Top 9 The HEAT company Handwärmer – Jednorazowe podgrzewacze do rąk

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. THE HEAT COMPANY

#ad

The Heat Company Ogrzewacze do dłoni – 10 par – bardzo ciepłe – ogrzewacze do kieszeni – ogrzewacze palców – 12 godzin ciepłe dłonie – aktywowane powietrzem

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ogrzewacze do dłoni idealnie pasują do kieszeni rękawic lub kurtki | przyjemnie miękkie. Jakość: nr 1 – od 1994 r. Na jarmarku, zimowym spacerze, na nartach lub na stadionie – wreszcie ciepłe dłonie! 10 par ogrzewaczy do rąk wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy. Ciepłe dłonie przez 12 godzin | 100% naturalne składniki | the heat coMPANY – oficjalny producent Snowboard Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Wymiary: 9 x 5 cm. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacz do rąk nagrzewa się samoczynnie na powietrzu.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.39
Długość3.74
Waga0.11
Szerokość2.17
Numer części12010

2. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ogrzewacz do dłoni – nowość: 30% mniej plastiku – bardzo ciepły: 12 godz. ciepło dla dłoni – 32 pary – ogrzewacze aktywowane powietrzem – ogrzewanie kieszonkowe zapobiegające zmarznięciu rąk

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Dobre dla środowiska i praktyczne do zabrania ze sobą. Wysoka jakość: nr 1 – od 1994 roku | 12 godzin ciepłe dłonie | 100% naturalne składniki | nowość: kompaktowe opakowanie dla 30% mniej plastiku | The Heat Company – oficjalny producent snowboardu w Niemczech, zespołu Austria Ski i Swiss Ski! Rozmiar: 9 x 5 cm | ogrzewacze do dłoni idealnie pasują do kieszeni rękawiczek lub kurtki, przyjemnie miękkie i elastyczne.

Na jarmarku bożonarodzeniowym, podczas zimowego spaceru, jazdy na nartach lub na stadionie – wreszcie ciepłe ręce dzięki nowym, bardzo ciepłym ogrzewaczom dłoni przez wiele godzin. Wodoszczelność: 32 pary ogrzewaczy do dłoni pojedynczo wyjmowanych, nieotwarte, trwałość przez wiele miesięcy.

Ciepła – oszczędna cena: dzięki nowemu, kompaktowemu opakowaniu dla każdej pary ogrzewaczy do dłoni oszczędza się 30% plastiku. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacz do dłoni nagrzewa się samoczynnie na powietrzu | w każdej chwili gotowy do użycia: nie wymaga gotowania ani ładowania.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość3.94
Długość10.04
Szerokość8.27
Numer częściHU-XI-64

3. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ogrzewacz do dłoni XL – 10 sztuk – bardzo ciepły – duży ogrzewacz – poduszka rozgrzewająca – 24 godziny – od razu gotowy do użycia – aktywowany powietrzem – naturalny

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Na jarmarku, zimowym spacerze, na nartach lub na stadionie – wreszcie ciepłe dłonie! Duża pojemność: 10 lub 40 sztuk wyjmowanych pojedynczo | nieotwarta trwałość przez wiele miesięcy.

Ciepłe dłonie przez 12 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent Snowboard Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Wymiary: 13 x 10 cm | ogrzewacz do dłoni idealnie pasuje do kieszeni kurtki | przyjemnie miękki. Jakość: nr 1 – od 1994 r. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacz do dłoni XL nagrzewa się samoczynnie w powietrzu.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.2
Długość5.12
Waga0.11
Szerokość3.94
Numer częścipart_B07L9F4YPJ

4. THE HEAT COMPANY

#ad

The HEAT company ocieplacze wielofunkcyjne do ciała, transportowanych towarów, czas grzania 20 godz., zwierząt i roślin, wymiary 9 x 13 cm, baterii, 10 sztuk

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 45 g | uniwersalne zastosowanie w torbach, plecakach i pojemnikach transportowych | bez powierzchni klejącej. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – wielofunkcyjny podgrzewacz nagrzewa się samoczynnie na powietrzu | bardzo długi czas nagrzewania.

10 sztuk wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy. Wysokiej jakości: nr 1 – od 1994 roku | 20+ godzin niezawodnego ciepła | 100% naturalne składniki | THE HEAT COMPANY – oficjalny producent Snowboard Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Wymiary: 9 x 13 cm | ok. Wysoka jakość: idealna dla fotografów do ochrony baterii i akumulatorów, ale również idealnie nadaje się jako ogrzewacz podczas transportu zwierząt i towarów oraz jako ogrzewacz awaryjny.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość1.97
Długość9.45
Waga1.43
Szerokość5.91
Numer części12410
Model12410

5. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Przyjemne ciepło o temp. 55 °C przez 12 godz., opakowanie 30 sztuk, Thermopad poduszeczka rozgrzewająca do rąk

