Top 10 Apple Silicone Case iPhone 11 – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

6,1 cala, białe, Apple Silikonowe etui do iPhone 11

#ad
Apple #ad - Kompatybilność: iPhone 11. W celu bezprzewodowego ładowania nie trzeba zdejmować etui. Gładka, miękka strona zewnętrzna z silikonu jest przyjemna w dotyku i leży w dłoni.

Jak każde etui zaprojektowane przez Apple w trakcie procesu projektowania i produkcji musi przejść tysiące godzin testowania. Dlatego pasuje dokładnie do kształtu Twojego urządzenia, za pomocą przycisków głośności i bocznego przycisku. Dlatego nie tylko świetnie wygląda, ale jest również stworzony, aby chronić Twój iPhone przed zadrapaniami i upadkami. Dzięki temu wszystko pozostaje cienkie. Wewnątrz miękka wyściółka z mikrofibry chroni Twój iPhone. Silikonowe etui zostało zaprojektowane przez Apple dokładnie dla Twojego iPhone 11.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość3.19
Długość56.69
Waga0.09
Szerokość28.09
Numer częściMWVX2ZM/A
ModelMWVX2ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

2. elago

#ad

Silikonowe etui na telefon komórkowy, elago Liquid Silicone Case kompatybilne z iPhone 11 6,1", podwyższona krawędź ekranu i aparatu nocna, wszechstronna ochrona: 3-warstwowe etui ochronne

#ad
elago #ad - Idealne dopasowanie kolorów ulepsz swój telefon komórkowy wybierając spośród wariantów kolorystycznych. Wyłączenie odpowiedzialności Telefon komórkowy nie wchodzi w zakres dostawy. Etui można łatwo założyć od dołu.

Aksamitny i miękki silikon wysokiej jakości etui elago jest wykonane z płynnego silikonu, który zapewnia miękki w dotyku i przyjemny chwyt. Trwała trójwarstwowa struktura płynny silikon, twardy poliwęglan i wyściółka wewnętrzna z mikrofibry miękka poszewka zapobiegają zarysowaniom i zapewniają ochronę przed uderzeniami. Pełna ochrona etui pokrywa cały telefon komórkowy – w tym dolną część i przyciski.

Atwa instalacja materiał dolnej części składa się z płynnego silikonu, który umożliwia łatwą instalację. Podwyższona krawędź o 1, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią. Antypoślizgowe, matowe wykończenie zapewnia pewny chwyt.
Markaelago #ad
Producentelago #ad
Numer częściES11SC61-MGR
ModelES11SC61-MGR
Gwarancja1

3. elago

#ad

Silikonowe etui na telefon komórkowy, podwyższona krawędź ekranu i aparatu czarne, wszechstronna ochrona: 3-warstwowe etui ochronne, elago Liquid Silicone Case kompatybilne z iPhone 11 6,1"

#ad
elago #ad - Etui można łatwo założyć od dołu. Atwa instalacja materiał dolnej części składa się z płynnego silikonu, który umożliwia łatwą instalację. Antypoślizgowe, matowe wykończenie zapewnia pewny chwyt.

Idealne dopasowanie kolorów ulepsz swój telefon komórkowy wybierając spośród wariantów kolorystycznych. Aksamitny i miękki silikon wysokiej jakości etui elago jest wykonane z płynnego silikonu, który zapewnia miękki w dotyku i przyjemny chwyt. Trwała trójwarstwowa struktura płynny silikon, twardy poliwęglan i wyściółka wewnętrzna z mikrofibry miękka poszewka zapobiegają zarysowaniom i zapewniają ochronę przed uderzeniami.

