Top 10 Steel Dart Set – Rzutki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DARDOSDIANA

#ad

DARDOSDIANA Rzutki do darta dla początkujących i profesjonalistów I z zapasowymi lotkami i 3 dodatkowymi nasadkami I w ozdobnym pudełku do rzutek elektronicznych miękkie

#ad
DARDOSDIANA #ad - Idealnie nadaje się do wręczenia jako prezent. Precyzyjny tor lotu: dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza i starannemu zarządzaniu wagą nasze lotki zapewniają niezwykle precyzyjną trajektorię.

Nasze rzutki są wynikiem pasji do sportów darta. Eleganckie opakowanie prezentowe: każda rzutka do darta jest prezentowana w stylowym i wysokiej jakości pudełku, które zawiera przegródki na miarę. Wsparcie dla innowacji: wspieraj początkujący start-up w misji wprowadzania innowacyjnych produktów do świata sportów darta. Najwyższa wydajność w świecie darta: nasze rzutki do darta oferują niezrównaną jakość, która zachwyci zarówno profesjonalistów, jak i początkujących.

Dostosowane i wszechstronne: nasze rzutki są przeznaczone dla entuzjastów darta i płynnie dopasowują się do Twoich indywidualnych preferencji, niezależnie od tego, czy preferujesz rzutki stalowe czy miękkie rzutki do elektronicznych tablic.
MarkaDARDOSDIANA #ad
ProducentDARDOSDIANA #ad

2. Target Darts

#ad

Czarne, Target Darts 190004 rzutki do darta 23 g

#ad
Target Darts #ad - Zaprojektowany z 16-krotnym mistrzem świata Philem. Nylonu, który ma gładką linkę z pewnym chwytem. Gracz jest połączony. Czarna powłoka z azotku tytanu zapewnia lepszą przyczepność i ochronę trzonka.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość0.79
Długość8.27
Szerokość5.12
Numer części190004
Model190004

3. Harrows

#ad

25, Harrows Wolfram Infinity 97% 25 g

#ad
Harrows #ad - Harrows wolfram Infinity 97% - rzutki stalowe. Oryginały. Marka: Harrows Darts. Harrows. Kategoria: lotki do darta > rzutki Harrows > Wolfram Infinity. Materiały: wolfram 97%.
MarkaHarrows #ad
ProducentHarrows #ad
Wysokość0.79
Długość6.3
Waga0.3
Szerokość4.72
Numer części770225
Model1866750296133-17698665857093

4. Cold Steel

#ad

Cold Steel B625BB Cold Steel Bamboo Blowgun Darts .625

#ad
Cold Steel #ad - Kompatybilność: kompatybilny z pistoletem dmuchającym Big Bore. 625. Przygodne przygód: idealne rozwiązanie do polowania i wspierania przygody. Rzutki do dławika: ciężkie rzutki są w stanie przenikać sklejkę o wielkości 1, 2 cm. Duży zasięg: do 20 m, w połączeniu z pistoletem do dmuchania Big Bore. 625. Duże opakowanie 50 sztuk: 50 sztuk zapewnia dużo miejsca do ćwiczenia z pistoletem do dmuchania i zabawy z przyjaciółmi i rodziną.
MarkaCold Steel #ad
ProducentCOLD STEEL #ad
Wysokość2
Długość13.5
Waga0.29
Szerokość6.75
Numer częściB625BB

5. RED DRAGON

#ad

Gerwyn Price Iceman zestaw akcesoriów do rzutek

#ad
RED DRAGON #ad - 2 zestawy lotek do darta sparer. Ponad 30 artykułów - super cena! 4 zestawy lotek do darta Gerwyn Price Iceman. 1 temperówka. 2 zestawy nylonowych nasadek do rzutek Red Dragon; 2 zestawy trzonków z poliwęglanu, 1 zestaw aluminiowych trzonków Red Dragon.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściX0622
ModelX0622

6. joyionic

#ad

Joyionic Zestaw rzutek do darta stalowych z metalową końcówką, 3 zapasowe lotki, 3 sztuki z pudełkiem do przechowywania, dla początkujących i profesjonalistów, 3 wymienne nasadki

#ad
joyionic #ad - Zestaw rzutek w zestawie 3 szt. Końcówki strzałki są wykonane ze stali nierdzewnej, uchwyty ze stali. Stabilna obsługa zapewnia każdemu rzutowi występ. Cylindryczny kształt ołówków strzałki w połączeniu z ergonomiczną wklęsłą powierzchnią nadaje się do różnych rodzajów uchwytów. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. W bezpiecznym pudełku do przechowywania w kolorze czarnym. W zakres dostawy wchodzą również 3 wymienne uchwyty i 3 zapasowe piórka.
Markajoyionic #ad
Producentjoyionic #ad

