Top 10 Wandfarbe Weiss Innen 10l – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Caparol

#ad

Caparol Indeko plus farba do ścian

#ad
Caparol #ad - Wysokiej jakości powłoki na ścianach i sufitach dzięki podwójnemu kryciu od Caparol Indeko plus. Zwykle wystarczy pojedyncze malowanie. Klasa wysokiej jakości od Caparol Indeko plus. Jest niezwykle wydajna i bardzo ekonomiczna.
MarkaCaparol #ad
ProducentUNKWN #ad
Waga39.68
Numer części1102732
Model11280510

2. Lignocolor

#ad

Lignocolor Farba ścienna do wnętrz, szlachetny mat 2,5 l Thunderstorm 60 odcieni, farba sufitowa

#ad
Lignocolor #ad - 1 l wystarcza na ok. Brak szkodliwych oparów nadaje się do pokoju dziecięcego. Bezzapachowy, przepuszczający powietrze. Wysokiej jakości matowa farba ścienna na bazie kredy do wnętrz wysoko kryjąca. 100% ręcznie wykonany w naszej manufakturze kolorów. 25 m² na aplikację. 10 m² na jedną warstwę 2, 5 litra wystarcza na ok.
MarkaLignocolor #ad
ProducentLignocolor GmbH #ad

3. RyFo Colors

#ad

ścieranie na mokro klasa 1, RyFo Colors Kolorowa farba ścienna Manufakturweiß Nudebraun 10 l – dostępne inne odcienie brązu i rozmiary, siła krycia klasa 1

#ad
RyFo Colors #ad - Certyfikowany: stopień połysku matowego, siła krycia klasy 1, ścieranie na mokro klasa 1 zgodnie z normą DIN EN 13-300 Słowa kluczowe dla ciebie: kolor, beżowy. Ge, siła krycia, odporna na ścieranie, airless, barwiony, farba sufitowa, kolorowa farba do wnętrz, brązowy, wysoki stopień bieli, zapobiegająca kapaniu, wysokiej jakości, kolorowa, wewnątrz, 3l, kolorowy, 6l, 1l, litr, farba do pomieszczeń, kryjący, jasnobrązowy, farba dyspersyjna, biały, farba malarska, farba wewnętrzna, wysoka siła krycia, dyspersja, ciemnobrązowy, 10l, dyspersja, ciepłe ciepłe.Najlepsza siła krycia na powierzchniach ścian i sufitów przy wydajności do 8 m² na litr oraz najwyższa intensywność kolorów dzięki wysokiej jakości pigmentom. Bardzo dobre wypełnienie i szybkoschnący, zapewnia piękny i czysty efekt. Kolorowa farba ścienna premium o doskonałym stosunku ceny do jakości.
MarkaRyFo Colors #ad
ProducentRyFo Colors #ad
Waga36.38
Numer części00831-193-010

4. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 5 litrów biały

#ad
Caparol #ad - Do najwyższej jakości malowania ścian i sufitów na wszystkich powierzchniach wewnętrznych. Indeko-plus posiada podwójną zdolność krycia, dzięki czemu najczęściej wystarczy jedna warstwa.

Wysycha bardzo szybko i bezwonnie, dlatego szczególnie dobrze nadaje się do obiektów, które mają być szybko malowane lub odnowione, a następnie ponownie użyte lub pokryte. Szpitale, hotele, gabinety lekarskie, biura, szkoły, domy handlowe, domy spokojnej starości, urzędy publiczne oraz prywatne pomieszczenia mieszkalne są preferowanym obszarem zastosowania farb Indeco plus, przedszkola, restauracje, ponieważ żaden zapach farby nie przeszkadza użytkownikom ani mieszkańcom.

Nie zawiera środków konserwujących, nie zawiera substancji czynnych zamgławiających, łatwe napełnianie, bardzo wysoki stopień białości, podwójne pokrycie, doskonale nadaje się do naprawy, nie żółknie.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad
Waga15.21
Numer części992095

5. Alpina

#ad

Dobrze kryjąca i nadająca się do czyszczenia – 10 litrów, Alpina Jedwabny lateks o wyglądzie białego jedwabiu – wytrzymała i oddychająca farba ścienna – wydajna

#ad
Alpina #ad - Szlachetny jedwabny połysk: jedwabny lateks farba Alpina ma szlachetny jedwabny połysk i efektownie podkreśla struktury ściany, takie jak stiuk lub tapety strukturalne.