Pełna ochrona etui pokrywa cały telefon komórkowy – w tym dolną część i przyciski. Wyłączenie odpowiedzialności Telefon komórkowy nie wchodzi w zakres dostawy. Podwyższona krawędź o 1, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią.
Markaelago #ad
Producentelago #ad
Wysokość0.25
Długość8.75
Szerokość4.75
Numer częściES11SC61-BK
ModelES11SC61-BK
Gwarancja1

4. elago

#ad

Elago Liquid Silicone Case kompatybilne z iPhone 11 6,1", silikonowe etui na telefon komórkowy, podwyższona krawędź ekranu i aparatu lawendowe, wszechstronna ochrona: 3-warstwowe etui ochronne

#ad
elago #ad - Idealne dopasowanie kolorów ulepsz swój telefon komórkowy wybierając spośród wariantów kolorystycznych. Wyłączenie odpowiedzialności Telefon komórkowy nie wchodzi w zakres dostawy. Etui można łatwo założyć od dołu.

Pełna ochrona etui pokrywa cały telefon komórkowy – w tym dolną część i przyciski. Atwa instalacja materiał dolnej części składa się z płynnego silikonu, który umożliwia łatwą instalację. Podwyższona krawędź o 1, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią. Antypoślizgowe, matowe wykończenie zapewnia pewny chwyt.

Trwała trójwarstwowa struktura płynny silikon, twardy poliwęglan i wyściółka wewnętrzna z mikrofibry miękka poszewka zapobiegają zarysowaniom i zapewniają ochronę przed uderzeniami. Aksamitny i miękki silikon wysokiej jakości etui elago jest wykonane z płynnego silikonu, który zapewnia miękki w dotyku i przyjemny chwyt.
Markaelago #ad
Producentelago #ad
Wysokość0.25
Długość8.75
Szerokość4.75
Numer częściES11SC61-LV
ModelES11SC61-LV
Gwarancja1

5. ONEFLOW

#ad

Miękkie etui na telefon komórkowy – matowe petrol, ONEFLOW Miękkie etui kompatybilne z Apple iPhone 11, dwuwarstwowe, etui z silikonu, podwyższone krawędzie zapewniające ochronę ekranu

#ad
ONEFLOW #ad - Dodatkowa przyczepność: elastyczna powłoka mocno leży w dotyku i zapewnia doskonałą przyczepność – matowy antypoślizgowy silikon jest przyjemnie miękki. Bez kompromisów: silikonowe etui do apple iphone11 przekonuje nie tylko atrakcyjnym, ultra-cienkim designem – najlepsza osłona na tył Twojego telefonu: odporna na uderzenia, stylowa i bezpieczna.

Doskonała konstrukcja: miękkie etui charakteryzuje się stabilnym, wytrzymałym materiałem, a dzięki podwyższeniom chroni również aparat i wyświetlacz – idealna ochrona 360 stopni. Osłona apple iPhone 11 niezawodnie chroni podczas upadku.

Dwuwarstwowe: hybrydowe etui ochronne na telefon komórkowy iPhone 11 składa się z dwóch warstw; zewnętrzna warstwa silikonu i wewnętrzna cienka warstwa z mikrofibry dla najlepszej ochrony i amortyzacji uderzeń. Ochrona wyświetlacza i aparatu: dzięki lekko podwyższonej krawędzi etui ochronnego smartfon otrzymuje z przodu rozszerzoną ochronę wyświetlacza – z tyłu etui chroni aparat.
MarkaONEFLOW #ad
ProducentONEFLOW #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość2.99
Numer częściSO-121214-PETROL
ModelSO-121214-PETROL

6. Flyzoo

#ad

Etui na telefon komórkowy z wszechstronną ochroną: 4-warstwowe etui ochronne, Flyzoo Płynne silikonowe etui kompatybilne z iPhone 11 6,1", podwyższona, odporne na zarysowania i odciski palców

#ad
Flyzoo #ad - Nowo ulepszona powłoka nanooleofobowa chroni przed odciskami palców, jedwabiście miękkie w dotyku i wygodne trzymanie. Wzmocniona sztywna rama PC, że nigdy się nie odkształca i nie poluzuje. Nasza obietnicaoferujemy 365-dniową gwarancję wymiany twojego etui na iphone 11.

