Top 10 Quarzwecker Analog Ohne Ticken – Budziki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Atrium

#ad

Bez tykania, kwarcowy, kolor czarny, analogowy, ze światłem i drzemką, Atrium Budzik radiowy, A660-7, świecące wskazówki

#ad
Atrium #ad - Automatyczna korekta czasu i przejście na czas letni lub zimowy, 5 x 3, 5 x 9, odbiór niemieckiego sygnału radiowego DCF77; budzik zasilany bateriami w poręcznych wymiarach 9, 5 cm i obudowa w kolorze jasnoróżowym.

Wysokiej jakości produkt niemieckiej marki atrium, pracuje cicho, precyzyjną technologią radiową, klasyczny i praktyczny budzik kwarcowy ze sprawdzoną, ale z głośnym alarmem; dodatkowy komfort zapewnia funkcja drzemki i podświetlenie cyferblatu. Wyraźny cyferblat dzięki dużym czarnym cyfram i wskazówkom na białym tle, aktywacja światła poprzez naciśnięcie przycisku; wyłącza się automatycznie po 5 sekundach.

Budzik radiowy bezgłośny, bez tykania, w przejrzystym wzornictwie; czarny matowy i srebrne elementy sterujące. Wskaźnik gotowości alarmu w kolorze czerwonym na tarczy; wyraźnie słyszalny, czterostopniowo wzrastający sygnał dźwiękowy jako dźwięk budzika; z funkcją drzemki funkcja drzemki / powtórzenie budzika.
MarkaAtrium #ad
ProducentAtrium #ad
Wysokość3.74
Długość1.38
Waga0.26
Szerokość3.74
Numer częściA660-7
ModelA660-7
Gwarancja2 lata gwarancji na mechanizm zegarowy.

2. MeesMeek

#ad

2 poziomy jasności i głośności, MeesMeek Cyfrowy budzik podróżny, 12/24 h, zasilany bateriami mini budzik baterie AAA w zestawie, tryb weekendu i drzemki, temperatura, składany, kalendarz

#ad
MeesMeek #ad - Naciśnij raz, powtarza cykl 3 razy, aby aktywować tryb weekendowy. Dostępny jest format czasu 12H/24h. Nowa para baterii aaa wystarcza na okres do 6 miesięcy. 2 poziomy głośności alarmu i podświetlenia: alarm ze standardowymi dźwiękami dźwiękowymi. Wieci się tylko przez 5 sekund po naciśnięciu przycisku drzemki.

Kieszonkowy format 10, 9 cm sprawia, biurku lub w torebce podczas podróży. Wszystkie ustawienia można dokonać w ciągu kilku minut. Nowoczesny i minimalistyczny wygląd sprawia, że nadaje się do sypialni, biura, salonu, stole, 2 × 8 × 1, który może być używany na stoliku nocnym, sypialni, młodzieży, że jest to przenośny budzik, jadalni lub każdego innego pomieszczenia. Jest to idealny prezent dla dorosłych, dzieci, studentów i dzieci. Mały i lekki podstawowy zegar nocny: ten czarny składany budzik podróżny jest wykonany z wysokiej jakości materiału abs.

Alarm uruchamia się tylko od poniedziałku do piątku i nie przeszkadza Ci w weekendy. 6 przycisków na przedniej stronie zapewnia intuicyjną i łatwą obsługę. Wskazówka: białe podświetlenie tła nie świeci na stałe. 9-minutowa funkcja drzemki i tryb weekendowy: po uruchomieniu alarmu należy nacisnąć duży przycisk drzemki, gdy budzik jest włączony. Tryb weekendowy działa tylko wtedy, zaczyna działać przez 3 minuty, a następnie wyłącza się.
MarkaMeesMeek #ad
ProducentMeesMeek #ad
Wysokość3.17
Długość4
Waga0.24
Szerokość1.5
Numer części6201
Model6201

3. Atrium

#ad

Atrium Budzik radiowy analogowy kwarcowy bez tykania klasyczny design matowy czarny A620-7

#ad
Atrium #ad - Dobrze słyszalny alarm z rosnącym 4-stopniowym sygnałem dźwiękowym i funkcją drzemki powtórzenie budzenia, przycisk ON/OFF z boku, dobrze rozróżnialny czerwony wskaźnik alarmu.

