Top 10 Meross Wlan Hygrometer Thermometer Außen – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Inkbird

#ad

Sterowanie aplikacją, do domu, elektroniczny wskaźnik atramentu, pokoju, biura, powiadomienia o alarmie, higrometr z funkcją pogody i prognozą w czasie rzeczywistym, INKBIRD IBS-TH5 termometr Wi-Fi

#ad
Inkbird #ad - Obsługuje funkcję połączenia wi-fi 2, 4 g, a wszystkie dane można wyświetlić w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji INKBIRD. Obsługuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, aby zdusić niebezpieczeństwo w zarodku, dzięki czemu możesz podjąć środki ochronne na czas i zawsze utrzymać zdrowe, symbole ostrzegawcze ekranu i wiele funkcji alarmowych z sygnałami dźwiękowymi na urządzeniu, bezpieczne i komfortowe środowisko życia Twojej rodziny.

Użytkownicy mają niezależne i bezpieczne konto ochrony danych i mogą przez dwa lata bezpłatnie eksportować zapisywane w chmurze zapisywane w chmurze. Można raz zaktualizować dane i mieć oko na zmiany temperatury i wilgotności powietrza. Specjalnie opracowana ocena przeżycia wirusa grypy może w odpowiednim czasie utrzymać rodzinę z dala od grypy. Może być również używana jako domowa stacja pogodowa, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić prognozę pogody na jutro; pasek wyświetlania komfortu otoczenia na urządzeniu zapewnia, aby wyświetlać lokalną pogodę w czasie rzeczywistym, że rodzina jest zawsze w przyjemnym stanie.

Wykorzystuje wiodący na świecie szwajcarski czujnik sensirion, 2°c ±0, 8% wilgotności względnej, 1°f i dokładnością wilgotności ±1, z dokładnością temperatury ±0, który jest stabilny i niezawodny; pomiar temperatury i wilgotności jest wyjątkowo dokładny, co można zmierzyć w ciągu zaledwie 1 minuty. Czujnik temperatury wewnętrznej i wilgotności powietrza osiem w jednym, pogoda, ocena przeżywalności wirusów grypy i temperatury, data, takich jak zegar, wilgotności powietrza i komfortu otoczenia, dzień tygodnia, wielofunkcyjna konstrukcja zapewnia wszechstronne wrażenia; można wyświetlać wiele danych jednocześnie, aby sprostać Twoim potrzebom w codziennym życiu.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Wysokość1.26
Długość4.25
Szerokość3.54
Numer części‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. X-Sense

#ad

Kompatybilny z Alexa, zasięg 500 m, 4 czujnikami i 1 stacją, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, bezpłatny eksport danych

#ad
X-Sense #ad - Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.

Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików.

Csv do szczegółowej analizy środowiska. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Wymiary: 3, 4 cm. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, która zapewnia widoki roczne, miesięczne, maksymalne i średnie. Idealny do humidorów, 5 x 2, 2 x 9, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

3. GoveeLife

#ad

Monitorowanie temperatury z aplikacją, przechowywanie danych do domu, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, szklarni,, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz

#ad
GoveeLife #ad - Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart.

Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm.

Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

4. GoveeLife

#ad

1 rok wymiennej betetterii, 2 lata bezpłatnego zapisywania danych, 1 opakowanie., GoveeLife H5105 termometr z higrometrem, czujnik temperatury wewnętrznej z wyświetlaczem Ele Ink

#ad
GoveeLife #ad - Odpowiedni dla osób starszych i dzieci. Gdy temperatura lub wilgotność powietrza spadną poza zakres, aplikacja GoveeHome pomoże Ci szybciej reagować na nagłe zmiany. Inteligentna funkcja alarmu: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności powietrza. Ważne jest precyzja: ten termometr z higrometrem bluetooth jest wyposażony w czujnik wyprodukowany w Szwajcarii, 3℃, który zapewnia precyzyjne pomiary.

Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itp. Pozostań w kontakcie ze swoim domem: stabilne połączenie Bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie danych temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym w całym domu i bez zakłóceń WiFi. Dzięki odświeżeniu w przypadku zmian można łatwo rejestrować dane w czasie rzeczywistym. Atwy do odczytania wskaźnik atramentu: termometr GoveeLife Bluetooth z higrometrem wykorzystuje elektroniczny ekran atramentu, co zapewnia wyraźną i wygodną widoczność.