Miękki silikon wysokiej jakościetui kompatybilne z iphone 11 6, wyprodukowane z wysokiej jakości płynnego silikonu firmy Bayer, potem i blaknięciem, 1 cala, Niemcy. Ochrona ekranu i aparatuperfekcyjne wykonanie, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią. Podwyższona krawędź o 1, która zapewnia dobrą ochronę aparatu. Obsługuje bezprzewodowe ładowaniedzięki temu etui na telefon iPhone 11 można szybko i wygodnie ładować bezprzewodowo, bez konieczności zdejmowania etui.

Specjalna konstrukcja ze ściętym aparatem, precyzyjne cięcie wszystkich otworów. Kompleksowa ochronawytrzymała struktura 4 w 1 z miękkim flokowaniem z mikrofibry wewnątrz, aby zapewnić, ramy i 4 narożników, bezszwowe dopasowanie 360 stopni z tyłu, aby zapobiec zużyciu i przebarwieniom oksydacyjnym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem serwisu Amazon. Profesjonalny zespół serwisowy działa online 24 godziny na dobę, aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie.
MarkaFlyzoo #ad
ProducentFlyzoo #ad
Numer częściEUFS-iP11-B
ModelCoque iPhone 11

7. Anqrp

#ad

Minimalistyczne, matowe, czarne, Anqrp Zero Series Etui kompatybilne z iPhone 11, etui na telefon komórkowy do iPhone 11 z płynnym silikonem 6,1", półprzezroczyste

#ad
Anqrp #ad - Etui na telefon iphone 11 jest wygodne w dotyku i skutecznie zapobiega ślizganiu się. Metalowe guziki w dopasowanych kolorach zapewniają wyjątkowe uczucie nacisku i nie zaszkodzą Twojemu cennemu telefonowi, możesz cieszyć się telefonem w każdej chwili.

Etui jest kompatybilne z telefonem iphone 11, pasuje do telefonu jak skóra i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków podczas wnikania lub zarysowania. Podwyższona krawędź ekranu o 1, 5 mm i podwyższona krawędź aparatu o 2, 0 mm doskonale chronią najbardziej wrażliwe i cenne części telefonu. Etui na telefon iphone 11 ma różne piękne kolory.

Półprzezroczysta, matowa płyta tylna może odsłonić logo, które charakteryzuje się minimalistyczną i powściągliwą elegancją. Tylna strona etui na telefon komórkowy iphone 11 wykonana jest z odpornego na wybuchu materiału PC, który nie tylko zapewnia kompleksową ochronę przed upadkiem, a strona wykonana jest z płynnego silikonu, ale także zapobiega zarysowaniom z boku telefonu.
MarkaAnqrp #ad
ProducentAnqrp #ad
Wysokość0.59
Długość7.48
Waga0.07
Szerokość3.94
Numer częściB0BMV4SZ16
ModeliPhone 11

8. Flyzoo

#ad

Flyzoo Płynne silikonowe etui kompatybilne z iPhone 11 6,1", podwyższona, etui na telefon komórkowy z wszechstronną ochroną: 4-warstwowe etui ochronne, odporne na zarysowania i odciski palców

#ad
Flyzoo #ad - Miękki silikon wysokiej jakościetui kompatybilne z iphone 11 6, 1 cala, wyprodukowane z wysokiej jakości płynnego silikonu firmy Bayer, potem i blaknięciem, Niemcy. Specjalna konstrukcja ze ściętym aparatem, która zapewnia dobrą ochronę aparatu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem serwisu Amazon.

Wzmocniona sztywna rama pc, aby zapewnić, bezszwowe dopasowanie 360 stopni z tyłu, że nigdy się nie odkształca i nie poluzuje. Kompleksowa ochronawytrzymała struktura 4 w 1 z miękkim flokowaniem z mikrofibry wewnątrz, ramy i 4 narożników, aby zapobiec zużyciu i przebarwieniom oksydacyjnym. Profesjonalny zespół serwisowy działa online 24 godziny na dobę, aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Nowo ulepszona powłoka nanooleofobowa chroni przed odciskami palców, jedwabiście miękkie w dotyku i wygodne trzymanie.