Produkt wysokiej jakości marki atrium, pracuje bezgłośnie, klasyczny i praktyczny budzik kwarcowy ze sprawdzoną technologią radiową, ale z głośnym alarmem; dodatkowy komfort zapewniają funkcja drzemki i podświetlenie cyferblatu. Wyraźny cyferblat z dużymi, czarnymi cyframi na białym tle i świecącymi wskazówkami w wyrazistym kształcie; aktywacja światła poprzez naciśnięcie przycisku; wyłącza się automatycznie po 5 sekundach.

Nowoczesny budzik radiowy o poręcznym kształcie 11, 5 x 11 x 5 cm i łatwą obsługą; bezgłośny bez tykania; zasilany bateriami. Automatyczna korekta czasu i zmiana czasu letniego i zimowego, odbiór sygnału czasu zegara atomowego Bundesanstalt, sygnał radiowy DCF77.
MarkaAtrium #ad
ProducentAtrium #ad
Wysokość4.53
Długość4.33
Waga0.3
Szerokość1.97
Numer częściA620-7
ModelA620-7
Gwarancja2 lata gwarancji na mechanizm zegarowy.

4. Navaris

#ad

Navaris Analogowy drewniany budzik z funkcją drzemki – zegar retro czworokątny z białym cyferblatem alarm – cichy zegar stołowy bez tykania – drewniany budzik jasnobrązowy

#ad
Navaris #ad - Dzięki zasilaniu bateryjnemu 1 x AA, nie wchodzi w zakres dostawy budzik jest niższy niż budzik do telefonu komórkowego. Back to basic: dzięki temu kwadratowemu drewnianemu zegarkowi z zaokrąglonymi narożnikami stworzysz stylowy znak czasu.

Funkcjonalny: oprócz klasycznego cyferblatu, zegar biurkowy zasilany bateriami posiada przycisk świetlny na noc i alarm z funkcją drzemki. Minimalistyczny design jest ponadczasowy i sprawia, że ten mały analogowy budzik przyciąga wzrok na każdym stole. Bezgłośny klasyk: cichy zegar stojący nie powoduje nieprzyjemnego odgłosu tykania i można go bez problemu umieścić na stoliku nocnym.

Dzięki kompaktowemu wyglądowi zegarek nadaje się również jako budzik podróżny. Budzik wskazówki: czym jest wskazówka sekundowa? zapewnij swoim dzieciom czas dzięki temu budzikowi edukacyjnemu. Każdy egzemplarz jest unikatowy: ze względu na unikalny rysunek słojów drewna budziki mogą się różnić od siebie optycznie i wykazywać naturalne nieregularności kolorystyczne.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość4.06
Długość3.78
Waga0.46
Szerokość1.65
Numer części54264.24.02
Model54264.24.02_m001933

5. TFA Dostmann

#ad

Analogowy, Budzik radiowy TFA-Dostmann Combo TFA 60.1511, dostępny w różnych kolorach, turystyczny, 9 x 4 x 11.5 cm, czarny

#ad
TFA Dostmann #ad - Okrągłe podświetlenie tarczy. Cyfrowe ustawianie alarmu z dokładnością co do minuty. Analogowy wyświetlacz. Funkcja powtórzenia budzenia. Fluorescencyjne wskazówki.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość4.72
Długość4.13
Waga0.38
Szerokość1.57
Numer części60.1511.01.05
Model60.1511.01.05

6. DOOMAY

#ad

Drzemka i tryb weekendowy, na biurko, regulowana głośność, do sypialni, DOOMAY Cyfrowy budzik na stolik nocny – zegar zasilany bateriami z wyświetlaczem LCD, w podróży

#ad
DOOMAY #ad - Wskazówka: jeśli wyświetlacz miga 8888, czasu alarmu, jednostki temperatury i trybu weekendowego itp. Para nowych baterii aaA może trwać około pół roku. Tryb drzemki i weekendu: po wyłączeniu alarmu wystarczy dotknąć na górze zegarka, aby aktywować dodatkowe 9 minut snu. Atwy w obsłudze i na baterie: pojedyncze przyciski do ustawiania czasu, daty, gdy prąd jest niski.

Ikona niskiego poziomu baterii, super proste operacje; zasilanie 2 bateriami AAA w zestawie, aby przypomnieć o wymianie baterii, nadszedł czas na wymianę baterii.2 poziomy głośności alarmu i podświetlenie: niskie 70 db lub wysokie 85 db, 2 poziomy głośności alarmu do regulacji potrzeb różnych osób; najprostsze dotknięcie górnej części zegara, aby aktywować wygodne 5-sekundowe podświetlenie, które może wyświetlać czas w nocy; wyświetlanie czasu przez 12 godzin i 24 godziny. Następnie można nacisnąć dowolny przycisk z tyłu, aby wyłączyć alarm. Nowoczesny minimalistyczny styl budzika: innowacyjny, 9 cm, 9 x 3, 9 x 6, nowoczesny, minimalistyczny design wymiary: 10, proste dotknięcie górnej części zegarka pozwala zapalić ekran lub aktywować drzemkę.