7. Target Darts

#ad

Niebieski i różowy, 90% wolframu, 18 g 210070., kolor srebrny, Target Darts Rob Cross Gen 2 23G zestaw rzutek ze szwajcarskiej koronki

#ad
Target Darts #ad - Opakowanie zawiera: 3 x beczki do darta, 3 x czarne końcówki pikseli, 3 x wzór kulkowy numer 6 lotki, 3 x uchwyt Pro Grip niebieski, 1 x etui na darta. Ywe i stylowe wzornictwo – w komplecie z niebieskimi trzonkami Target-Pro i żywym Orb Ultra Flight w kolorze jasnoróżowym i niebieskim.

Asortyment oferuje szeroki wybór kształtów beczek, ciężarów i wzorów do wszystkich rodzajów rzucania. Precyzyjnie frezowany trzonek – długość bieżąca 51 mm, promieniowych rowków i elektrycznych niebieskich kolorowych pasków zapewniają idealną równowagę, 25 mm.

Beczki składają się z nowoczesnych, średnica trzpienia 6, przyczepność i lot w połączeniu z rzucającym się w oczy designem. Target darts step beyond – orb range – wyprodukowano dla graczy w darta, profesjonalne wykończenie z 80% wolframu z miękką końcówką – wersja Orb 11 18 gramów. Zestaw rzutek orb – kosz ma wspaniałą równowagę i wspaniałe wzornictwo.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość0.79
Długość7.48
Szerokość3.94
Numer części210070
Model210070

8. Target Darts

#ad

8 sztuk w zestawie, 23 g, Target Vapor 8 zestaw rzutek z wolframu, czarnych, 21 g, uchwyt Pro Grip, torba

#ad
Target Darts #ad - Z kolekcji target 2017/18. Target vapor 8, 23 g, czarne rzutki 21 g, w 80% z wolframu. Pokryte czarnym azotkiem tytanu, z zielonymi pierścieniami. Uchwyty target pro-Grip, rzutki Vision Ultra i torba na lotki. Długość końcówki:21 g, szerokość: 6, 3 mm, 54 mm, 23 g, 54 mm, szerokość:6, 5 mm.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Waga0.29
Numer części100442
Model100442

9. RED DRAGON

#ad

Profesjonalny zestaw rzutek z piórami i nasadkami Stems, 18 g, RED DRAGON Peter Wright Snakebite World Champion Diamond Fusion SE Softip

#ad
RED DRAGON #ad - Dokładność pinpoint na wszystkich doubles also allowed him unbelievable flexibility on critical high check outs. Ten prototyp cząsteczkowy pozwala na analizę trajectory, dynamiczne testowanie i bezwzględne precyzyjne tuning.

Peter wright's emphatic maiden world championship inspirowany i napędzany najnowszymi prototypami edycji specjalnej, posiada zmodyfikowany profil uchwytu Razor Edge w połączeniu z podwójną powłoką PVD. Pete has been searching for darting perfection for over a decade, so that he could wniesie tę niesamowitą grę, która znana jest na światowym stadzie. Red dragon Nitrotech shafty.

Peter wright snakebite world Champion 18 g Softip profesjonalny zestaw rzutek z piórami Snakebite Hardcore. Delivered to peter just days before his first game, peter said, "when i got this dart and i felt it in my hand, I just knew it was absolutely perfect. Po przetestowaniu rzutek przez tylko jeden dzień, Peter wystrzelił coś po prostu z jakim jest hitting the big scores.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga18
Szerokość4.33
Numer częścirdd0341
Modelrdd0341

10. Target Darts

#ad

Zestaw miękkich rzutek, Target Darts Phil Taylor Power 8-Zero 16G 80% wolfram

#ad
Target Darts #ad - Strzałka jest następnie ręcznie ładowana w japońską tokarkę CNC. Zakres dostawy – 3 x barrele do darta, 3 x trzonki pro Grip, 2 x Pixel Soft Tips, 3 x pióra phil Taylor 'Power' Flights, 1 x portfel do darta.

Model power 8-zero jest wykonany z bardzo grubego bloku wolframowego w 80%. Laserowo wytrawione logo power 8 zero, trzpień Target Pro Grip i Vision Flight dopełniają naprawdę zapierającą dech w piersiach strzałkę. Polecany przez gracza – stworzony i opracowany przez Phil 'The Power' Taylor, 16x mistrza świata. Dart jest następnie ręcznie starannie emaliowany przed całkowitym obróbką, aby uzyskać wyjątkowy i skomplikowany chwyt.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Numer części200241
Model200241