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Oryginalne ręczne poduszki rozgrzewające – zwane potocznie ogrzewaczami lub piecem kieszonkowym – zapewniają w mgnieniu oka przyjemnie ciepłe dłonie. Wymiary 88 x 54 mm pasują do każdej kieszeni spodni, kieszeni kurtki i każdej rękawicy jako ocieplacz rękawic.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Ocieplacz pleców, ocieplacz dłoni, ocieplacz karku, ocieplacz palców lub ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. 30 par bardzo ciepłych wkładek: nigdy więcej zimnych dłoni. 12 godzin ciepła od najbardziej znanej niemieckiej marki ciepła: ze względu na długi okres ciepła są szczególnie popularne podczas jazdy na nartach i podczas wędrówek, podczas karnawału, na polowaniu, uprawiania sportów na świeżym powietrzu oraz na stadionie i na co dzień.5

55°c. Thermopad to oficjalny dostawca niemieckich narodowych drużyn narciarskich. Naturalne składniki: ogrzewacze pleców nagrzewają się całkowicie automatycznie dzięki naturalnym składnikom granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit. Anywhere. Thermopad to pierwszy producent podkładek termicznych w całej Europie.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentTHETM|#Thermopad #ad
Wysokość0.79
Długość3.46
Waga0.13
Szerokość2.13
Numer części78310
Model78310
GwarancjaWymiana

6. Thermopad

#ad

Ogrzewacz do dłoni Thermopad | przyjemnie miękka poduszka rozgrzewająca | ciepło przez 12 godzin od 55 °C | przyjemny kieszonkowy ocieplacz | Zestaw 10 sztuk

#ad
Thermopad #ad - Czas ogrzewania:. Gotowe do natychmiastowego użytku:. Naturalne i bezpieczne materiały:. Mieści się w dłoni:. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy.
MarkaThermopad #ad
ProducentTHETM|#Thermopad #ad
Wysokość0.79
Długość3.46
Waga0.13
Szerokość2.13
Numer części78110
Model78010
GwarancjaWymiana

7. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Merino Liner PRO – rękawice podręczne – miękkie rękawiczki z wełny merino w jakości premium – rękawiczki do ekranów dotykowych z wełny merynosów: dla kobiet, mężczyzn – rękawice

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Atwy w użyciu: system heat layer składa się z maksymalnie 3 warstw: 1. Tolerancja dla skóry wełny merynosów polarTEC POWER WOOL jest certyfikowana przez Öko-Tex Standard 100 Merino liner pro możesz jak w przypadku systemu cebuli Warstwa Shell i 3.

Wsuń i dobre samopoczucie! atwy w użyciu: wystarczy wyjąć coś z torby, zrobić zdjęcie lub posługiwać się sprzętem – Twoje palce zawsze pozostają ciepłe bez uciążliwego zdejmowania rękawiczek. Polarowa bluza z kapturem. Dla profesjonalnych fotografów i entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu na całym świecie przysięgają na ten system rękawiczek z 79 możliwościami kombinacji. Shell rękawiczka 3. Połączenie zaawansowanych technologicznie włókien i naturalnej wełny sprawia, że Twoja skóra zawsze pozostaje sucha.

Warstwa bluza z kapturem polarowym. Wysoka jakość: stawiamy na wysokiej jakości wełnę z merynosów, która jest odpowiednia dla gatunku: zapewnienie "pięciu swobód dobrobytu zwierząt" i gwarantujemy brak mulesingu. Szybka rozmowa telefoniczna? Działa w 100% na wszystkich ekranach dotykowych. Wysoka jakość: miękka wełna merino power wool zapewnia ciepłe dłonie bez zarysowań na skórze. Liner rękawiczki 2.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość1.18
Długość10.63
Waga0.31
Szerokość3.94

8. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Pas grzewczy – 10 sztuk w opakowaniu ekonomicznym – bardzo ciepłe – zwycięzca ceny – 12 godzin przyjemne ciepło – natychmiast gotowy do użycia – aktywowany powietrzem – czysto

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ułożyć na najniższym ubraniu np. Wysokiej jakości: nr 1 – przyjemne ciepło od 1994 roku | 12+ godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent Snowboard Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozciągliwy materiał z zapięciem na rzepy – pasuje do wszystkich rozmiarów S-XL | bardzo szeroki pas termiczny z 4 dużymi ogniwami cieplnymi.

Wysoka jakość: idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu lub po prostu w domu – kojące ciepło na każdą okazję! 10 sztuk wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy. Bieliznę. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – pas grzewczy nagrzewa się samoczynnie na powietrzu.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość6.69
Długość6.89
Waga0.26
Szerokość0.28
Numer częścidf55

9. THE HEAT COMPANY

#ad

8 godzin ciepła, The HEAT company ocieplacz stóp, 5 par, rozmiar M:39 – 41, zapewnia ciepłe podeszwy stopy

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp. Rozmiar m: 39 – 41. Zawartość:5 par. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, 7, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 5 cm szerokości. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206