Pokój dziecięcy lub klatkę schodową, które muszą wytrzymać nieco więcej, ponieważ farba jest bardzo wytrzymała. Wydajny: farba lateksowa jest bardzo wydajna. Wytrzymały: jedwabny lateks alpina nadaje się szczególnie dobrze do ścian, takich jak np. Do powierzchni 7, 5 m², przy jednokrotnym malowaniu potrzebny jest jeden litr farby, a do powierzchni 38 m² potrzeba pięciu litrów farby. Zmywalna: oddychająca farba wewnętrzna jest ponadto zmywalna, dzięki czemu zabrudzenia można łatwo usunąć bez szkody dla malowania. Wysoka siła krycia: optymalne podłoże powinno być suche, mocne i nośne, aby uzyskać dobry i jednocześnie wystarczająco kryjący efekt.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość9.49
Długość14.25
Waga35.27
Szerokość9.33
Numer części995049

6. Schöner Wohnen

#ad

Farba sufitowa farba wewnętrzna, Schöner Wohnen Polarweiss 11 l farba ścienna

#ad
Schöner Wohnen #ad - Matowa i oddychająca profesjonalna farba dyspersyjna do wnętrz, która jest łatwa w obróbce. Piękna biel polarna jest odporna na ścieranie.
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentSchöner Wohnen #ad
Waga24.25
Numer części45357136

7. WALLCOVER

#ad

Kolor jasnoszary, jakość premium, 5 l, szara, dostępne inne rozmiary, do wnętrz, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych, WALLCOVER Colors farba ścienna, matowy

#ad
WALLCOVER #ad - Atwe wykonanie: silne krycie, łatwe w czyszczeniu, bezwonne, nie zawierają rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantują piękny efekt na ścianie. Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnych potrzebach malarskich.

Modny kolor: dzięki naszym farbom do ścian wewnętrznych uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach. Nadaje się do: malowania nowych i renowacyjnych, również mocno kryje ciemne, bardzo dobrze nadaje się do ścian narażonych na zniszczenia we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudne lub kolorowe ściany.

Idealna do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę z włókniny, tapetę papierową lub tapetę winylową, aby nadać świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częścis-2502-g-5-matt-tfl

8. Caparol

#ad

Caparol Malerit E.L.F. 12,5 litra, biały

#ad
Caparol #ad - Wiatowej klasy korporacyjnej, śnieżnobiały kolor w środku. Wysoka zdolność krycia/zdolność krycia Klasa 1. Rozpuszczalna w wodzie, przyjazna dla środowiska, bezzapachowa. Na mokro klasa 3 na ścieranie, stopień połysku: stumpfmatt. Również w obszarach zastosowanie czułemu mieszkania i biura.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad

9. Hamburger Lack-Profi

#ad

Hamburger Lack-Profi Uniwersalna farba ścienna matowa szałwiowa zieleń wysoko kryjąca farba do wnętrz zielona 10 l

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Już po pierwszej bardzo cienkiej aplikacji uzyskasz dobry rezultat – oszczędza to czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy chcesz pomalować białą tapetę typu raufaza, papierową czy włókninową. Jakość zgodna z normą din 13 300 o zdolności krycia klasy 2 i odporności na ścieranie na mokro klasy 3.

Dobra siła krycia: farba do wnętrza lakieru profesjonalnego hamburger jest wyjątkowo bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Atwe w użyciu: niezależnie od tego, czy używasz wałka, wałek, pędzla lub urządzenia airless – wysoce kryjąca i przyjazna dla środowiska farba ścienna jest sucha i można ją malować już po około 6 godzinach. W razie potrzeby można rozcieńczyć farbę z 5-10% wodą. Również powierzchnie tynkowe lub betonowe nie stanowią problemu po odpowiednim podkładzie. Czyszczenie urządzeń pędzel, urządzenie Airless można łatwo przeprowadzić wodą. Jest to elf = zminimalizowana emisja, nie zawiera rozpuszczalników i plastyfikatorów.

Wysoka jakość: wyjątkowa jakość – made in germany – zapewnia doskonałą wydajność, bardzo dobrą przyczepność i wysoką siłę krycia. 6, 5 m² / litr. Jako zestaw do malowania polecamy zestaw malarski Lew X500, który został zaprojektowany specjalnie do naszych kolorów. PraktycznoŚĆ: jesteśmy do dyspozycji dla ciebie i twoich idealnych malowania! dzięki naszemu serwisowi i łatwemu użytkowaniu naszych produktów nie musisz być wyszkolonym malarzem, aby osiągnąć doskonały i niedrogi efekt.
MarkaHamburger Lack-Profi #ad
ProducentFarben Löwe #ad

10. WALLCOVER

#ad

5 l, lawendowa, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych w jakości premium, pastelowe, WALLCOVER Colors pastelowe farby ścienne, matowa, do wnętrz, fioletowe

#ad
WALLCOVER #ad - Zużycie: 1 litr wystarcza na ok. Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnym sprzęcie malarskim.

Nadaje się do: do 40 metrów kwadratowych – nowe i renowacyjne, również mocno kryjących na ciemnych, bardzo dobrze nadaje się do obciążonych ścian we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudnych lub kolorowych ścianach. Atwe wykonanie: silne krycie klasy 1 wystarczy jedna warstwa, łatwa w czyszczeniu, bezzapachowa, nie zawiera rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantuje piękny efekt na ścianie.8

8 m². Modny kolor: dzięki naszym wewnętrznym kolorom ściennym uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach. Idealny do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę papierową lub tapetę winylową, tapetę z włókniny, aby wprowadzić świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częściS-0525-R60B-matt-5