Bezpłatne zapisywanie i eksportowanie danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą aplikacji GoveeHome przez Bluetooth, w tym przeglądanie 20-dniowych wykresów danych online i eksportem danych z ostatnich 2 lat. 1 rok wymienny bettery: z niskim zużyciem baterii, cyfrowy termometr z higrometrem o żywotności do 1 roku, a wskaźnik baterii w czasie rzeczywistym przypomina o wymianie baterii w czasie, aby uniknąć ewentualnej utraty zapisów Bettery Included. Temperatura jest dokładna do ±0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5105

5. Inkbird

#ad

Inkbird ITH-20R-O radiowy termometr z higrometrem, zestaw łączony bramki IBS-M2S, eksport danych, 3 sztuki, bezprzewodowy monitoring temperatury i wilgotności powietrza z aplikacją powiadomienia

#ad
Inkbird #ad - Wysoce precyzyjny czujnikwyprodukowane w szwajcarii wysoce precyzyjne czujniki zapewniają duży zakres pomiaru temperatury i wilgotności z dokładnością pomiaru temperatury ±0, 3℃ i dokładnością wilgotności ± 3%. Przechowywanie i eksportowanie danych wykres danych w aplikacji jest aktualizowany w czasie rzeczywistym i można bez problemu wyświetlać roczną, miesięczną, dzienną lub godzinową temperaturę i wilgotność.

Zestaw inteligentnego czujnika wifi monitoruj temperaturę i wilgotność powietrza w dowolnym momencie na odległość za pomocą aplikacji INKBIRD. Przenośny i łatwy w obsłudze czujniki temperatury i wilgotności są odporne na deszcz i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Inteligentne ostrzeżenia i powiadomienia dostosuj bezpieczny zakres temperatury i wilgotności powietrza zgodnie z życzeniem za pomocą aplikacji.

W kuchniach, przenośne i lekkie. Brama wi-fi może jednocześnie połączyć i monitorować do 10 czujników. Dane z zeszłego roku mogą być eksportowane jako pliki CSV, aby lepiej poznać otoczenie Twojego mieszkania. Jeśli wykryta wartość przekroczy wstępnie ustawiony zakres, aplikacja wysyła powiadomienie, aby Ci o tym przypomnieć. Są łatwe w obsłudze, np. Idealnie nadaje się do stosowania w różnych sytuacjach, łazienkach, szklarniach i wielu innych.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Numer części‎IBS-M2S + ITH-20R-O

6. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Cyfrowy termohigrometr, pomiaru temperatury i wilgotności powietrza do kontroli klimatu w pomieszczeniu biały, higrometr do wnętrz o wysokiej dokładności, przenośny termometr

#ad
NOKLEAD #ad - 3-stopniowy wskaźnik komfortu powietrza miernik wilgotności powietrza z symbolem poziomu wilgotności pokazuje suchy / komfortowy / mokry klimatyzator szybko za jednym spojrzeniem. Przejrzysty wyświetlacz lcd, łatwy do odczytania miernik wilgotności powietrza z wyświetlaczem lcd o wielkości 8, można go wszędzie ze sobą zabrać.

Zasilanie bateryjne i ustawienie czasuz 2 bateriami guzikowymi cr2032, aby ustawić ustawienie czasu. Wyświetlanie czasu obsługuje zarówno format 12-godzinny, 5 cm z czystą i smukłą krawędzią, łatwy odczyt z każdego kąta i odległości. Zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza, astmie, zapobiegając przeziębieniom, idealnie nadaje się do monitorowania warunków życia i zdrowia rodziny, suchej skórze, alergiom, pleśni itd. Wysoka dokładność i szybkie odświeżanie cyfrowy termometr wewnętrzny odświeża co 10 sekund, który mierzy temperaturę od -9, 9 ℃ do 60°C i wilgotność powietrza 10% ~ 95%.