Obsługuje bezprzewodowe ładowaniedzięki temu etui na telefon iPhone 11 można szybko i wygodnie ładować bezprzewodowo, bez konieczności zdejmowania etui. Nasza obietnicaoferujemy 365-dniową gwarancję wymiany twojego etui na iphone 11. Podwyższona krawędź o 1, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią. Ochrona ekranu i aparatuperfekcyjne wykonanie, precyzyjne cięcie wszystkich otworów.
MarkaFlyzoo #ad
ProducentFlyzoo #ad
Numer częściEUFS-iP11-G
ModelCoque iPhone 11

9. Cordking

#ad

Silikon quadratische Kanten & Kameraschutz Verbesserte Handyhülle mit weichem, kratzfestem Mikrofaserfutter, iPhone 11 Hülle, 15,5 cm, Blaugrün

#ad
Cordking #ad - Looks More Streamlined. Your are always the First for us. Excellent gripunique premium Silicone Material Offering Sleek but Not Slippery Grip.

Silicone casefor iphone 11, Provide Multiple Color Choices. Lifetime replacement offers lifetime Replacement for Your iPhone 11 Silicone Case. Support Wireless Charging. 1. 2mm raised lips to protect iphone 11 screen, Soft Microfiber Lining Inside Will Not Scratch Your iPhone Like Other Cases. Camera protectionfull covered design to enhance camera protection. Upgraded square flat-edgesquare edges make your iPhone 11 Similar to the Classic iPhone 12′s and 13's frame.
MarkaCordking #ad
ProducentCordking #ad
Wysokość3
Długość6.1
Waga0.11
Szerokość0.4
Numer częściiPhone 11
ModeliPhone 11
Gwarancja1

10. TORRAS

#ad

TORRAS Diamond Series etui do iPhone 11 nigdy nie żółknie silikon smukłe i militarne, bardzo przezroczyste etui na telefon komórkowy do iPhone 11 Case, przezroczyste, odporne na upadki, uderzenia

#ad
TORRAS #ad - Nieskazitelny, przezroczysty kryształ to etui na telefon komórkowy jest tak krystalicznie czyste jak jezioro królewskie. Patent x-shock szukasz jeszcze etui na telefon komórkowy, które jest super odporne na upadki? Torras jest wyposażony w ekskluzywną, które skutecznie zmniejszają skutki upadku, opatentowaną technologię odporną na uderzenia firmy X-Shock.

Skutecznie nie nie żółknie etui wykorzystuje piątą generację najnowszej technologii zapobiegającej żółknięciu, aby upewnić się, że etui zawsze wygląda jak nowe i przezroczyste. Kompatybilność etui jest kompatybilne z iphone 11 i idealnie pasuje do innych akcesoriów. Spraw, aby twój ukochany iPhone wyglądał jak nowy telefon komórkowy każdego dnia. Smartfon i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy.

Cztery narożniki etui ochronnego są wyposażone w amortyzujące uderzenia poduszki powietrzne w kształcie X, zwiększają wydajność ochrony o 200% i w pełni chronią telefon przed kosztownymi kosztami naprawy. Przezroczysta tylna płyta przypominająca diament z miękkim silikonowym zderzakiem prezentuje oryginalne piękno telefonu. W zakres dostawy wchodzi tylko pokrowiec. Bardzo wysoka przejrzystość doskonale prezentuje logo i podkreśla wyjątkowe właściwości telefonu. Materiał ten posiada certyfikat RoHS.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Wysokość0.31
Długość6.02
Waga0.07
Szerokość2.99
Numer częściTS-IP6.1-JX2019-EU
ModeliPhone 11
Gwarancja1