Zastosuj wysokiej jakości materiały ABS dla kompaktowego i eleganckiego wyglądu. Tryb weekendowy umożliwia wyłączenie budzika tylko od poniedziałku do piątku, aby aktywować funkcję drzemki, dzięki czemu nie przeszkadza Ci w weekendy. Eye-protection lcd cyfrowy zegar: wyświetlacz lcd firmy eye-protection rozmiar: 8, 4 cm z wysoką przejrzystością zapewnia wyraźne cyfry i nieoślepiający, idealny zegar cyfrowy dla dzieci, gabinecie, pościeli, biurku, 2 x 4, studentów lub innych osób, które muszą chronić wzrok w sypialni, akademiku lub innych miejscach.
MarkaDOOMAY #ad
ProducentDOOMAY #ad
Wysokość2.72
Długość4.29
Waga0.04
Szerokość1.5
Numer części5293UK
Model5293UK

7. Atrium

#ad

Atrium Budzik radiowy analogowy kwarcowy bez tykania klasyczny design matowy srebrny A620-19

#ad
Atrium #ad - Dobrze słyszalny alarm z rosnącym 4-stopniowym sygnałem dźwiękowym i funkcją drzemki powtórzenie budzenia, przycisk ON/OFF z boku, dobrze rozróżnialny czerwony wskaźnik alarmu.

Produkt wysokiej jakości marki atrium, pracuje bezgłośnie, klasyczny i praktyczny budzik kwarcowy ze sprawdzoną technologią radiową, ale z głośnym alarmem; dodatkowy komfort zapewniają funkcja drzemki i podświetlenie cyferblatu. Nowoczesny budzik radiowy o poręcznym kształcie 11, 5 x 11 x 5 cm i łatwą obsługą; bezgłośny bez tykania; zasilany bateriami.

Automatyczna korekta czasu i zmiana czasu letniego i zimowego, odbiór sygnału czasu zegara atomowego Bundesanstalt, sygnał radiowy DCF77. Wyraźny cyferblat z dużymi, czarnymi cyframi na białym tle i świecącymi wskazówkami w wyrazistym kształcie; aktywacja światła poprzez naciśnięcie przycisku; wyłącza się automatycznie po 5 sekundach.
MarkaAtrium #ad
ProducentAtrium #ad
Wysokość4.53
Długość4.33
Waga0.3
Szerokość1.97
Numer częściA620-19
ModelA620-19
Gwarancja2 lata gwarancji na mechanizm zegarowy.

8. Mesqool

#ad

Cyfrowy budzik LED głośny, biały wyświetlacz LED, zegar stołowy z przyłączem ładowania USB dla dzieci,, 12/24 h, podwójny budzik do głębokiego snu, ściemniacz i 4 poziomy głośności alarmu, drzemka

#ad
Mesqool #ad - Jeśli rozlegnie się alarm, aby móc spać przez kolejne 9 minut. Duży 7-calowy wyświetlacz i cyfry LED ułatwiają odczyt liczb i zapewniają wyraźne i wygodne wrażenie wizualne. Wyświetlanie czasu obsługuje systemy 12-godzinne i 24-godzinne. Dostarczamy zasilacz i kabel USB do podłączenia budzika.

Numer ten jest łatwy do zidentyfikowania również dla osób starszych i dzieci. Wystarczy nacisnąć przycisk "12/24 h", na ekranie pojawi się symbol PM. 2 baterie aaa nie wchodzą w zakres dostawy są używane tylko do zapisywania ustawień czasu i alarmu, gdy urządzenie jest wyłączone. Podczas ponownego połączenia nie trzeba ich resetować. Ten elektroniczny budzik nadaje się bardzo dobrze do salonu, a godzina jest po południu, aby zmienić w dowolnym momencie. Budzik jest wyposażony w 4 poziomy głośności, które można ustawić zgodnie z własnymi potrzebami.