Dokładność temperatury wynosi ± 1 ℃, aby zapewnić Ci aktualne i ostatnie pomiary. Wskazówka: brak funkcji podświetlenia. 30 dni zwrotu pieniędzy, każda bateria wystarcza na 8-12 miesięcy. Naciśnij i przytrzymaj przycisk "Set", 24 miesiące gwarancji bez zmartwień. Jest przenośny i lekki, jak i 24-godzinny; termometr wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza. Na lodówce, przyczepność.
MarkaNOKLEAD #ad
ProducentNOKLEAD #ad
Wysokość0.55
Długość2.76
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części5253M-FR
ModelNK5253

7. Govee

#ad

Precyzyjny termohigrometr z aplikacją, cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza z alarmem powiadomienia, zapis danych do szklarni, Govee Termometr z higrometrem wewnętrznym, piwnicy na wino

#ad
Govee #ad - W takim razie zostaniesz poinformowany o anomalii temperatury w mieszkaniu. Wyświetlane są aktualne zapisy temperatury i wilgotności powietrza. Inteligentne powiadomienia: powiadomienie zostanie wysłane na Twój telefon, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres.

Temperatura jest dokładna do ± 0, 5°C, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3%. Dane z ostatnich 2 lat można wyeksportować do formatu CSV. Wysoka dokładność: zintegrowany czujnik sht30 i cyfrowy higrometr zapewniają bardzo precyzyjne monitorowanie. 3-stopniowe wskaźniki komfortu: suchy, komfort, wilgotność. Przechowywanie danych: termometr z higrometrem zapewnia 20-dniowe przechowywanie danych na pokładzie.

Aktualizuj dane co 2 sekundy. Zasięg pilota zdalnego sterowania do 60 metrów: dzięki funkcji Bluetooth można zdalnie monitorować temperaturę/wilgotność powietrza w domu za pomocą aplikacji Govee Home w odległości 60 m bez przeszkód. Wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności govee zapewnia pomiar temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym oraz maksymalne/minimalne zapisy na ekranie LCD.
MarkaGovee #ad
ProducentGovee #ad
Wysokość0.01
Długość3.1
Szerokość0.01
Numer częściH5075001DE

8. SwitchBot

#ad

Higrometr do wnętrz, higrometr, 2 sztuki i koncentrator mini, cyfrowy czujnik temperatury i wilgotności powietrza z aplikacją i zapisem danych, punkt rosy /, SwitchBot Termometr Wi-Fi, Bluetooth

#ad
SwitchBot #ad - Ciesz się przechowywaniem danych na pokładzie przez 68 dni i nieograniczoną ilością miejsca w chmurze dzięki SwitchBot Hub. Możesz również sprawdzić za pomocą żywych symboli na naszym ekranie, czy warunki pomieszczenia odpowiadają Twoim indywidualnym parametrom. Dzięki czujnikowi temperatury smart wi-fi – dzięki switchbot hub mini wi-fi 2, 4 GHz i 2 m Plus możesz sprawdzić temperaturę i wilgotność powietrza za pomocą naszej aplikacji, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Dane eksportowe – odległość połączenia wynosząca 394 ft bez przeszkód umożliwia szybkie i wyraźne wyświetlanie temperatury i wilgotności powietrza w ciągu roku, codziennie lub co godzinę. Obsługuje wiele metod zapisywania danych. Z jeszcze większym ekranem – możesz teraz jeszcze wyraźniej zobaczyć swoje dane na pogrubionym 3-calowym wyświetlaczu, co ułatwia korzystanie z miernika wilgotności w dowolnym momencie do pomiaru temperatury. Zalecamy również przechowywanie miernika Plus w odległości 120 m od koncentratora Mini. Integracja – z hubem switchbot miernik działa z amazon alexa, aby włączyć nawilżacz powietrza, siri, ifttt i innymi produktami SwitchBot do automatyzacji domu.

Na przykład w aplikacji switchbot można ustawić scenę, gdy wilgotność powietrza wynosi poniżej 45% wilgotności względnej lub włączyć klimatyzację, Google Assistant, gdy temperatura wzrośnie powyżej 25℃. Zmiany wilgotności powietrza i temperatury są zgłaszane 10 x na sekundę i zapewnia dokładność ±0, który zapewnia dokładniejsze pomiary temperatury i wilgotności zarówno w stopniach Celsjusza, 4°F w temperaturach od -20°C do 80°C -4°F do 176°F oraz dokładność wilgotności ±2% RH w zakresie od 0% do 99% wilgotności względnej. Dokładniejszy pomiar – nasz termometr wewnątrz zawiera wbudowany czujnik ze szwajcarii, 2°c/±0, jak i fahrenheita.
MarkaSwitchBot #ad
ProducentWonderlabs #ad
Wysokość8.58
Długość3.54
Waga0.86
Szerokość2.36
Numer częściW0202202
ModelW0202202

