki, takie jak PM2, 5, pyłki, sierść zwierząt i inne szkodliwe substancje.

Ultralekka praca: w trybie uśpienia pracuje z zaledwie 19 dB 5, ciszej niż szept. Oświetlenie wyświetlacza cyfrowego jest przyciemnione, aby zminimalizować zakłócenia światła. 99, aby je przyciągnąć, 97% osadzanie cząstek stałych 1: technologia nanoprotect hepa wychwytuje szkodliwe substancje i wykorzystuje ładunek elektrostatyczny, oczyszczając do 2 razy więcej powietrza niż tradycyjne filtry HEPA H132.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość13.43
Długość9.57
Waga4.85
Szerokość9.33
Numer częściAC0651/10
ModelAC0651/10

8. Philips Domestic Appliances

#ad

Kurzu i dymu – ultralekki i niskie zużycie energii – AC1711/10, biały, Philips Oczyszczacz powietrza serii Smart 1000i – czyści pomieszczenia do 78 m² – usuwa 99,97% pyłków

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - 99, kurzem, 5, pyłkami, pm2, 97% osadzanie cząstek: 3-warstwowa filtracja z NanoProtect HEPA, aktywnym węglem i filtrem wstępnym zapewnia ochronę przed bakteriami, sierścią zwierząt i gazami. Szybkie czyszczenie powierzchni 78 m²: czyszczenie 20 m² w ciągu zaledwie 10 minut.

Jakość, której możesz zaufać: oczyszczacze powietrza philips przechodzą 170 obowiązkowych i rygorystycznych testów kontrolnych, zanim opuścisz nasz zakład i są certyfikowane przez Europejską Fundację Badań nad Alergiami. Zarówno wskaźnik jakości powietrza, jak i światło na interfejsie użytkownika mogą być przyciemniane lub wyłączone, aby uniknąć zakłóceń światła. Ultralekki i bezproblemowy: w trybie uśpienia oczyszczacz powietrza pracuje prawie bezgłośnie i zapewnia czyste powietrze podczas snu.

Na sezon grzewczy i pomieszczenie. Tryb automatyczny i 4 poziomy prędkości: uruchom swój produkt w inteligentnym trybie automatycznym lub wybierz jeden z 4 poziomów prędkości: tryb uśpienia, prędkość 1, 2 i turbo. Oszczędność kosztów energii: zastosowanie oczyszczacza powietrza kosztuje 2 €*, otwarte okna na całej długości do 400 €*.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość19.13
Długość10.75
Waga8.33
Szerokość10.75
Numer częściAC1711/10
ModelAC1711/10

9. Levoit

#ad

Filtr HEPA, timer trybu uśpienia, oczyszczacz powietrza z czujnikiem jakości powietrza, zapachami, dla, LEVOIT Oczyszczacz powietrza z CADR 530 m³/h, pyłkami, ochrona przed kurzem, wskaźnik PM2.5

#ad
Levoit #ad - 4 kółka pod urządzeniem są praktyczne do transportu. Dzięki temu nadaje się dla alergików i właścicieli zwierząt domowych. Maks. Aby kupić filtr zamienny lv-h134-rf, które wytwarzają śladowe ilości mierzalnego ozonu, wyszukaj B08MTSBL2B. Skuteczny w dużych pomieszczeniachcadr 530 m³/h lv-h134 oczyszcza powietrze w pomieszczeniach o powierzchni 110 m³/h w ciągu 30 minut, sypialni, w zaledwie 18 minut od 66 m².

Alergie w dotykulv-h134 skutecznie filtruje 99, łupież, pyłków, zapachy zwierząt domowych i formaldehyd, dym, roztoczy, 97% drobnego kurzu, skutecznie zatrzymuje włosy, kłaczki.33 stopnie przełączania zapewniają opcje w różnych sytuacjach. W razie problemu możesz napisać do nas za pośrednictwem wiadomości Amazon. Idealnie nadaje się do mieszkania, biura, kuchni lub nawet całego domu.

Poziom hałasu: ≤ 54 dB. 100% bez ozonunie wykorzystuje promieni uv ani jonów, w 100% wolne od ozonu dla bezpieczeństwa. W trybie automatycznym oczyszczacz powietrza LV-H134 ustawia się na odpowiedni poziom przełączania, aby skutecznie oczyścić powietrze w pomieszczeniu. Wyłącznik czasowy do 12 godzin. Laserowy czujnik kurzu i tryb automatycznydzięki laserowemu czujnikowi pyłu aktualna jakość powietrza jest wyświetlana za pomocą kolorowego pierścienia świetlnego i wartości PM2.
MarkaLevoit #ad
ProducentLEVOIT #ad
Wysokość29.21
Długość12.83
Waga20.28
Szerokość12.83
Numer części0810043370400
ModelLV-H134
Gwarancja24 Miesięcy

10. MORENTO

#ad

MORENTO Luftreiniger Allergiker mit HEPA H13 Luftfilter gegen 99,97% von Staub Pollen und Tierhaaren entfernen, Air Purifier 24dB Schlafmodus Timer, CADR 300m³/h für 100㎡ Raucherzimmer

#ad
MORENTO #ad - 3 timer & 4 lüftergeschwindigkeit: der luftreiniger für staub hat 4 einstellbare lüftergeschwindigkeiten: 1f/2f/3f/4f. Wenn sie keine ahnung haben, jeweils 2/5/8 Stunden. Morento luftreiniger hat eine cadr von bis zu CADR 300m³/h für 100㎡. Je höher die lüftergeschwindigkeit ist, welche Lüftergeschwindigkeit zu wählen, können Sie den Auto-Modus wählen.

Der timer-modus kann beim Schlafen oder beim Ausgehen aktiviert werden, desto schneller ist die Geschwindigkeit zur Reinigung. Dieser luftreiniger eignet sich für Schlafzimmer, Kinderzimmer, Wohnzimmer, Büros und Küchen. Es wird empfohlen, den Filter mindestens alle 3 bis 6 Monate auszutauschen. Ersatzfilter: B0C3GWNR29. Hocheffiziente filtrierung: mit der mehrschichtigen filtertechnologie kann der hepa-luftreiniger effektiv 99, Haare und Gerüche. Ihr leiser partner:wenn sich der morento hy4866 luftreiniger im ruhemodus befindet, läuft der Ventilator mit niedriger Geschwindigkeit und geringem Geräuschpegel weniger als 24 dB und alle Kontrollleuchten erlöschen, Es wird Ihre Schlafqualität nicht beeinträchtigen.

Doppelseitige luftzufuhr: dieser luftreiniger allergiker ist mit zwei lufteinlässen ausgestattet, wohnung, die eine gleichzeitige Reinigung auf beiden Seiten ermöglichen und die Reinigungsgeschwindigkeit erheblich verbessern. Mit diesem hocheffizienten Luftreiniger können Sie immer eine neue und angenehme Luftumgebung genießen. Die lüftergeschwindigkeit kann je nach Luftqualität ausgewählt werden.
MarkaMORENTO #ad
ProducentMORENTO #ad
Wysokość17.51
Długość7.63
Waga7.98
Szerokość13.18
Numer częściHY4866
ModelHY4866