W nocy można na przykład za pomocą ściemniacza przycisków zmniejszyć jasność zegara do sypialni, aby stworzyć lepszy klimat do spania. Wielofunkcyjny budzik cyfrowy: jest to budzik bez tykania. Port usb do ładowania i obsługa posprzedażna: z tyłu wyjątkowo głośnego budzika znajduje się port usb, za pomocą którego można naładować telefon komórkowy, nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące tego budzika, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin, zegarek itd. Oferujemy 18 miesięcy gwarancji, tablet, dziękujemy za wsparcie.
MarkaMesqool #ad
ProducentMesqool E-commerce Co.,Ltd #ad
Wysokość3.39
Długość1.18
Waga0.25
Szerokość1.5
Numer części1001E-W
ModelLED Digital Wecker
Gwarancja18 miesięcy.

9. Lafocuse

#ad

Cyfry 3D, budzik do sypialni, zegar stołowy z nocną lampką nocną i funkcją drzemki, Lafocuse Budzik analogowy, bezgłośny, duży, 10,5 cm, na podróż, bez tykania, stolik nocny, czarny, metal, biura

#ad
Lafocuse #ad - Specjalne cyfry stereoskopowe są duże i wyraźne. Szerokie zastosowanie: średnica tarczy 10, stolika nocnego, sypialni, pokoju dziecięcego i Bresser. Ręczne światło świeci na całej tarczy, dzięki czemu godzina jest wyraźnie widoczna. Pracuje cicho i płynnie: po pracy z 2 bateriami aa.

Ogólnie błąd w ciągu 5 minut jest normalny. Ponadto światło jest delikatne i energooszczędne. Zapewnia ciche otoczenie bez tykania. Alarmy z zegarów analogowych nie są minutowe. Funkcja drzemki: gdy budzik zadzwoni, możesz nacisnąć biały przycisk z tyłu budzika, aby spać przez 5 minut. Atwo jest zobaczyć czas z każdego zakątka pokoju. Prosimy o wyrozumiałość. Wysokiej jakości mechanizm zegara ściennego pracuje precyzyjnie i bezgłośnie. Doskonały prezent na urodziny lub festiwale, chłopców, pokoju młodzieżowego, 5 cm, praktyczne i nowoczesne uzupełnienie stołu, specjalnie dla dzieci, dziewcząt, młodzieży i seniorów.

Atwy odczyt w ciemności: naciśnij przycisk lampki nocnej. Proste wzornictwo 3d: wysokiej jakości tylna osłona abs, klasyczna czarna metalowa rama i wyjątkowa konstrukcja z cyframi 3D sprawiają, że ten budzik jest wyjątkowy. Jednocześnie lampka nocna włącza się, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć godzinę.
MarkaLafocuse #ad
ProducentQuarebest #ad
Wysokość4.13
Długość4.13
Waga0.6
Szerokość1.5
Numer częściZH0012A
ModelZH0012A

10. Lafocuse

#ad

Cichy, z lampką nocną i funkcją drzemki, analogowy, klasyczny, mały zegar stołowy, czarny, biura, sypialni, 12,5 cm, Lafocuse Metalowy budzik, bez tykania, do stolika nocnego

#ad
Lafocuse #ad - Alarmy z zegarów analogowych nie są minutowe. Niezależnie od tego, wytrzymała tylna pokrywa abs, metalowa rama, wysokiej jakości mechanizm i metalowe wskazówki sprawiają, klasyczny czy nowoczesny, czy jest to retro, nasz budzik pasuje do każdego stylu wnętrza.

Atwy odczyt w ciemności: naciśnij przycisk lampki nocnej z tyłu budzika, delikatne ciepłe żółte światło świeci na całej tarczy, oznacza to, dzięki czemu godzina jest wyraźnie widoczna w nocy. Zapewnia ciche otoczenie bez tykania. Prosimy o wyrozumiałość. Szerokie zastosowanie: wymiary 12, stolika nocnego, 6 x 8 x 8 cm, praktyczny dodatek retro do łóżka, regału i biurka w sypialni. Dobra jakość: doskonała tarcza ze szkła hd, że nasz zegarek pracuje dłużej.

Ogólnie błąd w ciągu 5 minut jest normalny. Funkcja drzemki: gdy budzik zadzwoni, możesz nacisnąć biały przycisk z tyłu budzika, aby spać przez 5 minut. Jednocześnie lampka nocna włącza się, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć godzinę. Jeśli lampka nocna jest słaba lub dźwięk alarmu jest cichy, że bateria jest słaba i trzeba wymienić baterię na nową. Wysokiej jakości mechanizm kwarcowy pracuje precyzyjnie i bezgłośnie. Pracuje cicho i płynnie: po użyciu 1 baterii aa.
MarkaLafocuse #ad
ProducentQuarebest #ad
Wysokość5.12
Długość3.15
Waga0.57
Szerokość0.01
Numer częściZH0047B