9. GoveeLife

#ad

Piwnicy na wino, zdalna kontrola, cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz z aplikacją, alarm i zapis danych, nadaje się do sypialni, GoveeLife Wilgotnościomierz Wi-Fi

#ad
GoveeLife #ad - Szybka i dokładna: temperatura jest dokładna do ± 0, 3 ℃, 54 ℉ / ± 0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itd. Bezpłatne przechowywanie i eksport danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą higrometru WiFi przez Bluetooth lub Wi-Fi, w tym przeglądanie 13-dniowych wykresów danych i eksportowanie danych z ostatnich 2 lat.

Co 2 sekundy aktualizują dane regularnie. Inteligentna funkcja ostrzegawcza: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności, a aplikacja GoveeHome ostrzega, gdy inteligentny termometr z higrometrem stwierdzi, że aktualne wartości pomiarowe wykraczają poza wstępnie ustawiony zakres. Dzięki niskiemu zużyciu baterii cyfrowy termometr z higrometrem wytrzymuje do sześciu miesięcy.

Sprawdź aktualną temperaturę i wilgotność powietrza za pomocą aplikacji. Teraz obsługiwana jest funkcja widgetu. Atwy do odczytania: termometr wifi z higrometrem wykorzystuje elektroniczny wyświetlacz atramentowy, który jest łatwy do odczytania. Należy pamiętać, że Wi-Fi 5G nie jest obsługiwane. Pozostań w kontakcie wszędzie: stabilne połączenie wi-fi i bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGovee Life #ad
Numer częściH5103002
ModelH5103

10. SwitchBot

#ad

SwitchBot IP65 termometr z higrometrem do użytku wewnątrz i na zewnątrz, czujnik temperatury, bezpłatne przechowywanie danych, 2, zasięg Bluetooth 120 m, punkt rosy / VPD/absolutny czujnik wilgotności

#ad
SwitchBot #ad - Ciesz się przechowywaniem danych na pokładzie przez 68 dni i do 2 lat zapisywania danych w aplikacji nieograniczona pamięć w chmurze po dodaniu SwitchBot Hub. Idealnie nadaje się do kuchni, humidorów, łazienki, walizek gitarowych, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: termohigrometr jest odporny na kurz i wodę zgodnie z IP65 i może bezpiecznie pracować również w deszczowe dni.

Dzięki niskiemu zużyciu energii można go używać przez okres do dwóch lat i nie trzeba często wymieniać wymiennych baterii. Obsługuje eksport danych: odległość połączenia 120 m bez przeszkód umożliwia szybkie i wyraźne monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w ciągu roku, miesięcznie, codziennie lub co godzinę. Inteligentne powiadomienia push wymagany hub switchbot: higrometr obsługuje pomiary punktu rosy i vpd z absolutną wilgotnością powietrza oraz klasyczne pomiary temperatury i wilgotności, dzięki czemu możesz reagować w czasie rzeczywistym na zmiany w piwnicy, nasza aplikacja może wysyłać powiadomienia o przekroczeniu wstępnie ustawionej wartości, które mogą być używane jako warunki sceniczne.

Kompaktowy i trwały: bezprzewodowy czujnik temperatury wewnątrz i na zewnątrz charakteryzuje się prostą i kompaktową konstrukcją, ze smyczą do zawieszenia na prawie wszystkim. Są łatwe w obsłudze, lodówek, szklarni, piwnic i pomieszczeń pełzających. Bardziej czuły na temperaturę i wilgotność: dzięki wbudowanemu przemysłowemu szwajcarskiemu czujnikowi Sensirion można oczekiwać większej dokładności do ± 1, 8% RH, 2℃, z szybszym i dokładniejszym 4-sekundowym odstępem próbkowania, ± 0, aby zawsze monitorować temperaturę i wilgotność powietrza w mieszkaniu. Dane mogą być eksportowane jako plik.
MarkaSwitchBot #ad
ProducentWonderlabs #ad
Wysokość0.79
Długość2.36
Waga0.1
Szerokość1.1
Numer częściW3400010
ModelW3400010